Böyle olunca, şöyle oluyor mu..?

Bir yerde okuduğum kadarı ile kızlar, kendileri ile konuşulunca, erkek tarafından dudaklarına bakılıyor ise, o erkeğe karşı arzu, istek, çekicilik duyuyorlarmış..?

Öyle misiniz harbi a kızlar?

Not: Bu soru cinsellik gibi, değil gibi...

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle olunca, böyle olmakta yetmiyor, bir de öyle olması lazım. Ama şimdiki kızlar öyle olmayı bilmiyor. Öyle olsalar, böyle olmaları sorun olmaz ama ne şöyle ne de öyleler. O yüzden böyleler..

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır ben böyle şeyler yapmıyorum :)

0|0
    0|0
  • bılmem hıç dıkkat etmedım belkı dudağı dikkatini çekmiştirr

0|0
    0|0
  • ben daha cok gozlerime bakilmasindan hoslanirim :P

0|0
    0|0
  • gibi gibi oluyo bazen kendımde fark ediyorum bunu :D

0|0
    0|0
  • ole bişey yok tem tersi uzak durmaya calısırız dusunsene sen knnusurken dudakalrına bakılıyor cok rahatsız edici bişey acaba agmda bişeymı war ya da dıslerm de diye dusunr ınsan yani :D

0|0
    0|0
  • hayır rujum mu bozuldu acaba diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • ben dizi filmde fark ediyorum nedense :D

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum, ben genellikle dünyanın herhangi bir yerindeki erkeklerle iletişime geçmiyorum.

0|0
    0|0
    • hahaha uzun zamandır seni uydudan izliyorum ve sana artık söyleye bilirim senin iletişime geçecegim kişi bendim ve bunu dünyadaki herkez sır olarak tutuyordu ve sana söylemiyordu ama artık zamanı geldi benle iletişime geç:D

• abi her şey iyi hoş, herkez demeseydin mi acaba.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırakın bu işleri yav karşılıklı sevgi diye bişey yok halk hikayeleri bile mutlu son değil

0|0
    0|0
  • sen iyi niyetle soruyosun ondan sonra adamlar adres sorucam diye kızın ciğerlerine kadar giriyo :D

0|0
    0|0
  • sordugun kızların bu deneye girdiginide sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...