Bazı erkekler neden çirkin travesti gibi kadınlardan hoşlanıyolar?

kıza bakıyorum ayakları kocaman ağzı kocaman poposu kocaman yüzünde kapkara makyaj kolları kıllı okulda bir çok arkadaşım bu kızlardan hoşlanıyolar ufff çok sexi felan diyolar. sizcne niye?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Zevkler ve renkler tartışılmaz. Gönül otada bokada konar sözleri sanırım yeterli olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Onların güzellik anlayışlarını ben de hala anlamış değilim. Neyin kafasıdır bu arkadaş.

0|0
    0|0
  • İstediğini elde etmesinin daha kolay olduğunu düşündüğü için olma ihtimali var.

Örnek link

0|0
    0|0
  • Travesti gibi değilde...yapılıdır belki.Zaten erkekler de kolay kolay beğenmez o tipleri :S garipmiş :)

0|0
    0|0
  • Gönül ota da konar boka da konar.

0|0
    0|0
  • okuldaki o arkadaşın kesinlikle midesiz :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu hiç erkek arkadaşına sordunmu?

0|0
    0|0
  • abazanlığın gözü kördür

0|0
    0|0
  • ayakları kocoman mı böhhhhhhhhh...yüz önemli değil ama fizik güzelse yüz güzelliği pek önemli değil..mesala Jamie Lee Curtis güzel değildir sempatik bir bayandır ama vücudu ve özellikla uzun bacakları mükkemmeldir..

0|0
    0|0
    • cidden cok sempatik sempatik görmesek inancaz

• itusozluk.com/gorseller/jamie+lee+curtis/255997

.posh24.com/photo/594465/jamie_lee_curtis_sigourney_we

• jamie curtis lee diye bir gercek var yaa bu kadın harbıden iliklerime kadar işliyo nedendir bilmem şevhet heralde

• yokluktandır :DD

0|0
    0|0
  • onlara erkek demiyoruz abaza diyoruz.

0|0
    0|0
  • Ağzı büyük olanın... :D Anladın sen :D Ben bunu ergenlik sapması olarak algılıyorum :)

0|0
    0|0
  • herkesin bir alıcısı vardır

0|0
    0|0
  • Sen hiç AVATAR izlemedin mi :D orda bir birine bağlanmak için saçlarinin ucunda ki püskülleri kullanıyorlardi :D şimdi kızın kolu püskülsüzse nasıl bağlanacağız :D

0|0
    0|0
  • fazlaca teşhir ediyolardır vucutlarını ve ergenlerde atlıyolardır ;)

0|0
    0|0
  • cinsellikten ötüru olabilir

0|0
    0|0
  • Kolları kıllı mı? :( Pardon da Endüstri Meslek lisesinde falan mı okuyosun? D'lik olsun yeter falan :D

0|0
    0|0
  • kendi cinsine meyillidir ondan heralden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hep abazanlıktan..

0|0
    0|0
  • :D bakış acısı kıskancsn

0|0
    0|0
  • erkek değilsin belkide oyüzden anlamıyorsundur vardır bir nedeni ama sadece dışına bakarak sevdiğini düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • Kadının ruhu, düşünceleri sexydir belki.Amaan boşver canım ne anlıyolarsa .s Parlatıcım bitmiş sende fazla var mı?

0|0
    0|0
    • hayır canım ilk bakışta üff çok sexi diyolar.

• Bak işte örneği ; Merve1517.Travesti gibi olmasa veya çirkin olmasa ne yazar?Kızın düşünceleri çirkin bir kere.

• senin tipin nasıl canım merak ettim ?

ben şahsen beyaz tenliyim,sarıya yakın saçlarım,minyon tipliyim gayette benden hoslanan insan sayısı cok fazlaydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...