Kapat

Seks ve sevişmek istemiyorum. Sorun ne olabilir ?

Tahrik de olmuyorum. seks anlamında erkeklerden soğudum. Çekici gelmiyorlar. Lezbiyen değilim sadece tnesel ve tahrik unsurlarına karşı eğilimim sıfırlandı. şimdiye dek bir kaç kişiyle birlikte oldum. Erotik sohbetmiş camda seksmiş telde sohbetmiş ya da gerçeği. Hiçbiri çekici gelmiyor. Bunu olumlu tarafa nasıl çevirebilirim bi fikriniz var mı? Hayatımı yalnız geçirmekten sevdiğim biri olunca ondan uzak durmaktan korkuyorum.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni son yaşadığın deneyimlerden biri muhtemelen bu güzel duygulardan uzak tutmaya sebep oldu... bunu ancak konuşarak nedenlerini bulacağın bir sohbetle çözebileceğini düşünüyorum...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• psikolojikte olabilir hormonal da olabilir..

0|0
    0|0
  • kafandaki sorunları bitirmelisin cinsel isteği bitiren tek şey strestir ama tabi doktora görünmen şart

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik bir nedenden kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • belki de lezbiyen olmadığını düşünüyorsundur erkekler ilgini çekmiyor olabilir. bayanlara ilgi duymaya başlamış olabilirsin

0|0
    0|0
    • cık sanmam yoksa icraata geçerdik bunca zamandır.

• evet hepsi aynı.

• garip doktora git dicem onlarında birşey bildiği yok

• doymuş olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik bişey zamanla geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende erotik sohbet,camda seks,telefon seksi falan bunlardan nefret ediyorum,ama gerçek seksi tek geçerim...Ya seni rahatsız eden bişeyler olmuş olabilir,bir deneyeyim hala aynı mıyım tarzı düşünüpte sakın biriyle beraber olma,hepten soğursun...Bence kendini dinle,yalnız kal,sevgilin (gerçekten sevdiğin kişi) olduğunda onunla dene,istediğin arzuladığın biri bu fikrini yok edebilir,hatta düşünüyorum ki o değil sen onu baştan çıkartabilirsin :)

0|0
    0|0
  • bende aynı sorunu yaşıyorum tahrik olurum ama erkeklerle bu durumu düşünnce olay orda bitiyo piskolojik bişey olsa gerek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • son zamalardaki ruh halin buna neden olabilir birkaç gün öncesine kadar bende baya istekliydim ama günlerdir hiçbişi istemiyorum hatta midem bulanıyo bu ara moralim bozuk benimki bu yüzdendir

0|0
    0|0
Yükleniyor...