• Sor
  • Bence

Bayanların koltuk altları beni çok etkiliyor ne yapıcam ben? :((

Fetiş boyutuna dönmüş bu durum ama sadece maksat cinsellik değil, bir bayanın koltuk altına bakmak, bazen yalayıp öpmek ve ısırmak hoşuma gidiyor.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• amaan ne fetişler var olsun nolcak. ama başkalarına bakmanı sevgilin kıskanır koltuk altı bile olsa . ben istemem yani . benimkini öpsün :D

• wowwww snn koltukaltın nsll :)))

• Öncekileri Göster
    • epilatör değil. lazer.. neyse

• hmmm tamammm :))))))

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 6

• Terli terli harika

• ooooooooofffffffffff :D

• baska yer bulamadinmi ayaklari anlamiyordum zaten koltuk alti ne ter fetisisin resmen

• iğrenç .

• yenmeye bak sen bunu o ne lan koltuk altı fantazisi:)

• yenemiyorum işte sorunorda zaten

• :)

• soruda neden yeneyim mi yoksa iyi mi diyorsun o zaman?

• bazen yalayanları görüyorum filmlerde resmen tiksindirici geliyor bana

Erkekler Ne Diyor 8

• - kaç gündür rolön sürmüyor musun?+ 1-2 haftadır...- ooohhşşşşşş.yok arkadaş iğrenç birşey bu. yapmayın.

• Koltuk altı fetişizmi de garipmiş.

• beni de koltuk altında görünen sütyen çok etkiliyor. özellikle askılı giyinen hatunların koltuk arasından sütyenleri gözükür ya :)

• gerçekten ilginçmiş...

• bayan koltuk altlarına tutkulu olabilirsin .ama bunu dışarıda ki bir kıza bakarak ve kızların koltuk altlarına bakarak tahrik olma düşüncesini bırakmalısın . ilişki yaşadığın kızlarda bunu zevkle yaşayabilirsin .yada sende yaşaması hpş bir yön olarak kalmalı .dışarıdaki kızlara bakarak tahrik olmak kişiliğne zarar verir .kendini kızların çekici yönlerine kaptırmamalısın .

• Yok yok devam et bende aynıyım. kadının her yeri yalanır. sevgilimin kini yalıyorum çok hoşlanıyo. ondan tiksinmediğimi gösteriyo ona

• kafa nereye sen oraya bilader bende ayak fetişiyim kızın ayagı guzel değilse ne kadar güzel kız olursa olsun benım hıc ilgimi cekmiyor sanırım bu psikolojik

• O fetiş duygusu sanırım bende de var. Böyle yumuşak, hafif toplu, pürüzsüz koltuk altlarına bayılıyorum. Çok estetik ve çekici gözüküyorlar. Bir de meyva aromalı losyon sürülmüşse, tadından yenmez artık :)

• dimi yaaaa :)

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...