Hiç mi yok bu ne böyle :)

Arkadaşlar sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz arada bir görüşüyoruz ama kardeşiz mübarek. Hiç mi arzulamıyordur? Onun dışında her şey gayet iyi fakat ne bileyim hiç mi dokunmak istemiyor? Gay olmadığına eminim ve ilkiyim bu yüzden mi böyle davranıyor? Ne bu böyle?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç :) Bişeyler isteseler arzulasalar vay niye böyle diye dert yanarlar. Bide bu tarz olanlar varmış :) Bayanları anlayamıyorum ve bu böyle gitcek :)

Bu arada belki çekiniyodur utanıyodur veya seni kaybetmekten korkuyodur. Olmazsa ilk adımı sen at incilerin dökülmez :D

1|0
    0|0
    • hayır bende istemiyorum kesinlikle ama sadece merak ediyorum yani sonuçta o erkek :)

• Erkek var erkek var. Tam istediğin gibi biri işte. Kaybetmeyin birbirinizi :)

• haklısınız onu kaybetmemeliyim

Erkekler Ne Diyor 13

• zamanla düzelir, ciddi düşünenler asla sürekli cinsellik düşünmez.

1|0
    0|0
    • sürekliyi geçtim konusu dahi açılmıyor. Hafif utanç verici bir konu oldu mu bile çekingen tavırlar sergiliyor.

• en azından bir konuda emin olabilirsin, sana beyaz gül muamelesi yapmış "gay değilse" senle ciddi düşünüyor diye sevinmelisin.

• çok haklısınız çok teşekkürler :)

• istese sevgilimin niyeti kötü mü diye soru soracaktın burda , o yuzden konuşmuyor olabilir mi :D

2|0
    0|0
  • e bir yokla bakalım tepkisi nolcak?

2|0
    0|0
  • İlki sen isen yaşayarak öğrendiği gibi kendini tatmin etmeye devam etmesi normal.. Evlenene kadar seni ilişkiye zorlamayacak kadar dürüstleri de var.

0|0
    0|0
  • sen dokunması için ortam yaratıyormusun.belkı de senın tepkınden çekınıyor

1|0
    0|0
  • ayyyy :D kimi çok eller ne yapacam diyor sen ellmez ne yapacam diyorsun...nedecez bir sizi :D

0|0
    0|0
  • Ben boyle insanlara hasta diyorum. Bazilari namuslu erkek, uzar gider

0|0
    0|0
  • ilk oldugundan ve de onun bakir olmasından kaynaklanan birşey senin ona yardımcı olman gerek ;)

0|0
    0|0
  • la yanaşsak bir türlü yanaşmasak bir türlü:D

0|0
    0|0
  • bize gel dokunalım :=)

0|0
    0|0
  • seviyor demek ki. gerçekten sevince sevişmek istemez evliliğe saklar

1|0
    0|0
  • Namuslu Erkekmiş Afferim ona .. Sevdi ği Kadına saklıyor kendini

1|0
    0|1
    • sevdiği kadın ben olmuyorum yani :)

• Sen .. kötü düşünüyorsun baksana ..

• Afferim namuslu adam bulmuşsun. o seni hak ediyor mu bilmem ama sen bari onu hak et.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sen istediğin ibelirt :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...