Bilgisi olanlar bir bakabilir mi ?

arkadaşlar erkek arkadaşımın erken boşalma sorunu var ve bu beni çok rahatsız ediyor yarım kalıyorum en fazla 10 dk dayanabiliyor ondan sonra hemen boşalıyor ve uyuz oluyorum tabii ona belli etmiyorum. bunu nasıl aşabilir? benim yapmam gereken nedir ?

Güncellemeler:
geciktirici etkili prezervatifler işe yarıyor mu kullanan var mı ?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sen burda yazılanlara inanma yok neymiş yarım saat 45 dk boşalmıyorlarmış. yalana bak. 10 dk cinsel birliktelik için ideal bir süredir bunu kendini tutmayla 5 dk daha artırabilir. senin orgazm olabilmen içinde ön sevişmeyi uzun tutması vajinanı iyi yalaması ( oral yapıyorsa tabi) yapmıyorsa güzelce okşayıp ondan sonra içine girmesi gerekir. geciktirici etkili prezervatif var okeyin bunu kullanın bir de öyle deneyin farkını göreceksiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• erken boşalma sorunu toplumumuzda yaygın olan bir hastalıktır.ama kimse tedavi olmak için doktora gitmez.ilk olarak ön sevişmeyi uzatın.sonra gerekirse geciktirici ilaçlar kullanınız.ama en önemlisi psikolojik olmasıdır.

1|0
    0|0
    • ön sevişmeyi ne kadar uzatırsak uzatalım yine aynı sonuç hüsran

• Senin yapman gereken bişey yok.. Erkek arkadaşına konuyu açacaksın oda bu işin tedavisine bakacak.

0|0
    0|0
    • rencide etmekten korkuyorum

• iyi ama böyle sadece onu tatmin ediyorsun..ya sen? bunu böyle götürmek seni uzaklaştırır en güzeli konuşarak çözmek neticede seninkide bir ihtiyaç..

• gecıktırıcı alın sorun cozulur

1|0
    0|0
  • Çok mu dar

1|0
    0|0
    • evet fazlasıyla doktora gittiğimde o bile şaşırmıştı düzenli seks hayatınız olduğu halde bu kadar dar kalabilmesi şans dedi.

• bu etkiler mi boşalma süresini ?

• Evet etkiler dar olduğu için sıkar onun için kolay boşalır

• Bu problemi aşmayı kendisi istemeli. Senin istemenle olmaz, kaldı ki sen bunu ona belli etmiyormuşsun, belli etmediğin sürece de kendisinde bir problem olduğunu düşünmez. Ya söyleyeceksin ya da kendisinin bu durumu fark etmesini sağlayacaksın.

0|0
    0|0
    • peki nasıl ?

• evet sanırım bunu yapmam gerekiyor. teşekkürler.

• ;) hadi kolay gelsin. Cezalandır onu :)

• 0|0
    0|0
  • Bak tempoyu yavaş yavaş artırın. yani İlk önce çek boşalsın. Sonra sakso ile tekrar kaldır. Sonra yine boşalt işte yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • 3 dakikadan uzun sürüyorsa erken boşalma sorunu değildir.

0|0
    0|0
  • 10 dakika olması sorun değilde bundan sonra bişey yokmu yani 2.ci 3.cü olmuyomu

0|0
    0|0
  • hareketli durumda sen ol o pasif olsun en az 20 dk uzatır

0|0
    0|0
  • Geciktiricili prezervatif değilde erken boşalmaya yönelik yeni bir ilaç çıkacak piyasaya

0|0
    0|0
  • Hımm.Ön sevişmeyi uzun tut.Onu bir anda ateşleyecek hareketlerden uzak dur.Aynı zamanda boşalır boşalmaz,oral sex yap tekrar ereksiyon olsun.Sonra çık üstüne nefes alıp verişine göre tempoyu sen ayarla.

0|0
    0|0
    • sorunda orada zaten 1. boşalmadan sonra 2 çoook zor oluyor zor canlandırıyorum yoruluyorum bu seferde benim isteğim kaçıyor.

• Ya öyle düşünme.Boşaldıktan sonra daha çabuk aksiyon alsın istiyorsan,gözlerini bağla üstüne değişik çamaşırlar giy.Ellerini bağla,karşısında masturbasyon yap.Yaparkende oral sex yapmaya çalış,birde bol bol anüs bölgesine dokun ve toplarını yavaşça yala.

• 10 dakika iyi bir süre sorun sende.

0|0
    0|0
  • 10 dakika iyi bence ama boşalmaya yakın çıkarsın sevişme yapın sonra tekrar birleşme

0|0
    0|0
  • önden bir oral la rahatlat. ballı süt içir

0|0
    0|0
    • oral yaptığım zaman hemen boşalıyor zaten o yüzden ön sevişme oral vs yapmıyoruz.

• ya ben ergenken başta zorlanıyordum tutamıyordum. içince performansım bayağ bir artıyordu. şimdi ihtiyac duymuyorum belkide ondandır.

• kullanmadım. arkadaşlarım kullanmış. yarıyormuş ama zevk vermiyormuş

• 10 dk süper bir süre. ön sevişmeyi uzun tutun dahada uzar. bir ara 20 dkyı felan geçti boşalamadım kızı yolladım asıldım zar zor boşaldım .s

0|0
    0|0
  • ben 25 dkdan önce boşalmam denemesi bedava ne dersin

0|0
    2|0
  • Erken boşalma için kesin çözüm terapi almak.10 dakika dediğin içinde kalma süresi mi yoksa toplam önsevişme dahil mi?İçinde ne kadar kalabiliyor?

0|0
    0|0
  • kendine oral yaptir vajinan daha cok gevser ve daha uzun surer iliski.

0|0
    0|0
  • özelden de mesaj atabilirsin aynı sotun bende de var çekincek birşey değil danışabilrsin

0|0
    1|1
    • danışıyorum işte. özelden mesaj atmaya ne gerek var. fırsatçılardan hoşlanmam. yorum yapmasaydın iyi olurdu.

• 10 dakika erken boşalma sayılmaz.. doktorlar 1 dakikaya anca erken boşalma sayıyor.

bunu çeşitli taktiklerle uzatabilir.

0|0
    0|0
    • mesela ?

• düzenli bir seks hayatımız var seyrek değil haftada 3-4 kere oluyor.

• Aşırı heyecanlı demekki..dediğim gibi fazla kimyasalla falan bünyeyi bozmaya gerek yok 10 dk okadar küçük bir süre değildir.hem ikincide uzun olur mesela. soğutma taktiği fena değil

• ilk bir kere saxoyla boşalt daha sonra ikinci geç gelicek ;) benimde aynı erkekn geliyor ama ben kıza belli etmiyorum ilk gidip tuvalette boşalıyorum ikinci geç geliyor kızdan sonraa haatta :)

0|0
    0|0
    • 2. olana kadar yoruluyorum tekrar canlandırmak kolay olmuyor

• zor o zmn işin ben indirmemeye çalışıyorum zaten iiçine girdimi inmiyor benimki yarım saat 45 dak süper oluyor

• prezervatif taktigi haldemi 10 dakka ?

0|0
    0|0
    • kullanmıyoruz

• prezervatif kullansın ve opusmeyi oksamayi uzun tutsun icindeyken de yavas yavas gidip gelin oda zamanla bosalmasini kontrol etmeyi ogrenicek erkek bosalmaya yaklastigi zaman durup yavaslayip yeniden baslarsa cok super oluyor .

Kızlar Ne Diyor 2

• ön sevişmeyi uzun tutacaksın , ayrıca erken boşalma en fazla 3 dk için geçerlidir. ama tabi 10 dk da yetmiyor bize. bence onunla konuşmalısın yani o sırada bitmesin diyebilirsin mesela oda tutmaya çalışır kendini , sonra bekle devam et yapabilirsiniz

0|0
    0|0
    • evet 10 dk yetmiyor bana. geciktirici spreyler varmış onlardan denemesini önereceğim.

• işe yarıyor diye duydum

• Çoğu erkeğin sorunu bu zaten, bence tedavi görsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...