Neden kadınları sınıflandırıyorlar?

Erkeklerin kadınları zarına göre nitelendirmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? mesela bakire kız temiz saf bakire olmayan kişi kötü kaşar deniyor. ya da kapalı giyinen kız hanım açık giyinen kız oynak deniyor. sizce kadınlar sadece bir kukudan veya bedenden ibaret mi?

0|1
2|15

En İyi Kız Görüşü

• erkekler sınıflandırma yaparken kızın kaşar ya da bakire olduğunu nerden biliyor da sınıflandırıyor desem bende ?

2|1
    0|0
    • Kılıl kıyafetten

• :))) +1

• cevaplayanın son yorumu +1

Erkekler Ne Diyor 15

• kesinlikle değil bı konuda haklısın bunu defalarcada yazdım erkeklerin %90 ı kızları evlenilecek ve eğlenilecek diye ayırır her boku yemek ister ama iş evliliğe gelince eline el değmemiş kız ara ve bulduklarını sanarlar çoğu zamanda şanslı olanlar dışında el değmemiş diye evlenmek istedikleri hatunların önü sağlam ama arka delik deşik durumdadır bide sevinirler saf temiz diye :) işte buna gülüyorummm bizim toplum namusun bacak arasında olduğunu zannediyo bilmiyolarki namus kafada

1|0
    0|0
  • arkadaşım bu soruyu aslında önce hemcinslerine sormalısın sonuçta bizi yetiştiren de bir kadın en uyuz oldum cümleyi kullananda bir kadın( beni kullandı) nedemek bu yaa kendini mal gibi görmek değilmidir işin özü şu önce siz kendinize saygı gösterin kendinizi ezmeyin ve sizin yetiştireceğiniz erkek çocukları belkide yarını daha güzel daha insancıl bir hale sokar

1|0
    0|0
  • kimse aynı değil çünkü

0|0
    0|0
  • Boyle dusunmuyorum. İnsanlarin hayatini diledigi sekilde yasamas gerektigini bekaretle bir kadinin namusunun ve kalitesinin olculemeyecegini dusunuyirum. Bunu soyleyen erkeklere neden onak dedikleri kadinlardan hoslandiklarini sormak lazim. Hem kotulerler hemde agizlarinin salyalari akar. Kadinda en onemli sey zeka egitim zerafettir bence.

1|0
    0|0
  • alakası yok. o sınıf ısı ya ulasamadıgından ya da kafa orumcektır. ne kapalılar var altında donyok ne acıklar var basında hale yok. ımanın kımde oldugunu bılemezsın.

0|1
    0|0
  • değil tabi ki. sizde paralı erkek parasız erkek, arabalı erkek arabasız erkek, uzun boylu erkek kısa boylu erkek diye ayırmıyomusunuz

0|0
    0|0
  • Sizde sorun yok erkekler öküz ( ben kimseyi zarıyla şunuyla bunuyla yargılamam haddimi bilirim )

0|0
    0|0
  • sana öyle gelmiş, kimsenin sınıflandırdığı yok;)

0|0
    0|0
  • bana göre yanlıs önemli olan edep ve saygıdır kımseyı oyle elestırmem dogru degıl

0|0
    0|0
  • Bi bedenden ibaret değilsiniz tabi ki sınıflandırma yapanlar olabilir

0|0
    0|0
  • kaşarlık ruhtadır

0|0
    0|0
  • once duygu snra kuku

0|0
    0|0
  • hayır duygudan da ibaret bence

0|0
    0|0
  • Müslümanlık, din, imandan bahsedenlere, bizi orta çağa götürmek istiyorsunuz diyenler, iş soyunmaya gelince taş devrine kadar iniyorsunuz maşaallah...

bu sözü severim...

neden evlilik, neden aile, neden sadakat o zaman...

madem bu işin bir önemi yok herkes o an canının çektiğini götürsün o zaman...

günahların cezasını bedenler çekmeyeceğine göre, kimse de kimseyi bedenleriyle yargılamıyor demektir... senin vücudundaki bir zarın var olup olmaması değil ki mesele, tut ki bir sebeple doğuştan yok zarın... kim bunun için seni yargılayabilir?

bedenler ruhumuzun maşasıdır, ve nasıl kullandığımız nasıl bir ruha sahip olduğumuzu gösterir...

yani sizi sınıflandıranlar kukularınızla değil, bedenlerinizle değil, ruhlarınızla değerlendiriyor...

bizi ruhumuzla kadınlığımızla değerlendirin diyorsunuz, peki siz neden bizden önemsememizi istediğiniz bu kukuyu kullanmaktan imtina etmiyorsunuz o zaman? demek ki önemli... ''sex, ilişkiler için çok önemli bir faktördür.'' bunu ben söylemiyorum, sorsam sen de evet dersin... önemli olan her zaman önemlidir... işinize gelince önemli, gelmeyince önemsiz değildir... bedensel ihtiyaç diyeceksiniz şimdi... oldu canım... benimle yatar mısın? hayır öyle değil mi? çünkü en azından beğenmelisin en azından bana karşı bir şeyler hissetmelisin...

yani demek ki duygularla beslenen bir dürtü bu ve hatta duyguları tetikleyen bir eylem... o zaman insanların böyle bir konuya duygularıyla yaklaşmasını yadırgayamazsınız...

1|0
    0|0
  • öylesiniz :=) ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o tarz bir değerlendirme yapanların beyinleri genelde ellerinde olan 3 gramlık şey olduğu için yorum bile yapmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...