Kapat

Evet bayanlar ve beyler biraz yardım gerekli.

Kısaca bahsetmem gerekirse 41 yaşında eşini 5 sene önce kaybetmiş ve yakın olduğun bir bayan var hayatımda. Abla kardeş gibi gözükse de arada aklıma cinsellik gelmiyor değil. Üstelik bu 5 senelik zaman diliminde bir bayan hiç sex yapmadan dursa bile eminim mastürbasyon yapıyordur. Son günlerde yeni işinin şerefine ıslatalım dedik ve neyle dediğimde ne istersen ve de her istediğini söyleyebilirsin şeklinde cevaplar alınca aklım karışmadı değil. Sizce ne yapabilirim açıkçası arzulamıyor da değilim. Rica ediyorum olumlu ya da olumsuz mantıklı cevaplar veriniz...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• masturbasyon yapıyo ya da yapmıyo, onun özelini bilemezsin. eğer ilişkiniz arkadaşlık boyutundaysa aman derim, bayanlar bu konuda daha rahat olabiliyo, ve çoğu kez seni tuzağa düşürmek için ucu açık konuşabiliyolar, bakalım aklı cinsellikte mi diye. sakın oralı olma, amacı cinsellik bile olsa pas verme, zaten yeri geldiğinde kendini sana altın tepside sunar, anlamamak için salak olmak gerekir :) şimdi atacağın bir adım herşeyi değiştirebilir, ben seni kardeşim gibi görüyodum derse dumur olursun, ıslatma olayını da eğlenir gülersiniz sonra da evlere dağılırsınız, aman yaklaşmaya çalışma, adım senden gelirse ve bişeyler yaşanırsa ertesi günü "yanlış yaptık, alkollüydük keşke yaşanmasaydı" diyebilir sana tavırları değişir. kadınlara karşı tilki olacaksın birader çünkü onlar 7/24 öyleler, hiç yorulmuyolar da, dalgınlık falan sıfır :)

1|3
    0|0
    • Arkadaşım bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim:) bu altın tepsi de sunma konusuna gelince ben biraz orada şüpheliyim işte hani o da çekinebilir mi diye düşünüyorum sadece.)

• ooo bak sana ne diyorum, kaç yaşına gelirse gelsin hepsinin kafa aynı çalışıyo, hiç değişmez :) ayrıca taze kan bulmuş, senin artıların da var, çocukça davranmadığın sürece , olgunluğunu bozmadığın sürece herşey tıkırında gider

• işini biliyorsun kardeşim helal :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• kesın emın ol ve sonra harekete gec tadını cıkar bence :D

0|1
    0|0
    • Haklısın da sence nasıl emin olabilirim? ve gerçekten 5 sene boyunca sex yapmadan dursa bile artık canı çekmiyor mudur? bir bayan olarak cevaplar mısın_?

• kesınlıkle ıstıyodur ama sana karsımı degılmı bunu anlamak ıcın onunla bı bara gıt dans edın zaten dansından anlarsın :)

• :):) istediği belli zaten bakalım :)

• senin yaşın 18-24 arası mı?

0|0
    0|0
    • 23

• sen benim için bir seçenek olmazsın zaten. hemen hemen bende o kadının yaşlarındayım. her sorunun çözümü kişiye özeldir

• Anlıyorum ama empati yapabilir misin az çok? mesela hayatında başka bir erkek faktörü olamaz benim dışında... ve 5 senedir de sex yok hayatında o şekilde az çok empati kurarak yorumlayabilir misin?

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum bu bayanın yanında halin hareketlerin tavrın ve muhabbetlerin nasıl belden aşağı muhabbetlere kayıyıormusunuz ? aranızda bir perde var mı?=

0|0
    0|0
    • Yani zaman zaman kayıyoruz ama espride kalıyor Ama uzun bir süredir pek görüşemedik ve eski yakınlığımızı biraz kaybetmiş olsakta son 2 haftadır eski formuna kavuşmaya başladık.

• ben rahatım da ondan adım olmayınca kalıyorum öyle

• yok yok sende biraz yanaş hanii elini boynuna at otururken yanına geççççç biraz iltifatlar ellerini tut ellerini öp avuç içlerini

• İpin ucu kaçarsa kötü. Dikkat et.

0|0
    0|0
    • aynen riskli bir durum gidişatta belirsiz...

• Açıkçası kullanabileceği bir ortam söz konusu değil. Yani bu tip ayrıntıları da düşünmedim değil. Ben sadece cinsel anlamda ne yapabilirimin cevabını arıyorum:)

• Bu yaştaki bir kadının ağzından laf almak zordur ama onunla takıldığın zamanlar hayatındaki yaşadığı olumlu şeylerden bahsetmesini iste her konuda açık olabilmesini sağlamalısın. Tabi sende yapmalısın. Seni istemesini açıkça belli etmesini sağla. Duygusal ol;)

Yükleniyor...