Seks partneri değil ama özlediğimde yanımda olsun istiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

sevgilimle artık alışkanlık olduğumuzu farkettik yani aslında bi aşk yok ortada bu şekilde gittğı yere kadar gidelim dedik zaten üniversite var bu sene ayrılırız heralde. cinsellik açısından sevişmekten ileri gitmedik. onu hala arzuluyorum onunda beni arzuladığını biliyorum. saçma gelecek ama aklımda şöyle bi düşünce var. tam olarak seks partneri değilde özlediğimde onu hissetmek istiyorum. çünkü gerçekten çok alıştım ona tenine başkası ilgimi çekmiyor. aşk değil sevgi değil bu :) geçende telefon seksi yapabileceğimizi eğlenceli olacağını söyledim çok şaşırdı beni öyle tanımıyordu çünkü =) ben ona bu düşüncemi belli etsem ne düşünür siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• teninin kokusu hoşuna gidiyor değilmi?

0|0
    0|0
    • ondan baskası bana çekıcı gelmıyor ne bıleyım adını koyamadım nasıl bı duyguysa

• onunla sevişmeyi istiyor insan onun içine girmesini değilmi ten çekimi bu ruh cekimi arzulayış kavuşmak...

Erkekler Ne Diyor 5

• bıtmiş...

0|0
    0|0
  • benim hoşuma giderdi beni düşünüyor diye

0|0
    0|0
  • İlginç bir durum

0|0
    0|0
  • fuckbuddy kafasına az kalmış

0|0
    0|0
  • Hayır diyeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen zaten söylediğinle etceğin kadar belli etmissin bence üstele azcık sonucta zaten iliski bitmek üzere ne kaybedersin ki:)

0|0
    0|0
  • nden daha ciddi düşünmüyorsunuz belkide aşıksın ?

0|0
    0|0
    • hayır artık 3 sene oldu son bı senedır de alıskanlık bugune kadar sevdgımızı zannettık ama oyle degılmıs ıkımızde konustuk bunun alıskanlık oldugunu kabullendık. oyle olmasa ben bu kadar rahat olamazdım uzulurdum o oyle konustugunda

• bı kac ay once bana boyle bısey yapcagımı soyleseler bnde ınanmazdım :) ama oldu ıste ıcımden geldıgı gıbı davranıyorum :)

• ne güzel o zaman ne diyim...

Yükleniyor...