Cinsellikte hangi düzeydesiniz?

Cinselliği aşama aşama farklı türde yaşıyor insanlar. Siz cinsellikte ne haldesiniz. El ele tutuşmakla mı yetiniyorsunuz. Biraz daha ileri gidip aynı zamanda öpüşüyor musunuz? yoksa fırsat bulduğunuz zamanlarda boş bir ev bulup sevişiyor musunuz? Ya da çok rahat ve özgürsünüz dilediğinizde vajinal birleşme yaşayanlardan mısınız? Yok ben vajinal ile yetinmem anal ve oral dahil zevk almaya bakarım. Bunların dışında cinsel tecrübelerim de var grup sex, lezbiyen ilişki veya biseksüel ilişkiler yaşarım mı diyorsunuz?

• 1. seviyedeyim el ele gezdim ve öpüştüm
    14% (2)57% (4)29% (6)Oy Ver
  • 2. seviyedeyim sadece vajinal birleşme yaşadım ve yaşarım
    29% (4)29% (2)29% (6)Oy Ver
  • 3. seviyedeyim sınır yok anal, oral ve ağza boşalmayı da severek yapıyorum
    43% (6)0% (0)29% (6)Oy Ver
  • 4. seviyedeyim lezbiyen, biseksüel, homoseksüel ve grup seks tecrübelerim oldu
    14% (2)14% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
erkeklerin yarıdan fazlasının bir cinsel ilişkisi yokken kızların yarıya yakını iyi bir cinsel hayata sahip. buda demek oluyor ki erkekler cinsel ihtiyaçlarını gideremiyorlar. bu yüzden kızların bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekiyor.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 3. seviyedeyim iyikide burdayım ...ne ileri ne geri gidesim yok

0|0
    0|0
  • 3.sevıyedeyım sevdıgım adama herseyı yaparım ve yapmasına ızın verırım :))

0|1
    0|0
  • 1.deki sadce elele tutuşma kısmı:D:D daha öpüşmedik

0|0
    0|0
    • yorumunu beğenenler burda konuşuyor

• evet bendi evlenmeden önce sekse karsiyim.bakire kalmak daha iyi tabi erkek icinde kiz icinde. yani o duyguyu o tecrübeyi bütün herseyi bi erkekle veya bi kadinla yasamak varken neden yipratayim kendimiki? erkeklerde lütfen hele bakire kiz istiyorum diyenler bi zahmet kendileride öyle kalsa diyorum.ayrica hayat kadinina giden erkekleride hic anlamiyorum.hele ilkini öyle birisiyle yasamak isteyenleri hic

• 1.levele bile geçemedim

0|0
    0|0
  • 3.seviye prof. :)

0|0
    0|1
  • gelenek ötesi düzey

0|0
    0|0
  • 0 düzeyde..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3. seviye biraz iğrenömiş..2. seviyeden mutluyum

0|0
    0|0
  • dibini göremedim görende yoktur herhalde başa döncem sıfırdan baslıcam başka level kalmadı :)

0|1
    0|0
  • ben bu oyunu bitirdim dermişim :)

1|0
    0|0
  • 1. seviyede kaldım

0|0
    0|0
  • Daha Anın el ele tutuşma kısmı devamı haftaya :D keşke haftaya olsa belirsiz.

0|0
    0|0
  • 4'e geçirmesin Allahım beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...