Insanların beğenilerini sorgulamak üstünüze vazife mi?

Arkadaşlar herkes demiştir bunu: "Zevkler ve renkler tartışılmaz". Birçok kişi buna uymuyor. 1.90 isteyen kız,rus isteyen erkek,gözlüklü,gözlüksüz,zengin isteyen kızlara ve erkeklere bir sürü hakaret,küfür ediliyor. Neden insanların zevklerine,isteklerine saygı duyulmuyor? Bir erkek kırmızı pantolon sever alır giyer gay dersiniz, bir kız doktorla evlenmek ister zengin istiyor o... dersiniz. Kızın boyu kısadır uzun ister,boyu uzundur kısa ister. Bize ne ki? Herkes kendinden sorumlu deği midir? İnsanların isteklerini,hayallerini,zevklerini,beğenilerini tartışmak bize düşer mi hiç? Özellikle de bazı erkekler neden sürekli kızların isteklerini tartışıp ağza alınmayacak küfürler ediyorsunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• küfür eden erkekler size söylüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın ben sadece tercih edilen bir erkek olamadığım için kuduruyorum.1.90 olsaydım keşke diye debeleniyorum.Kızlar haklı abi isterler tabii 1.90 kaslı maslı hadi şimdi dağılalım.

0|0
    0|0
  • Abim bence insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davransın..başkaları hep konuşur ama boş konuşur..başkaları yapamadığı şeyi senin de yapamayacağını düşünürler..isteğin neyse git ve onu al..umudunu kaybetme )

0|0
    0|0
  • sizin soylediklerinizi yapanlara ben karaktersiz diyorum

renk ve zevkler tartisilmaz

0|0
    0|0
  • herkes birilerini birtakım özelliklerden dolayı beğenir. eğer o özellikler bizde yoksa , biz de o kişiyi yargılarız olay bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...