Arkadaşlar gay ın biri musallat oldu bir bakarmısınız.Lütfen dalga geçmeyin

Arkadaşlar bu sene üniverste kazandım gideceğim şehirde çocukluk arkadaşım 3-4 senedir oturuyo.Ailesi filanda hep tanıdık.Arkadaş sürekli kendisine gelip kalmamı istiyo.Her hafta mutlaka 1 gün bizde yat diyo.Ama çocuk gay saçma sapan fantezileri var bunu yüzüne vurgulamak istemiyom.Aynı şehirde 5 sene kalacam mutlaka görüşülürde ne yapacağımı bilmiyom bir fikir verin

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• benimde var gay arkadaşım. 1 sene aynı evde yaşadım o ve ortamıyla. git kal ozaman bir gece. ya da rahat konuşabileceğiniz başka bir buluşma ayarla dışarda. otur dertleş konuş. saygı duy cinsel tercihine (aslında tercih değil yaradılış böyledir) ve dışlama onu. aslına bakarsan çok iyi ve temiz insanlardır. gerçek erkektir benim gözümde çünkü delikanlıyım diye gezipte yavşaklık yapan sözünde durmayan bulamazsın onların içinde. arkadaşlığını kesmeyeceğini fakat homoseksüel bir ilişki istemediğini sana ters olduğunu söyle. yeterli olacaktır. sanırım yapışkan bir tip değil anlayacaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gay olması illa sana ilgisi olduğu anlamına gelmez, etrafı tarafından dışlanıp arkadaş edinemiyorsa senle arkadaşlık kurmak istiyor olabilir. Yüze vurulacak bir konu da yok ayrıca

0|1
    0|0
    • Facede sohbete başlarken yavrum bebeğim gibi sözler yazıyıo inanmıcaksın ama öyle yazma diyom bunları lafı değiştiriyo

• Benim de var arkadaşım gay o da aynı şekilde hitap eder bana. Düzgün bir şekilde ifade edersen anlayacaktır

• sakın evine gitme başka amaçları vardır. bak sende diyosun sürekli demekki çok ısrarcıysa niyeti bozdurur bu gay arkadaş sana haberin olsun

0|0
    0|0
  • Gay olduğundan eminmisin? Belki en yakın arkadaşın olmak istiyordur

0|0
    0|0
    • Arkadaşım anlattı ne pislik işler yaptığını tipi de benziyo zaten konuşması hep erkeklerle takılır saatlerce facede konuşur

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer rahatsız ederse al karşına konuş. alınırsa da sen doğru olanı yaptın arkadaşlığınız biterse de bir gay ve normal bir birey gay olan diğerine sulanırsa bu arkadaşlık zaten ne kadar sürebilir ki

0|0
    0|0
  • Lan şasna bka bu gün bir arkde bana sevgilidme yrıldım gay olcam knka arakdaşla sevimek daha mantıkl ıgeliyor bana dediydi bende ondan çok şüpelenmiştim o_O

0|0
    0|0
  • Yalnız kalma herifle. Görüşeceksen de sadece sokakta görüş.

0|0
    0|0
  • mesafe koy arana işte

0|0
    0|0
  • Gay olduğuna eminsen ne yap ne et gidip kalma onda. Kalırsan sen de gay olursun

0|0
    0|0
  • hacı sakata gelme dıkkat et aman

0|0
    0|0
  • işi çok zor onun yaa. bizim bölümde vardı bitane herkes kaçıyordu çocuktan. birde inşaat müh. düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...