Evlilikte cinsellik olmalı mı

arkadaşlar sorum herkese. evlilikte olmazsa olmaz cinsellikmidir? ya da ben öyle düşünüyorum. eşimle tartışmaktan bıktım, tamam biraz fazla istekliyim anlıyorum ama onuda seviyorum aldatmak istemiyorum. Şu an ben raporluyum eşim çalışıyor ve yorgun oluyor. hep itiraz yaşım 29 haftada bir anca bıktım valla. bu genç yaşımda bu kadar az sex yapmak normalmi sizce?

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• soru başlığını okuyunca hayır nolamaz günah diyesim geldi ama mesele okuyunca anlaşılıyor. sen evde yatıyorsun kadın çalışıyor ev işi çoluk çocuk derken pestili çıkıyor. orta yolu bulun

0|1
    0|0
    • benim işim hem beden hemde kafa olarak çok yoğun geçiyor ama ben şuna inanıyorum. arada mutlaka aşk olmalı bedenler bir olmalı. ben çalışırkende aynı durumlar vardı

• yeri geldiğinde ev işlerinde dahi yardım ettim ona. çok şeyden fedakarlık yaptım. sadece sex istemem çok mu sorun ?

ö

• hayır elbette. eşin de soğuk olablir biraz. konuşmayı dene

Kızlar Ne Diyor 3

• bence eşinle konuş durumun bu kadar ciddi olduğunu bilmeli

0|1
    0|0
  • bunu aynı sekılde esıne anlat. Kullandıgın cumlelerı aynen kur anlat anlamasını sagla. Aldatma.

0|1
    0|0
    • anlattım hemde kaç kez dilimde tüy bitti.

• olmamalı günah. bismillah amin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sıkıntılı görünüyor kaarşim durum. Bekar halim bile daha iyiydi.. Konuş oturup ciddi ciddi, olmuyorsa da artık ayrıl ne diyeyim..

0|1
    1|0
    • bekarken daha iyiydi. hatta süperdi işte sonuç bu evlendikten sonra

• Oturup konuşun güzel kardeşim, konuşun ama kavga etmeyin. Ortasını bulursunuz istedikten sonra.

• cinsellik evliliğin yarısıdır tabi ki olmalı bu böyle devam etmez bunu bir yola sok yoksa sen yoldan çıkacaksın:)

0|1
    0|0
  • çalışmayla ne alakası var herkes calısıyor. Evliysen cinselliği yaşıyacaksın arkadaş. Aldatma ya otur konuş adam gibi ya da boşa. Öyle karıya karı demem ben.

0|0
    0|0
  • onun da bir insan olduğunu unutma bence.

0|0
    0|0
  • çalış çalış nereye kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...