Sevgilimin lezbiyenlere olan hayranlığı daha ne kadar sürücek?

Durum bu sevgilim lezbiyenlere karşı aşırı ilgili ve bu durum beni çok sinir ediyor ... daha öncede böyle bi soru sormuştum ama durum bu kadar vahim değildi ... artık çok vahim beraber film izlerken bile iki kızı yanyana görünce "hadi lan öpüşünn bi kere öpüşün" falan diyoo anlamıyorum beni kıskandırmak içinmi yapıyo ne yapıyo ama çok uyuz oluyorum ...

Lezbiyen bi kuzenim var.. ve onedena ne zaman bahsetsem antenleri dikiliyo soru soruyo inceliyo falan filan uyuz oluyorum onu mutlu etmeyi çok seviyorum ve lezbiyenlere olan hayranlığı beni ciddi ciddi yalandan da olsa lezbiyenolmaya sürüklüyo :S ne yapmalıyım sizce amacı ne bunun beni kıskandırmak mı yoksa gerçekten bu kadar etkileniyo mu?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskandırmak olduğunu sanmıyorum. Ama sırf istiyor diye lezbiyen olmak zorunda değilsin. Onu lezbiyenlerde ne çekiyor onu bulmalısın. Onu bulduğunda ne için yaptığını bulacaksın ve ona karşı bi önlem alırsın tabiki bu durumda. Kolay gelsin.

1|1
    0|0
    • iki kadın çok estetik geliomuş gözüne

• hımmm bence fazla temiz gelio gözlerine ...hiç erkek eli değmemiş

erkeğin düşüncesi bile girmemiş kafasına falan

• Onlar yalamayı severler ya oda oraldan hoşlanıyorsa ve vücudunu yalşatmak gibi bi fantazisi varsa onlar daha iyi diye aklını çeliyor olabilir düşünceleri :))

Erkekler Ne Diyor 12

• bence 2 bayan bi erkek olarak bi ilişki istiyo

1|0
    0|0
  • Sende gaylere hayranlık duy geçinip gidin.

1|0
    0|0
    • bunu düşünmemiştim biliyomusun süpersin yaaaa intikamımı ancak böle alablirim sanırım

• seninde öyle davranmanı istiyordur bence

1|0
    0|0
    • belkide...gerçekten bazen sırf mutlu olsun diye bi lezbiyen bulup onun önünde kızla sevişmeyi bile düşünüyorum x:D:D saçmalıorum evet ama düşünüyorum

• sayko yakında grup teklif eder

0|0
    0|0
  • takıntı haline gelmiş onda. ama sana sürekli bahsetmesi ve yanında tepkiler vermesinin bir amacı olmalı. ilerleyen günlerde aranıza ikinci bir bayanı almak istediğini söyler veya talep ederse şaşırma. bence bunun için sana yol yapıyor kendince.

0|0
    0|0
  • lezbiyen hayranlıgı saplantıdır, amacı lezbiyenlige son verdirmekde olabilir, merakını gidermeye çalış ki aklından silip atsın

0|0
    0|0
    • nasıl yani saplantı ? kuzenimi alıp sırf onun bu merakını gidermek için kuzenmle sevişsem yeterli olurmu sence...bu kadarını bile yapıcam artık nede olsa tanımıyo kuzenmimi yeni tanıştım derim :D

• o zaman yap. kendinin katılmasını isteyecektir emin ol

• hastaymıs sevgılın sen kendıne saglıklı birini bul onun ıcın cınsel tercıhını degıstırmeyı dusunmuyosundur umarım ıyı sende gaylerden hoslanırsan oda gay olsun sen lezbıyen o gay takılırsınız ıste ...ılıskıne son ver

0|0
    0|0
    • nası son ver be saçmalama çok seviyorum çokda iyiyiz ...sadece bu takılıyo kafama ..adamın lezbyen p*rno arşivi vamrş yaa bilmeidği lezbyen filmi yok

• duzgun konus lan sensın dengesız mal once yazdıklarına bak lezbıyen olcam dıysoun soru soruyosan elestırıyıde hesaplıyacaksın ne yanı senın ıstedıgın cevapları verdıkten sonra sorma ozaman arkadasım burda soru once gıt tedavı ol resım koy belkı sevgılın bahane edıyodur bıseye benzemıyosundur uzaaa gıt senınle vakkıt kaybedemem neydı belırsız lezbıyen ve gay erkek arkadasınla takıl uzaaaaa

• telgrafın telleri...

• Lezbiyenler candır.

0|0
    0|0
  • bence kuzenine karşı dikkatli ol erkek arkadaşını kaybedebilirsin

1|0
    0|0
  • her erkek lezbiyen kadınlara hayranlık duyar ve onları izlemeye bayılır...

0|0
    0|0
  • her erkek ister bu arada

0|0
    0|0
  • grup seks için yol yapıyor senden sıkılmış başka bayan istiyor

0|0
    0|0
    • sıkılsa gider başkasını bulur alakasııı yoooooookk

• sanki sen de istiyormuşsun gibi sor kız ayarladım üçümüz yapalım mı de. entrikaları da biz öğretmeyelim

• entrika benm işim ama bu konuda çok korkak davranıyorum nedense istemdiğim bişey dduymaktan çok korkuyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklere hayran olmasından iyidir boşver.

0|1
    0|0
Yükleniyor...