Erkeklerin tuhaf psikolojileri hakkında bir soru?

Erkeklerin bu psikolojilerini anlamıyorum. Hikaye şu. Diyelim ki bir kız var,kız daha önce hiçbir şekilde ilişki yaşamamış(duygusal ve cinsel anlamda). Nişanlısı ya da evlenmeyi planladığı bir sevgilisi var. Kızın ilk aşkı bu adam. Kız adamla birlikte olmak istemiyor evlenmeden önce doğal olarak. Adam kızdan gizli gidiyor bir kızla birlikte oluyor. Öbür gün kızı hiç hatırlamıyor,unutmuş bile. Sevgilisiyle yine mutlu.

Hikaye bu. Bunu erkekler aldatmak olarak düşünmüyor. Neymiş efendim erkek bakir değilse bile o kızları unuttuğu için sorun olmazmış. Ne yani bakirlik ya da bakirelik sadece hafızaya mı bağlı? Asıl sorumuza gelirsek eğer bu adam resmen sevgilisini aldatmış olmuyor mu?

Güncellemeler:
Arkadaşlarım bu uydurma bir hikaye,benle ilgisi yok.
soruyu düzgün okusaydınız uydurma olduğunu anlardınız. Kocaman "diyelim ki" yazıyor orda.körmüydünüz.son güncelleme kusura bakmayın.

0|0
12|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Sevişti bir bakir ile bakire

Erkeğe milli dediler, kadına fahişe..

Toplumumuz da ne yazık ki yukarı da yer alan bu söylem acı bir halde değerleniyor. Zihinler bulandırılıyor ve ruhlar köreltiliyor. Erkekler evlilik yolunda bakirelik söz konusu olduğunda delikanlılık ayaklarına yatarken geçmişlerinde birlikte oldukları kızların bekaretlerini hınzırca çalmış, içki sofralarında bu olayı böbürlenerek meze niyetine kullanmıştır. Utanmadan sıkılmadan, yorulmadan her köşe bucakta her arkadaş ortamında sanki cephede savaş kazanmışçasına "onu bozdum, bunu bozdum" nidaları atmaktalar. Bozmak, ne iğrenç ve ne tiksindirici bir kelime.Kendilerine güvenerek,severek ve saygı duyarak bu çok özel hediyeyi veren kadınlar ve genç kızların hiç mi ruhlarında ki kırıklıklar ve çöküşler düşünülmez. Masumiyetin aç bir köpek saldırısıyla parçalanmasına neden kimsenin yüreği tepki göstermez. Bugünün erkeklerinin kalp için değil bir et ve zar parçası için birer hayvana dönüşmesi ve bu durumun iyi birşeymişçesine lanse edilmesi o kadar acı ve acınılası bir hale geldi ki. Ama kime diyorum bir yığın testis beyinli onurdan,şevkatten,duygulardan,masumiyetten ve ADAM olmaktan ne anlar ki...

7|1
    0|0
    • Bu konuda son zamanlarda çok düşünüyorum sevgilimi çok seviyorum ama korkumdan soramıyorum başkasıyla ilişkiye girip girmediğini ki uzun süredir birlikteyiz keşke herkes senin gibi düşünse de ben de bu haksızlık bu saçmalık uğruna düşünmek zorunda kalmasam

• Benim neslim tükeniyor yavaşça. Ve sevgilini karşına alıp gözlerinin içine bakarak sakince bu konuyu ona sor. :)

• oluyor. elbette.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi bişey demedikten sonra adam herşeyi yapar :D ama sevgiliside durmasını istesin bir yerde :D cinsel isteği çok olur erkeklern.Sizden ister vb. hani olmaz zaten öyle olmaz alcaksın seviglin veya niaşnlını arabaya bindirceksin dağa götürceksin yolda sağda durcaksın manzara ile birlikte elini tutup ykarı dor çıkcaksın :D sonrada erisi gelir zaten merak eteyin ha kız istemiyorum evlenmeden olmaz. Sen benle sevişmek içinmi nişanlandın sevgili oldun vb sorular sorarak erkeğin aklını karıtırsın sonrada erkek pes eder zaten :D

0|0
    0|0
  • Şahsen o tarz ikilemde kaldığımda sevgilimden bunu istiyorum.

Uzun bir ciddi ilişkim vardı bitti oda bakire bir bayandı ve hiçbirşey yaşayamıyorduk , ben kendi kişiliğime yakıştırmıyorum her ne kadar 10 dakikalık bir olay olsada ihanet etmiş gibi görürüm kendimi .

0|0
    0|0
  • :)) bak tutişko; ortada bir yazılı evrak yok, davetiye yok, imza yok; o yüzden resmen değil fiilen aldatmış olur:)) bu da halk arasındaki tabiriyle; unuttum abi, ben de unuttum; müjganın gözleri ne renkti sendromuna girer:Pp adam en iyisini yapmış pasını aldırmış; yoksa evlenene kadar beklese sapık olur, piskolojisi bozulur, bunu mu istiyorsunuz...

0|0
    0|0
  • bu algıyla alakalı bir şey... sana göre aldatmak olabilir ama başkasına göre değil... toplumda grupların(cinsiyet, ideoloji, din, mezhep... vb) kabul ettiği doğruları vardır, tabi kendilerine göre... insan zaten kendini bir gruba ait ve bir doğraya doğru diyemediği için yalnız kalır... her şey saçma yaaa boşver tutişko - can...

0|0
    2|0
    • Ne alaka? Adam resmen gitmiş sevdiği kadın evlenmeyi beklerken başkasıyla olmuş. Düpedüz ihanet.

• Evlenmeden önce ilişki yaşamamanın mantığını hiç bir zaman anlamadığım için, çok saçma geliyor bana bu konular. İki insan birbirini çekici buluyorsa neden sevişmesinler ki, neden ille evlenmek lazım...

0|1
    1|0
  • teknik olarak aldatmis oluyor. unutmak diye birsey de yok. cinsellik bir ihtiyac ve erkeklerin fizyolojisi farkli ancak bu kadinlari yiyecek gibi bir tuketim maddesi olarak gormeyi gerektirmez, bu ihtiyac baska sekilde de giderilebilir. iyi giden bir iliskide bu davranis mantikli degil bana gore.

0|0
    0|0
  • erkeklerin tuha psikoljileri yok erkekler sizin tuhaf psikolojinizden dolayııı ne yapacağını şaşırıyor yanii etklienmek istediğiniz için sizi etkilemeye çalışmaya çalışıyor yanii bu tamamiylee sizin ne istediğiniz bilmemeenizden kaynaklanıyorr

0|0
    0|0
  • Erkeklerin tuhaf psikolojisi mi ? oldum daha okumadan :)

Kişilik sorunlarını neden genel olarak cinsiyetten soruluyor ?

Soruya cevap Evet.

Bakirlik ya da bakirelik kafası geri kişiler için önemli birşey.

Tabiki sevdiğin kişinin ilki olmak istersin lakin severkende başka biriyle oluyorsan eğer bu resmen şerefsizliktir. Tuhaf psikoloji değil.

0|0
    0|0
  • bu uydurma bir hikaye evet , ama bu gerçekte de olan bir şey. ayrıca bizzat en yakın şahitlerinden biriyim , kızlar buna izin veriyor. mesela , bana dokunma ama gidip parayla ilişkiye girebilirsin diyen arkadaşım vardı. çok da yakın arkadaşımdı hatta ... bunlara göz yumarsanız , daha kötüleriyle de karşılaşırsınız bu ne ki.

0|0
    0|0
  • kesinlikle aldatmış oluyor ve kesinlikle aşkının, sevgisinin samimiyetine inanılacak bir insan değil.

0|0
    0|0
  • açık ve net ALDATMA başka bir şey denilemez iki dakikalık zevk için bir ömür kararmaya deymez hem erkek için hemde kadın için.

0|0
    0|0
  • Aldatmak tabiki bu. Ama öte yandan dogal olarak kelimesini kullandigin yerin ben pek dogal oldugunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hem aldatıyorsun hemde bunu bilinçsizce yapmış gibi gösteriyorsun . gerçekten iyi yani karaktersiz kalpsiz biri için sorun olmuyor böyle şeyler .

0|0
    0|0
  • Biriyle birlikteyken başkasıyla birlikte olunuyorsa bunun adı aldatmaktir, başka bir yakıştırma mümkün değildir, çok basit ufak bir empati yeterli bunu anlamak için. ..

1|0
    0|0
  • N'apayım o zaman, uydurma cevap mı vereyim? :)

Düşündüklerimi yazdım.

0|0
    0|0
  • her bir adamın sevgilisi varsa ve sevgilisi oldugu halde başka birine gidebiliyorsa hem karakterini ortaya koyuyor hemde sevgilisini aldatmış oluyor bence

0|0
    0|0
  • yok yaaa takma kafana bunları ..olur öyle şeyler...

0|0
    0|1
  • aldatmış olur ama pek haksız sayılmaz bu konuda. aylarca dışarıda gezmek bir yere kadar devam ettirir.

0|0
    0|0
  • milleti neden yoruyorsun ki uydurma şeylerle

1|2
    1|0
  • senin bizimle alıp veremediğin ne yahu, sorularını okuduktan sonra uzun süre kendime zenci muamelesi yapıyorum :) yani tamam kötü erkek çok ama kızların dünyası çok mu pembe?

0|1
    0|0
    • Benim dünyam pembe. Ama şu dünyadaki erkeklerin arasında bir tane pembe dünyalı adam görmediğim için nefret ediyorum senin cinsinden.

• var olduğumuzu nasıl anlatmam gerektiğini bilmiyorum ama inşallah bunda sonra karşına çıkanlar utandırır seni.

• Aldatmak sadece yatağa girmek değil

İlk başta düşünceyle aldatmış bile olur aklına koyduysa

Sadece kılıf uydurmak

Ama ilişkini sağlama bindirecek yine sensin

ihtiyaç adı altına sığınıyor yapan herkes

1|0
    0|0
  • Bu durumda aldatmıştır.Başka bir açıklama ve alternatif olamaz.ALDATMIŞ.

1|0
    0|0
  • Oluyor, aldatmış oluyor.

1|0
    0|0
  • tAmamen aLdatmadır.AmA Sunuda Dipnot OLarak yzın Bir Köseye.cogu Erkegin sevdigi ve seviştigi hatunlar vardır.Onu sevdgi için onunla yasayamadıgı duyguları ragbetleri baska kızlarda yasar.yasamayanlar tenzih

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyormuş , sanki 10 gün önceki sabah kahvaltısını sordular ,bence sana numara yapıyor yani yalandan hikaye uyduruyor aklınca seni kıskandırıp kandırıcak ahah erke milleti şeyinin dogrusuna gittiginde saçmalamaya başlar.

0|0
    0|0
  • erkek adam karıyada gider, içkide içer.

0|0
    2|1
  • basbaya aldatmış oluyor

0|0
    0|0
  • tabıkı aldatma oluyor yaa

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya aldatma oluyo tabi ki ama hani bu benim için bir ihtiyaaaç normal karşıla moduna girebiliyor bazıları ama bu aldatmadır tabi ki. Bi kere kadınların cinsel ihtiyaçlarıyla erkeklerinki aynı düzeyde ama ataerkil toplumda yaşadığımız için onlar yapınca normal biz yapınca yasak durumunda. Bu yüzden erkekler benim için ihtiyaç diyebiliyor. Biz tutuyosak kendimizi sende tutcan hıyar delirtme beni!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aldatmış oluyor. Kız seninle birlikte olmayacak, bunu da baştan söylemişse ona göre davranacaksın. sadık kalacak cesaretin yoksa baştan söyleyecek, yolundan çekileceksin. Saçma geliyor bunları hala aşamamış olmamız. Sanki kadınların nefsi yok, sadece erkeklerin var. Bunun arkasına sığınıyorlar hep

0|0
    0|0
  • Malesef...Erkeklerin savunmaları şu şekilde;

*Yok efendim,ben erkeğimde,hormonal da yaratılış da re rö rö ıvır zıvır..

Sanırsın,bizim hormonumuz yok biz kaburgadan yaratılmışız diye belden aşağımız çalışmıyo bak hele.Ucuz oyunlar bunlar ayrılmakta fayda var..

0|0
    0|1
  • İradesizlik ve bu iradesizliği ustaca bir pişkinlikle aklamak bu düpe düz. Ama şuda var dürüst olalım. Şahsen biz erkek olsaydık ve çevremizde o kadar sinyal varken, hepsi birbirinden tehlikeli ve alımlı bayan varken tripti, şuydu ne kadar dayanırdınız ki.? Şahsen bu konuda ben bir cevap veremiyorum. Bunuda düşün. Ya çok salmıycaksın, ya da salınca olasılıklara bakıcaksın. (Yani uydurma durumun cevap bu :D )

0|0
    0|0
  • ulan bu adamı öldürürüm ben yapıyo hatırlamıyor alık mısın olm sende patlat tokadı bu adam seni ileride üzer ...

0|0
    0|0
  • bakir bir kız ancak bakir bir erkekle evlenmelidir nur suresinde bunun açıklaması var eğer bu adamla evlenceksen önce düşün çünkü sana yasak ve sorunun cevabı resmen aldatmış bundan öte aldatma mı olur

0|0
    0|0
  • Oluyorlar. Aldatıyorlar. Aynısnı biz yapsak o. Oluyoruz. Hep kadınlar suçlanıyor. Eşitlik yok diye diye bu hale getirdiler olayı. Ben aldatma taraftarı asla değilim aldatandan da nefret ederim. Bu konuyu konuşmaya kalkarsam uzar gider en iyisi susayım ben.

0|0
    0|1
  • Bunu aldatmak olarak görmeyen insan evladı,

" ameean nolacak erkeğin elinin kiridir " diyen insan evladıyla aynı kafadadır.

0|0
    0|0
  • Ayrıca durum uydurma misal verilmiş burada ama günümüzde bir çok erkeğin yaptığı birşey. "İhtiyaçlarımı gidermem gerekiyor" bahanesi :D

0|0
    0|0
  • Adam aldatmış oluyor o ortada bir kere, duygusal ya da fiziksel hiç farketmez başka yönlere gitmişse aldatmıştır. Kendilerini de bu aldatma sayılmaz yalanına inandırmışlar :D

0|0
    0|0
  • yani tabii öyle, ama seven erkek de uçkuru için gidip başkasıyla beraber olmaz bence. cinsellik hayatımızda var okey iyi hoş, ama neden zevk için var? sevdiğin olmadıktan sonra ne önemi var?

0|0
    0|1
  • tabiki aldatmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...