Sadece 24 saat için cinsiyet değiştirecek olsanız ; nasıl geçirirdiniz kadın / erkek olarak o günü?

Sadece 24 saat için cinsiyet değiştirme şansınız olsa; nasıl geçirirdiniz kadın / erkek olarak o günü?

0|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Her türlü cinsel ilişkiye girerdim, gay ilişki de dahil olmak üzere.Merak ediyorum çünkü neler hissettiklerini.Spor yapardım, acaba hormonlardan dolayı erkekler spordan sonra daha mı farklı hissediyor? Onu merak ediyorum.Bir sevgili bulmaya çalışırdım :) Acaba bir erkek bir kızı niye seviyor? Ben herhalde sevemezdim.Bir sarılsam beli falan kırılacak gibi hissederim diye düşünüyorum çünkü :D Tıraş olurdum :D

0|1
    0|0
  • ohoo hemen şu bizimkinin arkadaş ortamına sızardım bakalım nasıl takılıyor diye :D evde sadece boxerla gezmenin verdiği mutluluğu yaşardım yemin ederim erkek olmaya bu olay için özeniyom :D umm sonra erkek tşirtlerinin bazıları çok hoş hemen onlardan alıp takılırdım :D bide sızana kadar içerdim yani erkeklerin sızması daha hoş karşılanıyo bize göre :D

0|0
    0|0
  • Vucudumu incelerdim, kızlara laf atardım :D

0|1
    0|0
  • saklanarak

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım hemen hoşlandığım cocukla kanka olurdum herşeyini öğrenirdim :D sornada piyasada ne kadar bozuk varsa hepsine çakardım

1|0
    0|0
  • aynada önce kendime bir bakardım . sonra düzgün giyinirdim atardım kendimi dışarı sonrası malum herkes aynı seyi demiş zaten

0|0
    0|0
  • erkek gozuyle kiz oldugum zamanlarin fotolarina bakardim nasilim diye mutlaka bir kizla iliskiye girerdim erkekler iliskiye girdikleri kadinla duygusal olarak ta yakinlasabilirmi o hissi merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Sex yapardım ve erkek açısından nasıl bir zevk olduğunu görürdüm.

1|0
    0|0
  • erkekliğin nasıl olduğunu öğrenmeye çalışırdım ? kadınlara karşı hemen ne nasıl hisler olduğunu anlamaya çalışşrdm

0|0
    0|0
  • :) bir günde 200-300 kadını aşık ederdim eminim.

0|0
    0|0
  • her mekana girmeye çalışırdım. kızları peşimde koştururdum :D

0|0
    0|0
  • ya uf hep soruyolar, hep de aynı cevabı veriyorum..çeşit çeşit kız...:D

0|0
    0|0
  • Aynı kalırdım değiştirmezdim

0|0
    0|0
  • güçlüyüm ya sonucta karsı apartmandaki gıcık oldugum cocugu döverdim abazan

0|0
    0|0
  • Evde otururdum yine. Farklı bir şey yapmazdım.

0|0
    0|0
  • erkek olsaydim uzaktan hoslandigim erkekle arkadas olur onunal birgun gecirmeyi saglardim erkek erkee takilirdik butun gun onun gulusuni izlerdim

0|0
    0|0
  • Ooo cinsellik dışında her şeyi yapardım eve asla girmezdim gidebildiğim en kötü mekanlara giderdim bir de onun yanına gidip erkek muhabbeti yapardım. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim sorum mu sorulmuş ne :P link

0|0
    0|0
  • Vincent Cassel olmayı dilerdim Monica Belluci'ye ualaşabilmek adına :) :D :P

0|0
    0|0
  • Kadınların arasına girer hey nedir bu erkek milletine çektirdiğimiz artık kapris yapmak yok trip atmak yok v.s. v.s. kampanya başlatırdım

0|1
    0|0
  • o bir gün de kesin adet dönemine gelir :(

0|1
    0|0
  • tuvaletlerini nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum :D bir de göğüs fazlalığı da cabası :D yok ya erkekken daha iyiyiz :D

0|0
    0|0
  • tuvaletimi yaparak. popomun ne işe yaradığını tam olarak bedenime anlatmaya calısırdım.Allahım korusun :D

0|0
    0|0
  • Bana ters oyle sey. Asiri olarak homofokim

0|0
    1|0
  • Yine erkek olurdum tabi kadın olmak istemem ben gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • binbeşyüzkeresorulansoruartıksıkıldık !

0|0
    0|0
  • Kesinlikle lezbiyen olarak :)

0|0
    0|0
  • Sorcagın Soruya

0|0
    0|0
  • onume gelen le yatar dım tabi zengin olanla 24 saatde kazandığım parayıda 24 saatden sonra kendime donunce de kızlarla catır catır yerdim hacı

0|0
    0|0
  • 24 saat çok az be bir kız için makyajdan başka bişe yapmaya zaman kalmaz :D

0|0
    0|0
  • kadınsam herkese verirdim erkeklerin mutlu olsun nasıl olsa kaşar diye dolanmıcaklar peşimden :) erkek olucaksam eğer normal hayatımdakı kızların yanına giderdim ne olduklarını bıldıklerımı sıradan geçirirdim :)

0|0
    0|0
  • Önüme gelene verirdim. Double Penetration yaşardım, hatta daha fazlası da olabilirdi.

1|0
    0|0
  • kesinlikle cinsel ilişki yaşardım merak ediyorum kadınlar cinsel ilişkide ne kadar zevk alıyorlar

1|1
    0|0
Yükleniyor...