Bu yaptığın revamı bana ??

evet beni sevgilim söze nasıl başlıyıcağımı bilmiyorum hangı birinden başlıyım ailen alevi diye evlenemiyoruz ona anlayşım warda bıle bıle nasıl üzersin beni namussumsun deyip sen benım dunyamsın neşe kaynağımsın deyip yarı yolda bıraktı benı ilk aşık olduğun insandım ya hanı ben keşke son olsaydım bana werdiğin sözler aklıma geldikce doluyo gözlerim içime tuhaf bişeyler oluyo boğazım düğümleniyo kalbim yerine sığmıyo ayrı olduğumuz halde konuşuyoruz ama sen artık benı terslemeye başladın umursamamaya başladın amacının benden soğumak benı senden soğutmak bunu biliyorum ama sen anlamıyosun sana bunu defalarca söylesemde öldürüyosun yavaş yavaş beni hani diyosun ya sen ol gerisi umrumda değil umrundaymış bak o biricik aileni tercih ettin namusunu bırakıpta namussun illaki bekaret olmadığını söylerdin ya hanı sankı s.kip bırakmışsın gibi koydu bu yağtıgn bana senıde anlıyorum ama olmuyo yapamıyorum yinede böle olmak zorunda değildin ne olursa olsun herşey senınle güzel derdin bana hep şimdi ilk zoru gördugunde bıraktın benı .Yanına geliyim canımı al diyosun ama canını almakla bitse keşke herşey sen bunu anlamıyosunbana hep diyodun ki sen temizsin el değmemişsin ama herşey temiz olmaktan ibaret değilmiş işte bak ne adım kirli ne bedenım ama bıraktın benı ben bunları hak edcek hiç bişey yapmadım sana ama dayanamıyorum benı terslemene cevap wermemene yoruyosun kırıyosun benı ama sevgimi azaltamıyosun sadece ömrümden alıyosun hepsi bu...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bazen gitmek zorundasındır. al ben karşında. için parçalana parçalana defolup gıdersın. sadece gidersın.

0|0
    0|0
    • oda aynen böyle yapttı

• yok çocuğun derdi benim ona olmaz böle ben evlenemem sevemem sen dememdi onu beklıyodu yanı ben bırakıcatım onu o uzulucektı kendını teselli edicekti terk edildim diye

• olabilir bak o da .. napcan be panpa unutacan artk.

Erkekler Ne Diyor 3

• link ...durumuna çok üzüldüm gerçekten...

0|0
    0|0
  • Üzüntü verici bir durum... ailesini ikna edemiyor mu hiç bir sekilde?

0|0
    0|0
    • annesi sünni denedi uğraştı olmaz unut eskiyyi demiş aile büyüğü ve o bunu söyleyince herşey bitmiş ailesi herkez onun sözüyle yaşıyo ne yazıkki

• tesekkurler konuşmak için paylaştım zaten bunuda

• Özelden devam edebiliriz :)

• bunu okumaya cesaret edemedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• allah sabir güc versin belkide ikiniz icin en hayirlisi buydu diye düsün ve yinede sükret

0|0
    0|0
    • şükrediyorum ama nafile bozağım düğümleniyo geceleri

• :(

Dicek bise bulamadim..umarim acin azalir veya yaptigini farkina varip sevgisinin yani senin yaninda olur

0|0
    0|0
    • gelse ne değişicek nasıl güvenıcm butunınsalara olan guvenımı umudumu kırdı bıtırdı 1 kez hayal kırıklığına urşmıştım ondan önce bunları bile bile en farklıyım dıyerek yaptı bunu bana

• Ozaman donmesin ama kalbin huzur bulsun..ne diyim baska bilemiorum

Yükleniyor...