Askere gidecek olan sevgilime bakire olmadığımı söylemeli miyim?

arkadaşlar sevgilimle 3 senedir birlikteyiz. ama internetten msnden telefondan konuşuyoruz yüz yüze görüşemedik hiç. ama görüşücez buna eminim. ben bakire değilim ve sevgilimde askere gidcek acaba söylemlimiyim bunu bilmeye hakkı var mı?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• yani simdiye kadar niye sakladin bir,

askere gitmeden birseyler yasariz diye mi soyleyeeksin iki,

cocuk senle ciddi birsey dusunuyorsa soylemeyerek bu ana kadar cok buyuk hata etmissin uc.

boyle seyleri son ana kadar saklayan tum kizlarin da Allah belasini diyorum bu da dort. 3 yil diosun yaa... insaff..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Seni seviyor değer veriyorsa bana göre bunu önemsemeyebilir.. Ancak, eğer sevgilin bakirse yani daha önce hiç biriyle birlikte olmadıysa kendi gibi bir kız arayabilir.. Bunu düşünmende fayda var bana göre.. Ama dediğim gibi görüşleri farklıysa bunu önemsiz bulabilir sonuçta geçmişte yapılan bir hata.. Bana kalırsa askere gitmeden önce söyle..

0|0
    0|0
  • Askere gittiğinde söyle. Askerdeyken söyleki tüfeği kaptığı gibi gelsin müsait bir yere sokuvermeye çalışsın acaba doğru midur değul midur daa desun ..

0|0
    0|0
  • söylemelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • böyle sevgili mi? olurnur yahu sadece sanal öpüşmek yok koklaşmak yok şu yok bu yok söyle nolcak ki zaten görüyomuşsunuz

0|0
    0|0
  • 3 senedir ögrenemediyse saftirik daha 15 ayın daha var demektir ondan sonrada kızların genel cvb bı zaten esnek nişanlandım evlencektim son ay ayrıldık gibi kelimelerle yırtarsın zaten :))

0|0
    0|0
  • hakki var tabiki ilerde evlenirseniz zaten bilcek yani. 3 senedir aklin nerde senin daha simdimi geldi aklina söylemek.. yazik tamda askere giderken söyliyorsun söylencek zamanmi simdi alla allaaaa..

0|0
    0|0
  • senı sevıyorsa bakıre olmana bakmasın bence. şimdi değil en başından da söylemen lazımdı adamıın aklını başından alma şimdi.

0|0
    0|0
  • Allahım yaa sevgılın ama hıc gorusmedın yanı daha fazla yorum yazmayaım en ıısı.

0|0
    0|0
  • askeriye psikolojisi tehlikelidir . dikkat et derim . her konuda

0|0
    0|0
  • bunu askere gidecegi zaman mı düşündün yaa.asker e moral gerekli.

0|0
    0|0
  • yalan attınmı peki bu konuda ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• cok garip 3 senedir.. resim görüntlü konsma falan mı isin boyutu?

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsa seni takmaz kafasına.

0|0
    0|0
  • 1. Yüz yüze görmedin fakat o senin sevgilin.

2. 3 yıllık sürecin ilk ayında bunu zaten söylememiş olman.

3. Sen neredeyse hiç görmediğin bir adamı askere yollayacaksın.

Beynini özgür bırak lütfen.

0|0
    0|0
  • 3 senedir nasıl hiç gorusmedınız ya ve neden bunu soylemeyı ozellıkle o askere gıderken dusunmeye basladın ve bence bu oyle telefondan falan soylenebılcek bısey degıl

0|0
    0|0
  • yüzyüze görüşmemişsiniz hiç o yüzden ilişkinizin bi boyutu yok gibi. söylesen de olur söylemesen de

1|0
    0|0
  • sorduysa söyle.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum noldu peki bekaretine

0|0
    0|0
  • gitmeden önce iyi bir süpriz olur

0|0
    0|0
  • hı hı. kesin görüşürsünüz. görüşünce söylersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...