İlişki sırasında çişim geliyor

Kızlık zarım esnek öncelikle.ilk ilişkiye girmemde bir acı hissetmedim sadece çok çişim geldi 2. Denememizde yine aynı şekilde acayip çişim geldi.bende bir anormallik mi var yoksa başlarda böyle mi oluyor? Boşalamaz oldum resmen hiç zevk almıyorm ya :(

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• o hissettiğin çişinin gelmesi değil tatlım . orrgazma yaklaştığında kasılıyorsun ve sana bu hissi yaşatıyor. kandini rahat bırak ve tadını çıkar. belki sende squirting yapan nadir kesimdensindir.

0|1
    0|0
    • Bakalım bir dahakide çişim gelsede devam edicem.partnerin işe sorun yok demişti zaten :)

• squirting yapan nadir kesimdensindir. :D +1

Erkekler Ne Diyor 5

• zamanla alısırsın.

0|0
    0|0
  • sende ılıskıye baslamadan once tuvalette zorla kendını belkı o zaman kurtarırsın su ıcıp ılıskıye gırersen herhalde gelır cısın

0|0
    0|0
  • O haz G noktasına baskı olmasından kaynaklanıyor.Tabi ki sana bırak kendini çişini yap demiyorum ama emin ol cinsel bir normal tepki o.

0|0
    0|0
  • sende zevk alırken çiş yapma hislerinin uyarılır ondan tuvalete git sonra ilişkiye gir bakalım

0|0
    0|0
  • belkide çiş değildir belkide sen squirt yapabilen nadir kızlardansın.seviyoruz seni:))

0|0
    0|0
    • Ayy çok merak ediyorum acaba bende o nadir kızlardanmıyımm :)

• Belli olmaz o denemeden ;) ayrıca benim derdim o değil yeter ki çişim gelmesin :)

• daha neyi deneyeceksin seks yapıyorsun ve squirt olmuyorsun tabi herkes olacak diye bişey yok:)aslında seks esnasında sevgilim çişin geliyor deseydi bunuda eğlenceli bir fantazi haline getirebilirdim ağzıma işe derdim:))

Kızlar Ne Diyor 1

• benim de öyle ya, ne zaman klitorise dokunsam çisim geliyor :/ garip

0|0
    0|0
Yükleniyor...