Anne demeye bile iğreniyorum yardım edin

annem deli bakın biz her zaman kavga ediyorum ama yani sok olcaksınız . simdi ben bir tane micky mause kulaklı tac almıstım çantamı karışıtırmış sabahın 7 sinde gelmiş evin içinde bağırıyo bana vuruyo bu ne falan diyo.bunu genelevlerde kadınlar takıyo diikat çekmek için diyo :( bugun dışarı çıkcaktım arkadaşlarımla . arkadaşımın dogum gunue gidiyorum diyip 10 tl alcaktm dun babama diyoki sakın ona izin vermek icki icerler ben o partileri biliyorum seks partisi falan diyo.izin vermediginde ben sinir kirizi geçirdim kafama yumruk atıyodum çıldırdım görmeniz lazım kızlar...

Sonra pantolon tshrt giyiyorum g ö t üm açık kalıyo erkekler ondan şehvet duyuyo diyo uzun şeyler giydiriyo

bi keresinde de makyaj firçasi takimi almıstım bunları napcan a m cığınamı sokcan diyodu

ben hep gizli buluşuyorum arkadaşlarımla aşağı iniyorum diyorum başka yerlere gidiyorum çünkü öyle dersem imkansız hiç bieyere bırakmıyo

herşeyi sapıklıga yoruyo ve üstelik çok dindar biri ama boyle bir kafa yapısı var napıcam ben ... :(

jelibon almıştım ***ürdü pakeyitle çöpe attı domuz şeyi var onu yemiceksin diye

bi kere evden kaçmıştım istanbula.Eti'leri yedin evden kaçtın diyodu.Sonra beni bir hocaya ***ürdü hoca birsürü muska verdi.Havas'cıymış.İçine şeytan girmiş dedi.Ceviz verdi onu yatagımın altına koydu.Saçımı kesti bişey yaptı.Okunmuş suyla banyo yaptırdı.AMA bir DEMEDİKİ bir PSİKOLAGA GOTİRİYM..! Ben bu kadını öldürmek istiyorum hayatı zehir etti.Bütün her olayın içinde bir cinsellik bir sapıklık arıyo

az öncede dayanamadım gittim bileğimin üstüne kestim akan kalıda yaladım benide manyak yaptı ben sadece biraz rahatlıyım diye yazdım beni yargılamayın

sırf onun yüzünü görmemek için 12 yaşımda metametik kursuna giderdim

geçen sene kışın yılbaşında evden kaçtım onun altnlarını çalıp bir ev partisine gittim orda ilk defa gördüğüm biriyle aileme olan hırsımdan öfkemden dolayı beraber oldum.daha sonra hiç pişman olmadım belki bişman olmak istemedim vicdanımı rahatlatmak istedim sadece bilmiyorum..

bu yaşta bunlar çok ağır çok fazla kaldıramıyorum ruhum sancıyo dayanamıyorum...

hayata yenik başladım ben babamın beni 3e giderken masanın altına sokup oklavayla dövmesini unutmam

annemin bana her dışarıya çıktıgım zaman o* muamelesini unutmam o bakışları untamam

bakire olmadıgım için ve tipim iyi oolmadıgı için sevdigim erkekleri hep bu yolla kazanamya çalıştım olsunda ne şekilde yanımda oldugu önemli değildi sadece sığınıca liman arıyodum bana şefkatle dokunucak birisini.

şimdi bir çocuk var ona beraber olduk o kadar güzel masum bir yüzü varki ondan hamile kalıp evlenmeyi düşünüyorum burdan kurtulmayı isitiyorum miinik ikimizden parça bir oğluşumuz olsun istiyorum :) onunla mutlu olmak istiyorum.çok şeymi istiyorum?

0|0
154

En İyi Kız Görüşü

• sana edilen her tavsiyeye güvenmek zorundasın annen benimki sayılır gerçi benimki farklı da neyse...Bak canım kendi ellerinle onlardan kurtulayım derken kendinden kurtulma, yaptıklarının sadece erkek tarafı biraz yanlış aşık olmuşsun bişeyler yaşamışsın ama sırf onlara inatsa ben bişey diyemem annen kafası kıyak biri sanırım çünkü her boku sapkınlığa yoruyor sen de bu yüzden daha çok dikine gidiyorsun ruhun acıyormuş anlıyorum seni 96'lısın bide dikkat et babana söyle bu benim hayatım felan diye herkes muhakkak ki dayak yemiştir ama annenin bu tutumu çok aşırı sana fazla karışmamalı başka neler yapıyor sana

1|0
    0|0
    • sabah o kadar ben ve kardeşimle uğraştıkı kahvaltıdaydık ; 2 dkda gözleri doldu sonra eline çatal aldı bağırdı kardeşimi boğmaya başladı babamda onun kafasına indirdi bitane ohh olsun. dayağı yedikten sonra gidiyo yine dua okuyo manyak yemin ederim

• serenay sarıkaya yalnızlık senfonisini ilzermisin rica etsem ya hamile kalıp ondan bir bbeğeimizi olsun mutlu olalım sitiyorum ya da ordaki gibi herleyi bitirmek istiyorum...

• ben izliyorum o diziyi gözlerim dolmuştu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Önce bir hastaneye git. Bir piskolağa buradaki yazdıklarının hepsini anlat. Burada yazdığıklarını uygun bir dille kağıda dök. Dilekçe yaz yani. Bu dilekçeyi önce piskoloğa ver. Sonra psikoloktan çık karakola git.Başkomserle görüşmek istediğini söyle,bunların hepsini hem anlat,hem de aynı dilekçeyi ver. Ya içim gitti imkanım olsa evlat olarak acaktım seni. Yaşadıklarından dolayı yanlış ilişkiler yaşamışsın. Erkeklere güvenip bundan sonra da sakın ilişkiye girme, sadece seni kullanmak istiyorlar. Seven kişi sevdiğine kıymaz, evlenene kadar da sabreder,ondan sonra ilişkiye girer. Kendini kullandırtma,onların güler yüzlerine kanma. Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • gözlerim doldu çok teşekkür ederim

• Ooo kaldım söyleyecek söz bulamıyorum.

2|0
    0|0
    • babambi kaç ay önce saçımı yolmuştu ogun bugundur saçımı tararken çok yavaş ve dikkatli tarıyorum acıyınca yine o şeyler aklıma geliyo beni bikeresinde tuvalaete atmıştı ışığıda kapatmıştı canım çıkana kadar ağlamıştım

• Tam dizilik bir hayat hikayesi. :(

• ne dıyecegımı bılemedım

1|0
    0|0
    • kağıda raskele şeyler çizdim iki tane yuvarlak çizmişim gidiyo onları yine sapık şeylere benzetiyo

• Oha be nasıl anne mk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ailen sana zulüm etmiş olabilir ama sende doğru yapmamışsın..evlenmeden niçin böyle birşey düşündün? ööfkenimi çıkarıyorsun? sen kendine yapmışsın zararı... annenin dindarlıkla ilgisi olsa bunları yapmaz..oda ayrı konu,dr a ihtiyacı var ve seninde psikoloğa.. ne diyim zor durumlar..

0|1
    0|0
  • Evlenmeyi bir kurtuluş olarak görme. Önce kafani okuluna ver adam akıllı mesleğin olsun dayan biraz daha kendi ayaklarının üstünde durabildigin zaman ayrıl yanlarından. Bi hırs uğruna kaydetme hayatını, he devam et çocukla görüşmeye ama evlilik işini bir kenara birak şimdilik senin için en sagliklisi bu.

1|0
    0|0
    • ya neden anlamıyorsunuz annem babamı babamda annemi sevmiyo ben bunlara şahit oluyorum açıkca söylüyo bize keşke olmsaydınız diye teyzemle konuşurrlen duydum 4 aydır beraber olmuyolarmış nefret ediyorum onlardan ben sadece şefkat ilgi arıyorum sevgi arıyorum geleceği düşünemiyorum

• YAŞAMADIGIN İÇİN BİLEMEZSİN SEN AHKAM KESMEK KOLAY KÜÇÜÇĞK Bİ KIZ ÇOCUGUYDUM BEN HALA ÖYLEYİM

• oldu canım kolay gelsin

• eğer hamile kalmak gibi bişey yaparsan çocuguda yakarsın kendini de çocuk belki hazır değil belki ailesi böyle şeyleri kaldıracak bir aile değil o zaman çocuk senle evlensee senin yüzünü güldürecek mi bence akıllı ol aklını kullan şuan okuyo musun ve kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 96lıyım hayır okuldan atıldım açık okuyorum ama ondada derslerim iyi değil annem bizi sevmediğini babamı sevmediğini söylüyo teyzemle konuşurken duydum babamla 4 aydır ilişkiye girmiyolarmış onlardan nefret ediyorum niye boşanmıyolar :(

• sen zannediyo musun ki bebek olunca o çocuk sana aa ne güzel çocugumuz olucak diycek çocugun psikolojisi bozulcak korkucak daha neler neler eğer aklın varsa bu yıl sınava hazırlanırsın niç değilse 2 yıllık bir bölüm tutturur gidersin gittiğin yerdede kendini geliştirsin yabancı dil kursuna falan gidersin kendini geliştirirsin o saatten sonra ne yaparsan yap çünkü seni kim kapıya atarsa ayaklarının üstünde durabilceksin şuan bir hiçsin

• kursa nasıl gidiym para vermıyolar evde hizmetçi muamelsi görüyorum ütü yapıyorum evi tmizliyorum azar yiyiroum

• annenin yaptıkları belki yanlış olabilir,ama çoğu doğru.jelibon falan yemek artık haram denilecek türde bişey yani.kıyafetlerine dikkat etmelisin.götün başın belli oluyosa isterse seni kessinler haklılar

0|0
    1|1
    • ya sen ne biçim insansın

• belli oluyor nasıl bir gari olduğun cahil insan sen şimdi dindarım deyıp ortalıkta dolasan sonrada ağzına g*t *m lafı kullanan ınsanlardasın bnde kapalıyım ama boyle bı durumdakı ınsanı bu sözler daha cok bataklıga ıter onu kurtarmaya calısacagına etıgın laflara bak densiz insan

• benim burdaki yazdıklarımmı kurtaracak bu kızı?

• Senin yolun yol değil kendine bakamıyosun bide çocuğa mı bakıcan?

1|2
    0|0
    • onun kanından onun canından biri olucak onu kendimden daha çok sevicem

• Bu zamanı gelince, ayaklarının üstünde durunca para kazanmaya başlayınca olmalı şimdi kendini toparla yazık etme kendine

• Baskıcı bir ortamda yetişip kendi benliğinin de savaşını veriyorsun galiba... Sana burada vereceğim tavsiyelerin yetersiz olacağını düşünüyorum. Bir an önce bir danışmanla, kendi imkanlarını kullanarak görüş.

0|0
    0|0
  • Güven eksikliği var ailende, yaşın 20'yi bulmuşsa ayrı eve çık derim.

0|0
    0|0
  • Ben sana tek bir şey söyleyeyim,

kadının sapık muamelesi yapması doğru ki sen de akıllı değilsin başka erkeklerle şeyapmışsın..

ailecek kafadan kontaksınız yani..

0|0
    0|0
  • yasın kac senin?

0|1
    0|0
  • insalari kandırmak icin başka yalan bulamadın mi aptal

0|0
    0|0
    • herkesiin ailesi melek değil maalesef yalan söylemiyorum ben sadece içimdekileri yazdım çünkü anlatıcak kimsem yok arkaadaşım bile yok

• kimsen yok mu biz neciyiz ama haklısın sen de kızım yanlızsın bazen ben de bazen öyleyim bakireyim ama sana gerçekten saygı duyuyorum yolunu sen çizeceksin gerçekleri anlattığına inanıyorum

• çok teşekkür ederim bana inanadıgın için

• bende kendimi dertli sanırdım :( anlıyorum seni hmde çok ıyı Allaha cok sukur aılemden kotu bısey gormedım yanı babamda benı doverdı ama kucukken kucukken dedıgım 1 - 2 sene oncesı uan 19 yasındayım bnde senın gıbı sınırlendıgım ıcın yaptım belkı senın yaptıgın hataların aynısını ama sımdı cok pısmanım hemde cok tövbe ettım sımdı ygs sınavına hazırlanıyorum aılemlede aram duzeldı babam annem guvenıyor artık bana

0|0
    0|0
    • ANNEMLE BABAMIDAH GEÇEN ŞUBAT FARE ZEHRİYLE ZEHİRLEDİM AMA BİR KAŞIK ANLADILAR HEMEN ÖLDÜREMEDİM YAPAMADIM ÇOK KÖTÜ

• okuyup okulunu bitirip bir yerlere gelmeye çalışmalısın yoksa ilerisi için bugün yaptığın hatalar kocaman bir çığ gibi üstüne gelecek tatlım.

1|0
    0|0
    • 9.sınıfda iki kes üst üste kaldım atıldım yine onların yüzünden hayatımı karattılar

• ama bu bahane değil bak ben hem çalıştım hem okudum üniversiteyi bitirdim geçe saat 12 -1 e kadar çalıştığımı biliyorum ve şuan 4 yıllık fakülte mezunuyum hiç uykusuz işe gittim vize final haftası azm ettim başardım ve şuan çok çok iyi yerlerdeyi çok şükür azmin elinden hiç bişey kurtulmaz canım

• içinde bulungdugum durumdan kurtulmadan dediğin hiçbişeyi yapamam

• o nası bir anne ya

0|0
    0|0
  • canım sen naptın hayatını karartmıssın resmen kı bunu basta aılen yapmıss cok yazık olmus keske yapmasaydın o erkeklerle oyle seyler Allaha dua etseydın onlara ınat okumaya calıssaydın kacısı bu yolda bulmasaydın keske cok pısman olcaksın cok bunları yasamıs bırı olarak soyluyorum sana abla tavsıyesı ama daha yol yakınken tövbe et belkı benim aklıma ıhtıyacın yoktur ama ılerde mutlu olmak ıcın tovbe et o kucucuk bedenın daynamaz bunlara

0|2
    0|0

• rock yazan bir küpe almştım niye tek kulağında var satanist misin diyip duruyo bişey alınca bütün hevesimi kaçırıyo

böyle kurdeleli taçları çok seviyorum onlardan alıyorum dikkat çekmek için takıyosun diyo bende diyorum ki dikkat çekmek istesem başka şeyler yaparım

bide herşeyi babama söyliyo Sonra evde ped kalmamıştı bende mecburi altıma bez koymuştum onu bile gitmiş babama söylemiş düşünün babamın gözünde ne duruma düşüyorum herşeyi babama yetiştiriyo

• çok teşekkür ederim ilgin için ama bu olaylar içinde geleceğimi düşünemiyorum sigaraya çok sardım günde bir paket içiyorum parayıda çalıyorum yoksa bana hiç para vermıyolar

• bnde senın gıbıydım yanı para calmazdım ama babamın sıgaralarından alırdım bnde ıcıyorumşu anama bırakmak ıstıyorum cok kotu bısey ama hayat devam edıyor hayatını gelecegını dusunmekten baska bı caren yok kardesımle aynı yastasın bı an dusundum kardesım yerıne koydum cok üzüldüm sanada kendımede bn bı kendımı sanırdım ama yol yakınken don canım sana bnden abla tavsıyesı bak

Yükleniyor...