Görüşlerinizi bekliyorum.Hayırlı kandiller

Arkadaşlar merhaba.Benim bahsedeceğim konu?Bekaret hakkında.Bir çıktığım vardı.Benimle evleneceğini söyledi.Peşimden koştu.Bende hep kaçmıştım bundan bakire değilim diye.Ama hislerim vardı seviyordum.Oda beni seviyordu.Benim olan sevgim çok yüce idi.Kendi benliğine değer verdiğim için seviyordum .Bundan öncediği şeyler beni ilgilendirmedi.Ben dürüstlük yaptım ve çıkarkenn bu olayımı açıkladım.Diktirilebilirimde ruhu duymazdı.Oda bu olayımı açıklayınca her insan hata yapabilir dedi ve sonunda benden ayrıldı.Ben bu bir kere hata olarak yapmışım.Gerçek sevgi bumudur?Gelecek iki damla kanamı bakar?Ve kendini bana yamamaya çalışyıon dedi.Ki asla veasla böyle bir niyetim olmadı.Görüşlerinizi bekliyorum.teşekkür ederim.Hayırlı kandiller herkese

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen en doğrusunu yapmışsın canım her insan hata yapabilir önemli olan hatadan ders almaktır. Erkekleri bu yönüyle anlamıyorum bugun diyorum ki % 99.9u en az bir kızla yatmıştır. kendine gelince delikalılık abidesi ama başkasına gelince ben bakire kız isterim.. Bizde diyelim ozman madem biz bir taraflarımızı koruyoruz sende biriyle yatmamış ol... Yanlısmıyım ? Hem bakirelik iki damla kanda asla ve asla değildir... Kız herkezle nallaı bilmemneli yiyişssin yemediği nane kalmasın ama o iki damla kanı korusun buna bakiremi denir ? ? ? Bir kere bir kız gerçekten birine kendini teslim ediyorsa o erkek çok sanslı kız sana güvenmiş sevmiş hayatını onurunu ayaklar altına almış ve kendini sana bırakmış sense iki koklamış sonra çöpe şutlamışsın kızı bırakmışsın... sen ozman hiç kusura bakma bu kızdan daha o** çç önde gidenisindir yani bu budur kardeşim... Çok cozutmus klar kendini belli eder her önünne gelene sulanır.. bunu 3 yaşındaki cocouklar bile fark ediyor artık saf değil kimse... ben istmemm illa görcek o kanı illa... aman görr namusun oo diktirseydi bile ruhun duymazdı yani...

Sen en doğrusunu yapmışsın canım bunu en basından söylemiş olman bile karakterinin sağlamlığını gösterir boşver o gitsin bulsun bakiresini allah senin ahını çok güzel çıkarır bir damla kanı gördğüyle kalır kızın karakteri bozuk olur evinde mutlu olmaz der yani inan bana allaha havale et allah çok güzel çıkarır... bugun kandil git iki rekat namaznı kıl tevbeni et dua et allah senin karsına seni gerçekten sevebilecek sahiplenecek destek olacak 2 cihandada bir damla kandan daha fazlasını bekleyecek birini çıkarsın karsına bende cok dua edeceğim. Hiç üzülme hep böyle dürüst ol inan bunun karşılığını kat be kat bulacaksın.. olan olmuş allah af eetikten sonra elin oğlu effetmese nolur ya allah askına... Sen terbiyeni bozmamış karakterini bozmamış efendice konusmussun.. hiç bişey demeyedebilirsin gerdekte esnek deyip doktor ayarlayıp kandıradabilirsin insan dönek olduktan sonra her türlü bir yalan bulur işin aslı burda işte dürüst olmak allah sahidimdir güzelim eger erkek arkdasının yerinde ben olcam dürüstçe dedğin için çok mutlu bile olurdum inan bana bırakmazdımda yani ... Boşverr Hayata karış kariyer yap oku calıs dinine yönell kendine faydan olsun... değmez bile aklı bir damladan ibaret olanlara...

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim.Sağolun allah razı olsun.Ben allaha havale ettim zaten...Rabbim büyüktür.Sadece pişmanlığım çok sevmiş olmam.Çok zür günler geçirdim onun yüzünden.

Erkekler Ne Diyor 8

• Karaktersizmiş. Sen yatalım desen hava da kabul edecek tiptir allahbilir.

0|0
    0|0
    • sormayın ya.insanın ruhu o* olmasın.ben dürüstlük yaptım açıkladım.ama karşımdaki adam çıkmadı.

• öyle. Bilmese senin bakire olmadığını yatağa atmak için kırk takla atardı ama bakire kız isterdi. Sonra bana göre değilsin, fikir ayrılığı zart zurt diye ayrılırdı senden.

• Zamaninda zevkin doruna varmışsin şimdide başkasına kendini yamamaya calışıyon ondan sonrada karşindakini dürüst olmasini bekliyorsun

0|0
    0|0
  • sen haklısın o zaten senle olmak için cinsellik için koşmuş sen evlilik deyince bahane uydurmuş kaçmış

0|0
    0|0
  • seni sevmemiş kısaca açıklama bu

0|0
    0|0
  • 2 damla kana degilde baskasinin altina yatmis olmana bakiyomus aslinda

0|0
    0|0
  • 30-35 yaşında bir bayanda bekaret aramak biraz abes. Ha, ben önem verirdim. Fakat üniversitede gördüğüm kadarıyla pek bakire kalmadı çevremde, hatta okulun en zor bölümünün 1. olan kız bile bekaretini bozdurup diktirdi, ben artık bu yüzden kadınlara inanmıyorum. Evlenene kadar da artık serseri gibi sürterek, önüme gelenle yatarak geçirmeyi düşünüyorum. Şu an gayet iyi bir işim var, evlenirken de kadınlar bana yamanmasın diye çalışan, yaklaşık benim civarımda maaş alan bir kadınla evlenirim diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • eskiden bakmaz derdim ama artık benimde kadınlara güvenim kalmadı ,o sebeple evet o iki damla kan önemli ... kusura bakmayınız

0|0
    0|0
  • Teşekkürler ALLAH razı olsun sanada hayırlı kandiller.2.cisi dürüst olman çok hoş durum ve yücelik.Bazı kızlar her haltı yiyip ben bakireim öpüşmedim bile inkar ediyorlar.Seni tebrik ederim dürüstlüğünden dolaı.Bakire olmamanı hazmedemeyebilir.Benim düşüncemde elin oğlu benden önce sevgililimin vücuduyla cırılcıplak birbirlerine dokuncak değecek ve onu yapıcak.Ben asla böyle bir insanla beraber olmam .Sözüm meclisten dışarı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı erkekler böyledir işte sadece ıkı damla kana bakar bazıları ıse bakmaz sen yanlıs ınsana denk gelmıssın. Bakıre degılsın beraber oldugun ınsan nerde ve pısmanlık duyuyomusun yaptıgın ıcın

0|0
    0|0
    • BİR HATAYDI OLDU.YILLAR ÖNCE ...TABİKİ PİŞMANLIK DUYDUM.GEÇMİŞLE Mİ YAŞAYAYAYIM.ERKEKLER ÇOK BAKİR Mİ?ÖNEMLİ OLAN ANLAŞILMAK VE SEVİLMEKTİR...NAMUS GELECEK OLAN İKİ BACAK ARASINDA DEĞİL.ÖNEMLİ OLAN SADIK OLMAKTIR.DÜRÜST OLMAKTIR...

• bende bırını cok sevdım sadık oldum durust oldum yetmedı herseyıne katlandım yetmedı belkıde senın o ıkı bacak arası dedıgın seyı veremedıgım ıcın benden ayrıldı. Kız olmayan bırıne gıttı

• İşte herkesin hikayesi farklı...Önemli olan karşındakini bütün benliğinle sevmek

kabullenmek.gerçek sevgi budur?

• sanada hayırlı kandiller...en önce tebrik ederim seni dürüstlüğünden dolayı,en doğru olanı yapmışsın emin ol,ama karşındaki insan doğru insan değilmiş,gerçekten değer vermemiş...eminim senin karşınada doğru innsan çıkacaktır..üzülmeye değmez inan,

0|0
    0|0
  • ilk önce sanada hayirli kandiller dilerim bence aciklamakla en dogrusunu yapmissin ama malesef seni seven gercekten sevmemis hata biz kullara mahsuzdur düsmez kalkmaz bir Allah sen hatandan ötürü pismanligini zaten ömür boyu icinde yasicaksin baskasina seni yargilamak düsmez insallah Rabbim bu mubarek günde seni gercekten seven dogrularin ve yanlislarinla kabullenen bir insani cikartir karsina bence gercekten seven insan ne olursa olsun kabullenir hayat kadinini kurtarip kendine es alan insanlar var sakin degmeyecek biri icin tatli canini üzme hakkinda hayirlisi olsun insallah

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim...Sizede hayırlı kandiller.Zaten başkalarının yaptığı gibi yapamazdım.Çok teşekkür ederim güzel dualarınız için.Yalan söyleseydim yapamazdım zaten.Rabbim sevgimizi hak edecek kişiler ile bizi karşılaştırsın

Yükleniyor...