İlk Deneyim ile ilgili...

Arkadaşlar biz dün gece kız arkadaşımla ilk defa birlikte olduk. Aslında çok zor oldu kendini çok kastı benimki bir türlü giremedi, yeterli ıslaklık olmasına rağmen, ben oral yaparak devam ettim ve parmaklarımla vajinayı genişletirken bir anda kızlık zarı bozuldu ve elime kanama geldi bir miktar. Sonra duş aldık aradan bir kaç saat geçti bu tekrar denetik ve penis rahatlıkla girdi içine ve güzel bir şekilde yaptık biraz ilk git gellerde canı yandı ama sonra alıştı tam boşalmaya yakın bir baktım yine kanama olmuş baya olmuş bir iki damlada değil var yani biraz... şimdi bu gece tekrar yapacaz yine kan gelirmi piskoloji bozuldu sevgilimin kan görmek istemiyor.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• benim de öyle olmuştu, yine gelebilir bir miktar ama normal bişe bu, bir süre sora tamamen yok olur gider.

0|0
    0|0
    • Çok dar bundan dolayı canı çok yanıyor. Sanki hep böyle olacak gibi hissetmeye başladı.

• ilk olduğundan dardır, diorm benm de öyle oldu, merak etmesin, rahat olsun. geçcek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenmiyeksen o kızın günahına niye girdin bee evladım

0|0
    0|1
  • ara verın bıraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1-2 gün dinlenme tavsiye edilir. onun haricinde panik yapmaya gerek bir durum yoktur. kanama belli aralıklarla devam edebilir. temizlendikten sonra devam edilebilir. ama bence dediğim gibi 2. gün ara iyi olabilir.

0|1
    0|0
  • Bir kaç gün bekleyin ondan sonra devam edin. Normal kanamaya devam etmesi. Ama 1 hafta 10 gün falan yüklenme

2|0
    0|0
  • ilk geceden sonra kanama olması normal normalde 3-5 ara vermek gerekir.

kesilen bir yaranın iyileşmesini düşün

2|0
    0|0
  • Üç gün ara verin kan kesilecek..çok ecele gereksiz..

0|0
    0|0
  • ah be yavrucuğum. bol su ile ıslatsaydın kendin sağlasaydın ıslaklığı.

0|0
    0|0
  • bakire kızı parmağınla genişletmeye mi çalıştın :) yılın sazanısın :)

1|0
    0|0
    • Bunu bilerek yaptık kıyamadım canı çok yanıyordu. Zar sorunundan kurtulduk ki normal yolla birlikte olalım.

Yükleniyor...