Cinsel Tercih Karmaşası

Bu konuyu hiç kimseye anonim olarak dahi açmadım. Ama artık kafamı kurcalamaya başladı. Daha önce hiç bir erkekten hoşlanmadım, çok yakın erkek arkadaşlarımı aileden birini severmiş gibi sevdim. Erkekleri cinsel olarak hiç çekici bulmadım. Metroseksüel olma çabasını abartınca sürekli kıyas yapma amaçlı kızlar gibi erkekleri incelemeye başladım. Bu mu kafamı karıştırdı diyorum bilemiyorum. Geçmişten bazı örnekler aklıma geliyor: ana sınıfındayken çocuğun biri (erkek) gelip öpmüştü dudaklarımdan çok garipsemiştim napıyor noluyor diye. Çocuk olunca anlamadım unuttum gitti. Bu tarz olaylar mı etkiledi beni diyorum. Lise hayatımda kızlardan uzak durdum, alımlı bir erkek olmama rağmen. O dereceki kızlar rahatsız etmeye başlamıştı. Ama kızlara karşı ilgim vardı. Üniversiteye başladığımda erkeksi tavırlı kızlar hoşuma gitmeye başladı. O tarz bir kızla tanıştım, uzunca bir süre birlikte olduk. Cinsel olarak tatmin olamadım hiç. Yani kızlardan hoşlanıyorum gayet o konuda eminim, ama o kızda bir sorun mu vardı bilmiyorum. Küçük göğüs beğenisinide gayliğe yoruyorlar nedense. Sonra spora sardım her konuda mükemmel olmak için akademik hayat olsun vücut olsun, bu sefer yine erkekleri kıyaslama için incelemelere başladım. Dikkat ettim de gaylerin bir ilgisini çekiyorum. Çocuksu temiz yüzlü fit biriyim o sebepli mi bilmiyorum. Rüyalarımda nadir de olsa erkeklerle ilişkiye girdiğimi görüyorum. Kafamda çok takıntı yaptığım için mi bilmiyorum. Ama hoşlanmıyorum bu durumdan eminim. Aklıma geldiği gibi yazıyorum Şu an yazsam sayfalarca gidicek, benim için gerçekten zor bu konuda hiç kimseyle konuşamamak. Hani onca kafan karışık durumda olursun üstüne iyice zor duruma düş diye başına iş gelir ya. Üçüncü kişi olarak evimize aldığımız arkadaşımız gay olduğunu açıkladı. O da kendini ayrı dışlanmış gibi hissetmesin diye onlada geziyorum, zaman geçiriyorum mutlu olsun diye. Bu mu etkiliyor beni acaba. O kızdan ayrılalı 3 yıl oldu. Çok beğendiğim kızlar pas veriyor konuşmayı deniyor ama ben kız gibi kendimi iyice değerli gibi göstermeye çalışıp yüz vermiyorum. Kendimi de anlamıyorum. Birine ait mi olmak istemiyorum acaba. Ah şu hayatın kendisi insan psikolojisi kadar zor değil... Gayet ciddi içimden gelerek yazdım, sabırla okuyup cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak adamım maalesef cinsel tercihler konusunda katı kurallar içeren bir topluma sahibiz. bende genelin tercih ettiği gibi sıradan bir insanım karşı cinsime ilgi duyan hemcinslerime ya da başka cinslere ilgi duymayan biriyim. ama sen sktret adamım yaşa cinselliğini, aşkını, istediğin gibi takma kimseyi bunun yadırganacak hiç bir tarafı yok. olmamalı zaten. insan olmak bazı ahlaki değerlere erdemlere sahip olmak demek bu hayatta çook daha önemli. şu linki izle kız arkadaşımla beraber tercihleri farklı olan dostlarımın yanında olmaktan hep gurur duydum . link

0|0
    0|0
    • sizde direk benim safımı belirlediniz :) kimseden çekinmiyorum, korkmuyorum, sadece bazı konular bulanık...

• Haklısınız gerçekten, zaman göstericek artık.

• mutlu ve huzurlu ol kardeşim gerisini sktret :) iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaş çevreni değiştirmeye çalış. Onların büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Böyle bir durum olsa dahi yadırgamana gerek yok. Tek sen değilsin bu durumda olupta bastırmaya, saklamaya çalışan. Akışına bırak.

0|0
    0|0
    • Arkadaş çevrem çok düzgün insanlar, o konuda ciddi anlamda seçici biriyim. Hani dedim ya saklamaya çalışmıyorum. Ama hiç bir şeyden emin değilim, anlamıyorum. Bir garip durum...

• hepsi yalnızlıktan bunların bence kafanıda fazla takıyosun bu konuya o yüzden o rüyalar falan sevebilceğin bir kız bul git sarıl ona onunla vakit geçir ilişkiye girme hemen alış ona baktın yok olmuyo durumunu kabullenmek düşer geriye kızlardan hoşlanmıyosun demektir

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm bir ara sonra tam manasıyla istediğim bir insanı bulamadım. Kıldan tüyden sebeplerle insanları eliyorum.. Fiziksel konularda da takıntılarım var böyle olsun şöyle olsun diye. Garip bir insanım ben sanırım :) Lanet başak burcu

Erkekler Ne Diyor 4

• basarılar. tercih değilde kişilik diyor uzmanlar. yani belkide boylesindir.

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok problemli bir durum. Hoşlanmadığıma eminim ama bu tür davranışlar sergiliyorum.

• burda utanılacak birşey yok kardeşim sen kötü hiçbirşey yapmamışsın burdakılerin cevabını hiç takma s. et. insan nasıl mutlu oluyorsa öyledir cinsel tercih meselesi önemli deyl.paşa gönlün bilir.

Ne yani kızlar lezbiyen olunca bir kusuru yok erkeğin bir erkekten sırf mutlu oluyor diye olması mı suç? ben sende bir problem görmüyorum.

Kim nederse desin insan kiminle mutluysa onunla olur.

Hayatta başarılar Herşey gönlünce olsun kardeşim.

0|0
    0|0
    • Kendimi suçlu hissetmiyorum hocam, kendimi anlayamıyorum sadece o kadar karmaşık bir durumki..

• Durumlar insanların tavırları daha izah edemediğim bir çok şey...

• ya boşver insanları.

sen nasıl mutlu olduğuna bak gerisini s... et

• okudum hepsini hakket karmaşa yaşıyorsun şuan arkadaşım

biseksüel olabilirsin belki de, olsun duygularını gizleme.

eğer p*rn izlerken az da olsa shemale felan açıyorsan, evet sen tamamsın arkadaşım.dalga olarak algılama he.şu son zamanlardada zaten insanlar daha çok söylemeye basladı bunu, herkes içine atıyormuş ya meğersem önceden

0|0
    0|0
    • Meraktan açtığım olmuştur ama sonunda hep bir pişmanlık napıyorum ben gibi tavırlar içerisinde oluyorum.

• Aslında istiyorsundur ama hep bir baskı hissediyorsun üstünde, ben zamanla ya gerçek cinsel kimliğine ya da olmak istediğine dönüşeceğini düşünüyorum, içinde tutarsan kendine zarardır ama.hadi kolay gele

• teşekkür ederim yorum için.

• Gay etkiliyordur :D Erkeklerden hoşlansan ağrıdan duramazsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...