Bayanların koltuk altları beni çok etkiliyor ne yapıcam ben? :((

Fetiş boyutuna dönmüş bu durum ama sadece maksat cinsellik değil, bir bayanın koltuk altına bakmak, bazen yalayıp öpmek ve ısırmak hoşuma gidiyor. Otobüste vs kollarını kaldıran askılı kızların koltuk altlarını kesiyorum ve penisim ereksiyona geçiyor. Sizce nasıl bir durum arkadaşlar? Şöyle hafif pütürlü kıl dipleri belli koltukaltlarına hastayım. Sevgilimin koltuk altlarını da öpüyorum hoşuna gidiyor ama bir tepki de vermiyor. Bunu yenmeli miyim yoksa fetişimi devam mı ettirmeliyim? Kız arkadaşım ya da ilerde eşim anormal karşılar mı? Ciddi cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• amaan ne fetişler var olsun nolcak. ama başkalarına bakmanı sevgilin kıskanır koltuk altı bile olsa . ben istemem yani . benimkini öpsün :D

• wowwww snn koltukaltın nsll :)))

• Öncekileri Göster
    • epilatör değil. lazer.. neyse

• hmmm tamammm :))))))

Kızlar Ne Diyor 5

• Terli terli harika

• ooooooooofffffffffff :D

• baska yer bulamadinmi ayaklari anlamiyordum zaten koltuk alti ne ter fetisisin resmen

• iğrenç .

• yenmeye bak sen bunu o ne lan koltuk altı fantazisi:)

• yenemiyorum işte sorunorda zaten

• :)

• soruda neden yeneyim mi yoksa iyi mi diyorsun o zaman?

• bazen yalayanları görüyorum filmlerde resmen tiksindirici geliyor bana

Erkekler Ne Diyor 8

• - kaç gündür rolön sürmüyor musun?+ 1-2 haftadır...- ooohhşşşşşş.yok arkadaş iğrenç birşey bu. yapmayın.

• Koltuk altı fetişizmi de garipmiş.

• beni de koltuk altında görünen sütyen çok etkiliyor. özellikle askılı giyinen hatunların koltuk arasından sütyenleri gözükür ya :)

• gerçekten ilginçmiş...

• bayan koltuk altlarına tutkulu olabilirsin .ama bunu dışarıda ki bir kıza bakarak ve kızların koltuk altlarına bakarak tahrik olma düşüncesini bırakmalısın . ilişki yaşadığın kızlarda bunu zevkle yaşayabilirsin .yada sende yaşaması hpş bir yön olarak kalmalı .dışarıdaki kızlara bakarak tahrik olmak kişiliğne zarar verir .kendini kızların çekici yönlerine kaptırmamalısın .

• kafa nereye sen oraya bilader bende ayak fetişiyim kızın ayagı guzel değilse ne kadar güzel kız olursa olsun benım hıc ilgimi cekmiyor sanırım bu psikolojik

• Yok yok devam et bende aynıyım. kadının her yeri yalanır. sevgilimin kini yalıyorum çok hoşlanıyo. ondan tiksinmediğimi gösteriyo ona

• O fetiş duygusu sanırım bende de var. Böyle yumuşak, hafif toplu, pürüzsüz koltuk altlarına bayılıyorum. Çok estetik ve çekici gözüküyorlar. Bir de meyva aromalı losyon sürülmüşse, tadından yenmez artık :)

• dimi yaaaa :)

Yükleniyor...