Sevgili bayanlar bunu hiç düşündünüz mü?

Hep erkeklerin cinsellik düşündüğünden şikayet ediyorsunuz, peki erkeklerin doğası da sizin gibi haftada 1-2 gün cinselliğe meyilli olsaydı ve o gün sizin cinsel arzunuz olduğu güne denk gelmeseydi ne yapacaktınız?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• her kadının doğası öyle değil bence genelleme yapmamalısın. :D

0|1
    0|0
    • her erkek de 7-24 cinsellik düşünmüyor, ama en büyük şikayetlerden birisi bu

• sadece dilegetirmiyorlardı getiremiyorlardı bence . ama istekte bir artış değil sözkonusu olan. gizliden olan konuşulmayanlaer konuşulabiliyor. ve internet gibi araçlar var herkes kimliğini gizleyerek rahat rahat paylaşabiliyor hislerini düşüncelerini

• sadece internet üzerinde değil gerçek hayatta da eskisine nazaran bayanlar daha cesur giyim sohbet falan

Kızlar Ne Diyor 2

• olay kadınların ekstra duygusal olmasından kaynaklanıyor sevgili gizli.hak vermeme yedirememe bundan hep.

cinsel istek vs olgunlaşma döneminde benzer seviyededir bayanlarda da..

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• very goood bir soru bravo...

0|0
    0|0
  • Ben kadınların evlenmeği sürece erkeklerden dha istekli oldugunu düsünürüm ama istemiyorsa kendinde aramalısın problemi mutlu edemiyorsun demektir :)

0|0
    0|0
    • evli değilim sevgilim de yok sadece merak ettiğim için sordum

• Sana yöneltmedim zaten :) bu düsünceyide düsünmeyi bilsinler diye genelledim ;)

• "Erkekler kadınların ne düşündüğünü bilse,normal zamandan 1000 kat daha cesur olurlar" Kadın Atasözü

0|0
    0|0
  • yıldızlı 5 güzel bir konuya parmak basmışsın kardeşim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...