Görücü çıktı. İstemeye gelecekler ancak bakire değilim.

Gizli Üye
Diyeceksiniz ki bu insan seni bu halinle hayatta kabul etmez. Ancak evlenmeyi de o kadar çok istiyorum ki. Kesinlikle cinsellik için değil, sadece yaşım çok ilerledi artık ve bir yuvam olsun istiyorum, rüyamda çocuklarım olduğunu görüyorum bazen, hamile olduğumu görüyorum, sevgiye aşırı muhtaç bir insanım, ayrıca yalnızlıktan da çok sıkıldım. Yalnızım diye ağlıyorum geceleri, hem de her gece inanın, yalnızlık çok zor bir şey, hele benim gibi kardeşsiz biriyseniz...

Maalesef 2 sene önce bir hata yaptım ve eskiden sözlü olduğum insanla seviştim, ancak bunu şimdi ona nasıl söyliycem? Eğer bu şansı kaybedersem bunalımlı, ağlak, kapkaranlık hayatıma geri döneceğim çünkü o kadar zor ki yaşadığım şartlar, hayatım... Nasıl anlatılır ki bu babam ayrı işkence bir insan annem ayrı işkence. Ama katlanıcak gücüm de kalmadı artık, ruhum daralıyor, bu görücü olayı beni çok mutlu etti ama ya korktuğum başıma gelirse? Arkadaşlar, lütfen sert eleştirmeyin beni, çok zor günler geçiriyorum, ağlamaktan, üzülmekten, içimi parçalaya parçalaya ağlamaktan çok bunaldım. Lütfen, yapmayın çok kötü eleştiri tamam mı:(
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar diktirebilirsin diyenlere söylüyorum bunu, bu çok büyük bir yalan, bu günahı işleyemem ben bu yükü yıllarca taşıyamam vicdan meselesi ama ben yapamam arkadaşlar ya:( Sanırım konuşucam ama şimdi değil, şekillensin olay iyice rayına otursun aileler tanışmadı henüz, ben kendimi hazır hissettiğimde söz nişan olucak. Size durumu bildireceğim. Hepinize çok çok teşekkür ederim, herkesi de artıladım, Allah'a dua ediyorum olumsuzluk olmasın diye. Çok sağolun gerçekten.
Görücü çıktı. İstemeye gelecekler ancak bakire değilim.