Doğum kontrol hapı reçetesiz satılır mı?

eczaneden reçetesiz doğum kontrol hapı alabiliyor muyuz?

Güncellemeler:
hapı bıraktıktan en fazla kaç gün sonra adet olunur ?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok rahat alabilirsiniz,yalnız doktor tavsiyesi olursa daha iyi olur.

2|0
    0|0
    • 48 saat sonra ama bünyeden bünye ye değişebilir.

• 2-3 ay sonra yumurtlama olur ama tam olarak doktora danışmak lazım,aile hekimliğine müracat ederseniz,oradaki ebelerden yardım alabilirsiniz.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 14

• Doktora danışmadan almamanı öneririm.Her ilacın bir yan etkisi olabilir.Doktora gidip sana en uygun olanını al derim.Satılıyor eczanede tabiki.

2|0
    0|0
  • alabilirsin

2|0
    0|0
  • dogum kontrol hapı doktor tarafıldan hormanal bozukluklar ıcın receteye yazılır ama recetesızde alabılırsın tabı adetın gecıktıgı ıcın alıyorsan adeti düzenler ama yan etkileri oldukca fazla özellikle gögüste aşırı bi buyumeye neden oluyor... hamilelikten korunmak icin aliyorsan dogum kontrol hapı yerıne alternatifleri dusunmenı tavsiye ederim...

1|0
    0|0
  • adeti engellemez gecici ise ayda bi kullanilan en iyi norlevo, surekli ise 21 gun hapi var ve adeti duzene sokuyo.

1|0
    0|0
  • evet satılır, özellikle doktorsuz alacaksan yasmin kullan pahalı ama en masumu.

1|0
    0|0
  • Git eczaneye ben yasmin alacaktim de onlar zaten sormadan veriyorlar sikinti yapma hapi birakincada 3-4 gune adet olursun sanirim

1|0
    0|0
  • tabiki alabilirsiniz...

bildiğim kadarıyla bağlı olduğunuz sağlık ocaklarında parasız dağıtılıyor...

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • ben eczacıyım size yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • satılıyor tabikide alabilirsin rahatça

1|0
    0|0
  • Alırsın tabiki.

1|0
    0|0
  • Benim selamımı söyle yeter...Abbas için alıyorum diyeceksin...O kadar..

0|0
    0|0
  • eczacıya danış sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • Reçetesiz satılır diye biliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet git al reçetesiz alınıyor...ayrıca adetinde bi değişiklik olmaz benmbildiğim bende olmuyor en azınedena hani normalolarak belki bir iki gün kaymalar olurdafazlasını bilmiyorum ama ağrılarda falan azalma olucağınedena eminim

1|0
    0|0
    • hangisini önerirsin

• yasmn daha az yan etkisi var diyolar diane kullanan bi arkadaşım sonradan yasmine geçti ve daha memnun olduğunu söylüyor ama ben hep yasmin kullandım memnunum valla

• teşekkürlerr

• kullanmadım ama satılıyo dıye bılıyorum alabılırsın canım

1|0
    0|0
  • Satılıyor. Alabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Evet satılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...