Haydar Dümen yıllarca vajinismus sorunu yaşamış kadınları bir saatte tedavi ediyor. Sizce nasıl tedavi ediyor?

Haydar Dümen vajinismus rahatsızlığı olan kadınları kısa bir süre içinde iyileştiriyor. Kocalarıyla yıllarca birlikte olamıyorlar, Haydar amcaya gidince geçiyor rahatsızlık. Sizce ne yapıyor, nasıl tedavi ediyor vaginismusu? Çok merak ediyorum yaa :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinismusun mu va neyi merak ediyorsun Allah'ım yarabbim yaa..

Kaynar suya viks koyup buğu ile vagen kaslarını yumuşatıyordu diye hatırlıyorum. Zaten bir süre sonra istesende katılaşmaz o kaslar. Vicksli sauna gibi bişey işte. Ama ince tekniğini unuttum. Bende az sapık değilmişim. Neleri araştırmışım zamanında. :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla kötü bir şey yapıyor olsaydı veya başarısızlığa uğrasaydı duyulurdu diye düşünüyorum. Hipnoz olabilir.

0|0
    0|0
  • Haydar amcayı fazlada ciddiye alma vaginismus öyle bir saatte tedavi edilecek bir rahatsızlık değildir

0|0
    0|0
  • haydar bu boru değil adam bu işin duayeni olmuş

0|0
    0|1
  • kesin kadına ya kocanla yatarsın yada benimle diyordur :))

2|0
    0|0
  • bu gün haydar dümen günü galiba herkez haydar dümenle ilgili soru soruyor adamın kulaklarını çınlattınız :))

0|0
    0|0
  • geçtiği yok ki adamla kadını zorla ilişkiye sokuyor bu sefer kadın iyice paranoyak oluyor iyileşme ümidi olsada kadın o olaydan sonra bir daha ilişkiye girmiyor

0|0
    0|0
  • hahahahahahah çooooooooooookkk fesatsın :)

0|0
    0|0
  • kolay adami kenara cekip kadina karsi odun olmamasi gerektigini izah ediyordur :D

1|0
    0|0
  • tartışılırr

0|0
    0|0
  • Kocanı bırak bana gel diyordur.. ... Yapar abi adı üstünde dümen..

0|0
    0|0
  • ilk denemeyi kendisi yapıyo olabilir ne bileyim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ben bi leğen olayı okumuştum ama doğrumu bilmiyorum çiftleri legene oturtuyomuş :D

0|0
    0|0
  • vajinismus bir uzmanla birlikte yol alındığı takdirde en hızlı çözüme ulaşan cinsel sorunlardan biridir. yeter ki taraflar sorunun çözümü için yeterince cesur ve de istekli olsun. ancak bir saniyede değil, birkaç seansta düzelttiğini onun sayesinde cinsel yaşamına ve bebeğine kavuşan bir arkadaşım sayesinde biliyorum...

0|1
    0|0
    • sende bütün yorumlarda maşallah doctor gibisin...

• Girişe yasak alana gevşetici bir aparat ile etkili bir masaj bir kaç seansta olayı bitirir...

• o söylediğin benzeri hiçbir yöntemi duymadım. kadınları penis fikrine alıştırabilmek için çeşitli kalınlıklarda aparatlar kullanılabiliyor evet, fakat bu bile tam çözüm değil. onun da kegel, kendine dokunmaya alışma gibi ödevler verdiğini biliyorum ancak yöntemi hastaya göre değişiyordur elbette...

Yükleniyor...