Geç boşalma sorunum var ne yapabilirim?

Erken boşalma okur diye düşünüyordum ama cinsel ilişkide hiçte öyle değil :( Niye böyle oldu bilmiyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• havanı attın yine ...

0|0
    0|0
    • Ne havası ya. Boşalamada gör sorunu

Kızlar Ne Diyor 6

• yok vala bir süre sora sıkıntı oluyo benim sevgilim de geç boşalıo, hele ikincisi filn olursa hiç olmuyo ama mast yapsam 5 dk sürmüo diyo. ilişki sırasında nasıl kullancağını bilmekle alakalı, bir süre sora nasıl olcağını öreniosun ve ona göre kullanıosun, şimdi alıştık sıkıntı olmuyo. sen de alışırsın bence. olmadı pozisyon değiştirin.

0|0
    0|0
    • Pozisyonla alakalı olduğunu sanmıyorum :( cidden sıkıntı yaratıyor. Eskiden öyle değildim yani şuan mast da bile 20 dk yı buluyor. İlişkide ise daha uzun. 2. Ci sabahı buluyor 3 zaten yok

• psikolojik de olabilir, kaygılar, stres vs. kafanda bir sürü şey vardır yani doluysa kafan, soruların sorunların varsa konsantre olamıyo olabilirsin ondan bence, akışına bırak niye olmuyo diye düşünme. zevk almaya bak illa hadi olsun deme, kendiliğinden gelir, bazen boşalıyo gibi yapmak bile onun gelmesini hızlandırabiliyo...

• Ne zaman boşalacağımı bilmiyorum bir anda oluveriyor hiç böyle bişey yaşamamıstım. Bi ara (1 ay önce) antidepresan kullanmıştım. Salak doktorun yanlış teşhis koyması işte. Ondanmıdır diye düşünüyorum ama doktora gidip sorucam emin olmak için

• geç boşalma genelde piskolojik bir sorundur. diğerlerinin yorumlarını görüyorum fakat erkek için oldukça sıkıntılı bir hal alabilir. piskolojik dertek almalısın durumu kafana takarsan daha da kötüye gidebilir.

0|0
    0|0
    • Diğerlerinin dediğine göre iyi bişeymiş ; ( yaşamayan bilemez saçmalıyorlar. Üroloğa gidicem sonra gerekirse psikoloğa çok sıkıntı yaratıyor

• bayan için de bir süre sonra inan sıkıntılı hale geliyor. yaşamayan bilemez gerçekten .

• bunu her kız ister

0|0
    0|0
  • bu guzel bişey dğilmi

0|0
    0|0
    • 1 saat git gel yap bakalım ne oluyor

• çok iyiisn ya 1 saat boşlama süperrr

0|0
    0|0
  • ne güzel işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bi yanlışlık vardır .. Takma kafana yakında geçer

0|0
    0|0
  • Bu güzel bi' şey anlarsın değerini..

0|0
    0|0
  • Ne guzel ıste partnerınde cok zevk alır bnce cok ıyı bıse herkes erken bosalıyo dıe careler bulmaya calısıo

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğin partnerle arandaki seviye ne...

0|0
    0|0
    • Üniversiteden bir kız işte

• Eh biraz seviyorum

• o zaman cinselliğe tam konsantre değilsin...

• sorunmu la bu :D

0|0
    0|0
  • geç derken?

0|0
    0|0
  • arkadaşın verdiği tespit doğru arkadaşlar bir dönem ilaç kullanıyordum ve yan etki geç boşamaydı , gerçekden boşalamamak kötü bir durum artık ben kendime elimle mast. yapıp boşaltmaya çalışıyordum sinirimden elimin çalışma hızını ben bile göremiyordum , o andan sonra partnerinin ne zevk alması seni ilgilendirmiyor çünki, arkadaş konusunda ciddi skıntılı çaresi doktara başvurmalısın,

0|1
    0|0
    • Bi ara antidepresan kullandım salak doktorun yanlış ilaç tedavisi işte 1 ay oldu sonra bıraktım ve bu sorun çıktı.

• detay ver kaç dak ?

0|0
    0|0
    • Birincide 40 dk falan. 2. 1 saati geçiyor bazende hiç olmuyor

• daha ne istiyorsun merak etme karılar bayılır :)) saçmalama diğerlerinden bir farkımız var 3-5 dak dayanamıyolar bizimle olan bırakamaz :D

• Alkollüyken mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...