Arkadaşlar lütfen yardımcı olun anlamadım bu adam ne istiyor benden aynı işyerinde çalıştığım birisi var

benden hoşlandığını her fırsatta dile getiriyor , bende ona karşı biraz ilgili gibiyim ama onu anlayamıyorum bir türlü gerçekten seven birisi arar sorar merak eder ne yaptığımı falan ama o hiç oralı değil önemsemiyor beni bayram nedeniyle memleketine gitti iki gündür hiç arayıp sorduğu yok , kaldı ki cinsellik konusu açılsa seve seve konuşuyor ama ben bir sıkıntımı anlatacak olsam hep kuruyorsun kafanda offf yine mi ben kapatıyorum falan diyor ama laf cinselliğe gelince her şeyi konuşmaya çalışıyor hatta mastürbasyon yapıyor musun diye bile sordu yuhhh yaaniii! aslında dini değerlerine de bağlı birisi 5 vakit namaz kılar kuran okur kuran kursunda hoca bir de , anlayamıyorum bu davranışlarını benden bir şeyler mi bekliyor sizce ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• adam azmış sana yazmış sende saf yazıp göndermişsin

0|0
    0|0
    • bişey yazdığım yok da ama gerçekten var dimi öyle bir durum

• hahahaa :D teşekkürleerr

• riaca ederiz gene bekleriz istek baska parçanız varmıydı :D

Erkekler Ne Diyor 3

• senden hoslanıyo olabılır olmayadabılır ama bı gercek var sana karsı cınsel ısteklerıde ust duzeyde bellıkı bı zarar gelmez sen adım atmadıgın surece.sen sadece senı arzulayan bırıyle sevgılı olmak ıstermısın ıstemezmısın ona karar ver

0|0
    0|0
    • kararsızım ona karşı ama hoşlansa beni arayıp sormaz mı oldukça ilgisiz :( o yüzden aklımı kurcalıyor bu durum

• onun aklında vardır bırı daha

• hımmm evet sosyal bir adam zaten şüpheleniyorum da telefonu whatsapp ı karıştırdım ama bişey bulamadım :/

• amacı sadece yatağa atmak

0|0
    0|0
    • ya ama kuran kursunda hoca üstelik yani dini değerlerine oldukça bağlı acaba gerçekten böyle midir ?

• Gerçek seven önce cinselliği düşünmez önem verir sana namusu gibidir kadın.

• hımmm haklısın bende böyle düşünüyordum ama acabaa vardı kafamda daha net im şuan

• Cinsel obje olarak görüyor seni sakın arkadaş olma.

0|0
    0|0
    • ya bana da hep böyle geliyor ama adamı tanıyorum ben istesem de o bişey yapmaz diyebileceğim türden dini değerlerine oldukça bağlı çözemedim durumu benle evlilik falan düşünse böyle konuşmaz dimi ya da konuşur mu ciddi düşünse benle

• Evlilik düşünse sorunlarını da dinler cinsel konuları da şakır şakır konuşmaz. Her ne kadar dine baglida gözükse içi bilinmez.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen anlamışsın amacını hala nasıl hoşlanıyosun anlamadım dikkt et evli olabilir bu

0|0
    0|0
    • evli olmadığını kesinlikle biliyorum , çalıştığım yerde herkes birbirini yakından tanıyor aile şirketi gibi bir nevi , bekar ve erkek yurdunda kalıyor amacından emin olamamıştım bir türlü ama biraz daha net kafam şuan hoşlanıyorum ondan elimde olan bir şey değil ki bu :(

Yükleniyor...