Güzel shemale'lerden hoşlanıyorum

arkadaşlar sürekli shemale p*rnosu izliyorum ama yüzü ve vücudu güzel olanlar ve onlardan hoşlanıyorum ve de arzuluyorum onlara ap olmak istiyorum hayır hayır gay değlim erkeklerden hoşlanmıyorum kesinlikle ama söz konusu güzel shemale olunca işler değişir ben onlara erkek gözüyle bakmıyorum benim gözümde onlar penisi olan kadın siz bu durumumdan ne düşünüyorsunuz? doğruyu söyleyin ama

Güncellemeler:

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklere ilgi duymayıp erkeklik organı işin içinde olduğu için bir nebze biseksüel olabilirsin ama bu demek değil ki, kötü bir durumdasın... Gayet normal bir cinsel istek gibi görünüyor benim açımdan... Onlarla sevişmek benimde hayallerimden birisi ama zor bir hayal :) İstediğin kişiyle beraber olabilirsin bu senin hayatın :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim bende öyle düşünmüştüm :) neden zor bir hayal

• anladım mutluluklar :)

• Tşkler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Başlangıc sadece gerisi gelir

1|2
    0|0
  • valla kendin söylemişsin, onlar kadın zaten. iri yarı kadınlardan hoşlanıyorsun demek ki :) yadırganacak bir durum görmüyorum ben.

1|0
    0|0
  • valla insan merak ediyor nasıl bişidir diye. ben de kadınlarla beraber olmayı çok merak ediyorum. kadınlara ilgim hiç yok cnsel anlamda ama acaba güzel olur mu diye de düşünmüyor değilim. bu benim lezbiyen olduğum manasına gelmiyor sonuçta. yani senin hissettiğin şeyin de absürt bir tarafı yok bence

0|0
    0|0
    • bence denemelisin içinde kalmamalı bu duygu...

• aynen ya benimde çaktırasım var acayip :D

• fantezi meselesi sonuçta

• gay olmak için başlangıç diye düşünüyorum. sonuçta erkek olduklarını bildiğin halde arzuluyorsun.

0|0
    0|0
    • ya ben onlara erkek gözüyle bakmıyor erkek değiller kadın gibi görünüyorlar bana

Erkekler Ne Diyor 9

• bundan 3-5 sene önce forum siteleri yapıyordum ücret karşılığında. bir tane travesti forum sitesi için ulaşmıştı. Dolayısıyla 2 sene boyunca forumla ilgili konuların dışında hayatıyla ilgili de konuşuyorduk. Birgün merak edip halk arasında travestilerle ilişkiye girme arzusu olan erkeklerin duyduğu birşey var. travestiyi becerdin ya sonra "hadi sıra bende" derse konusunu sordum. Cevap şu şekildeydi.

Bi erkek travestiyle ilişkiye girmenin nasıl bir duygu olduğunu merak ediyor. Adam geliyor işini görüp gidiyor. hoşuna gitmişse 1 hafta sonra birdaha geliyor. sonra birdaha birdaha. Derken eli ister istemez penisime değiyor. Bu ziyaretler arttıkça eller daha bir kavrar oluyor penisi. Sonra ilk defa deniycem ama istiyorum diyerek oral yapıyor. Oraldan sonrasında da kendine hakim olamıyor. %60 ı böyle diyor.

gerisini anlatmama gerek yok herhalde. Bence kendine hakim olmalısın. Aşağıda okudum sevgilinde varmış. böyle bir ilişki tecrübesini yaşayıp pişmanlık duyarsan sevgilinden bile koparsın. Tahminime göre de onların resimlerine bakıp filmlerini izliyorsun. Miss gibi latin kadınlar var :) onları aç gözün doysun biraz. Travesti falan salla gitsin..

1|1
    0|0
    • %60 hiç azımsanacak bir rakam değil.gerçi travesti uyduranda eşcinseldir ve işin oraya varacağını az çok biliyor olmalı..halletmeye götürdüğü travestininkini daha görür görmez fısss diye inen ve travestiye verip,travesti olanlar bile var..en iyisi böyle işlere hiç bulaşmamak..

• sonuçta erkekler ama bunu farkındasın demi?

0|1
    0|0
    • evet ama ben onlara kadın gözüyle bakıyorum

• hayır asla ..ben sadece seninle empati kurmaya çalıştım sadece o kadar...

• eyvallah..

• Diğer yorumları da okuyunca ne desem bilemedim :) Gay olmasanda biseksüel bir yanın olur... Bu kötü bir durum değil ama hoşuna giderse biseksüelliğin tescillenmiş olur sadece :)

0|0
    0|0
  • piskolojin bozulmuş tedavi ol yoksa azılı bir gay olup çıkarsın

0|0
    0|0
  • hacim napiyon sen yaaa kafayimi yedinn...

0|0
    0|0
  • cok istersen olursun birgun hertarafta var surusune

0|0
    0|0
  • bu güzellikte olanlar çok iyi gerçekten .kadınları hiç aratmıyorlar . ilişkiye girerlerken seyretmek pek zevkli değil ama mast videoları ve kadın kıyafeti içinde ,kadın gibi hareket etmelerini seyretmek daha hoş ve zevkli .

0|0
    0|0
    • zaten ben de bunlar gibi güzellerden hoşlanıyorum

• haklısın bazen izlerim .farklı fantezi istediğimde değişiklik olsun diye izlerim .

• dostum tedaviol yoksa gay olabilirsin :( alah rahmet eylesin bir erkek daha didebirir bu dünyada yoksa

0|0
    0|0
    • ne tedavisi

• kardeş piskologa sor bence ya da uzmantv.com da araştır

• yok ya o kadar değil

• ap ne demek biliyormusun

0|1
    0|0
    • evet

• ekle

• tamam

Yükleniyor...