Bir kız ilk seksin nasıl olmasını ister?

Merhaba . Yüzeysel olarak birçok kez yaptık , artık gerçek seksi yapmak istiyoruz . Sevgilim bakire , ilki olucak . Uzun süredir birlikteyiz kesinlikle evliligi düşünüyoruz . bir kızın nasıl düşünebilicegini tahmin edebiliyorum o yüzden bu soruyu soruyorum .

Nasıl bir ortam ister ya da ne ister .

İmkansız şeyleri hayal etmeyelim lütfen :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• romantik olmalı. gül yaprakları arasında bir seks güzel olablr mesela. ortamın kokusu çok önemli. sıcaklığı da uygun ayarla. önemli olan o an ne hissettiği çünkü. ve canını acıtmamak için çabala ve bunu ona hissettir.

yine de evlendkten sonra yapmanızı öneririm

0|1
    0|1
    • birbirimizi çok istiyoruz gerçekten , ben onun biraz daha hazır hissetmesi için bekliyorum ve sanırım şuda önemli , onunla günü belirlememliyiz planlamamalıyız . başbaşa oldugumuz bir anda kendiliginden olmalı?

• planlı olmasını tercih ederim. kendini tamamen hazırlaması açısından.

Kızlar Ne Diyor 2

• hah alttaki gizlinin dediği gibi istemiştim ama kendiliğinden gelişti hiç öyle olmadı. ama yinede hayatımın en unutulmaz günü.

0|0
    0|1
  • Önce bir şefkat göster bir kırmızı gül verebilirsin güzel sözler söyle yavaş yavaş yanaş eğer korkarsa vazgeçerse üzerine gitme daha çok soğutursun.

1|1
    0|2
    • bu çok yeni , ilk öpücügü almayı anlattn resmen .

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten hatun kafasinda erkek ile birlikte olmaya hazir degilse ve dil dokmek gerekiyorsa, benim kanimca ikna etmeye gerek olmayan durumdur. belli ki hatun kisi cesitli hakli ya da haksiz nedenden ortama pimpirikleri, derin dusunceleri, kaygi ve tasalari ile beraber gelmis; sevisseniz de seks de yapsaniz hatun tamamen rahat olmayacak, dogal davranamayacak, sadece erkek egemen bir sevisme olacaktir buyuk ihtimalle. masturbasyon yapilmasi bile daha dogal olur bu zoraki, ikna ile gelmis sevismeden, seksten. zaten iknayla sevisen hatun sevistikten sonra da buyuk ihtimalle kendini kotu hissedecektir.. kiza peki tatlim sevismeyelim demek daha dogru olur, bir sure sonra zaten icinde patlar, gonlu varsa kosa kosa gelir sevismeye.ha bide şu varki öncesinde sarılmalar birbirinin dizine yatmalar saç okşamalar falan varsa sorun olmaz.yani olmamalı.

1|1
    0|0
  • Oldkça romantik davran acele etme

1|1
    0|0
Yükleniyor...