Bakire olmayan bir sevgilim var ?

kız arkadaşımı çok seviyorum ama bakire olmadığını birlikte olmaya başladıktan sonra öğrendim.onu bırakmak istemiyorum ancak bu benim kafamda hep sıkıntı yaratıyor.bazen çıldırıcak gibi oluyorum.lütfen bana yardım edin siz olsanız napardınız ? !

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onunla beraber olmadan evvel baskasiyla yatmadin mi? Kisacasi sen temiz misin? Kafa yapisi ahlaki durustlugu sana uyuyorsa ve birbirinizi seviyorsaniz zarin onemi ne? ZARI YERINDE OLUP SENDEN EVVEL ONUNE GELENLE ANAL ORAL YAPMIS OLSA DAHA MI IYIYDI? Onemli olan altta ki zar degil beyindeki zarin yirtilmamis olmasidir.

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayrılma ya. Tamam erkeklik içgüdüsü ama senin geleceğini nerden bilebilirdi ki? Sana aşıksa zaten keşke yapmasaydım daha önce diye üzülüyodur. Sende vurma yüzüne kızın. Bence bu bakirelik olayı abartılıyor. Senle beraber olmuş? Sen kesin evlenecek misin o kızla? Yazık etme ilişkine. Önemli olan senden sonra yaşadıkları. Ne desek boş ama onu başkasıyla düşününce çıldırıyorsundur sinirleniyorsundur ama sakın bırakma. Düşünmemeye çalış. Sonuçta sen onu bırakınca hayatına başkası girecek? Bu daha mı az üzecek seni? Senin sevgilin olmayacak artık başkasıyla olacak? Yapma yazık etme.

0|2
    0|0
    • asla bırakma gibi bir niyetim yok işte.

• İyidir yaa takma bunları valla. Zaten hepsi toplumun uydurduğu tırı vırılar.

• eğer evlilik öncesi cinsel ilişkiye bakış açısı hala değişmemişse,senin düşüncelerinle farklılık gösteriyosa yol ver gitsin. ya da zina yaparken günah işlediğinin farkında ve şuan da pişmansa iradesizliğinden ve sabırsız olmasından dolayı kendinden utanmalı. her halükarda uyumsuzsunuz ve devamlı sorunlar çıkar. kuranda da zina yapan zina yapanla temiz olan temiz olanla gibi bir ibare var zaten.ben olsam ayrılırdım.

0|2
    2|0
  • ayrıl da kadının hayatını zindan etme daha fazla. zar kafalı.

2|2
    2|0
    • sakin ol sampiyon :)

• komik değil mi ? evet sence komik sanırım.Süpersin teşekkür ederim

• :) rica ederim

• şimdi birincisi o kızın hiçbi suçu yok kafanda hep sıkıntı olmasına da gerek yok sen bu kızı helalıne almadan beraber olmuşssun canım benım daha ney senın kafanı karıstırıyor ?

ben tam anlayamadım durumu acıklarmısın lutfen

1|0
    1|0
    • ben beraber olmadım işte.başka biriyle oldu çıkmaya başladıktan sonra ben öğrendim durumu

• sansın acık olsun ;)

• teşekkür ederim :)

• Onunla bekareti için birlikteysen ayrıl.

3|1
    1|1
    • tabiki de öyle değil benim kafamı kurcalıyor sadece

• Onu mu seviyosun zarını mi?

1|0
    0|0
    • kızlar çok farklı düşünüyor bu olayı biliyorum hassasınız bu konuda ama beni de anlayın biraz.Tabiki de onu seviyorum sevmesem öğrendipğim an bırakırdım

• oyleyse ayrılma yaninda ol .

• yanındayim zaten

• bırak gitsin malı sen git saf temiz hayalleri olan bir kızla evlen :)

0|0
    4|0
  • Sen bakir misin?Eğer öyleysen ayrıl.Çünkü bu düşünceler peşini hiç bırakmayacak.

0|0
    0|0
    • değilim.ki empati yapmaya çalışıyorum çokça ama işin içinden çıkamıyorum.

• Hayırlısı olsun mutluluklar.

• teşekkür ederim

• Herkes hata yapar önemli olan pişman olmak sevgilin dul olsaydı yine aynı şeyi düşünür müydün?

1|0
    1|0
    • insan hata yapar tabiki de kim yapmamıştır ki sevdiği biriyle beraber olmuştur ona güvenmiştir ama sonra çocuk oçlik yapıp bırakmıştır çokça örnek var.haklısınız galiba ya

• bak kız pişmanmıs

• kafamda bişeyler oluştu şimdi söylemek istemiyroum da cevaplarınız için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle bir soru yönelteyim. Bakirelik senin için önemliyse evlenmeden önce ilişkinin doğruluğuna inanmıyorsun demektir. Madem böyle düşünüyorsun kızla neden evlenmeden ilişkiye girdin ve onu suçluyorsun? Olan herkes için geçerli...

1|1
    0|0
  • Arkadaşım o bekaretini kaybettiğinde hayatında sen yoktun... Sen de onun hayatında değildin... Dolayısı ile ortada bir aldatma yok...

Bir deri parçasına niye bu kadar anlam yüklüyorsunuz, anlamış değilim...

5|0
    2|4
    • hani bilmiyorum gerçekten kafamı kurcalıyor sıklıkla aklıma geldikçe deliriyorum ben de içimden diyorum bazen "nolcak amk" diye ama olmuyor işte

• Bu erdemlik midir genişlik midir bir çözemedim

• İdil Deniz Hanım,

Önüne gelen ile yatmış olsa bile ne olur? Artık sevmeye, sevilmeye hakkı yok mudur?

Birileri istedi niye dieğer insanlar kendilerini normal bir eylem olan cinsellikten uzak tutsunlar... Eğer çokca bakire eş aranıyor ise, ayrılsınlar... Sorun..?

• pişman olduktan sonra bakire olmadığının ne önemi var ki sıkıntı yaratmana gerek yok onu her haliyle kabul etmelisin

0|1
    0|0
  • bence önemli olan karakteri düşün birde bazılarının et parçaları patlak ama bazılarınında kalpleri patlak sence hangisi

0|1
    0|0
  • Nice insanlar var her gece biriyle birlikte olur, ters ilişkiye girer ama bakireyim der, kimisi de sevgilisiyle birlikte olur ama kader onları ayırır. Sen hangisini tercih ederdin? Bakireyi mi, bakire olmayanı mı?

0|0
    0|0
    • güzel soru.böyle bir durumda olmayanı

• Bırak! Senden önce kimlerle kaç defa birlikte oldu kimbilir?

Git terbiyeli örf adetlerimize uygun temiz bir aile kızı bul.

0|0
    2|1
  • Ayrıl o zaman dostum.Çünkü düşünceleriniz farklı bu konuda.Sen kendini ne kadar baskılarsan baskıla bir gün için patlayacak ve çok çirkin laflar edeceksin ona.Bu rezillik yaşanmadan bitir.

1|0
    0|0
    • öyle bir rezillik yaşanacağını düşünmüyorum çünkü kendimi biliyorum.ki ayrılmak aklımın ucunda bile yok

• o kadar bastırılmış yobaz bir insan değilim ki umarım böyle bişey olmayacak

• İnşallah yanıltırsın beni.

• Bu sorular iş ciddileştikce dahada çok beynini kurcalıyacak ve ne kadar çok seversen sev o sorunu aşamayıp mühtemelen ayrılacaksın

benim düşüncem

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin ama ne bilim şu an gerçekten çok seviyorum belki de o yüzden çıldırıcak gibi oluyorum

• çok seviyorsun ama o soruyuda aklından çıakrtamıyorsun büyük problem sonuçta karar senin içine sindirebiliyor ilerde problem çıkartmaz ben geçmişi silip onunla hayatımı devamettirebilecme diyorsan devamet yoksa yol yakınken vazgeç

• Bi zar için sevgilinden mi ayrılcan yazık

0|0
    0|0
  • Madem önem veriyodun neden birlikte oldun mk

0|0
    1|0
    • çıkmaya başladıktan sonra öğrendim yani

• ya bırak gisin s..tir et

0|0
    2|0
  • Adamım hayatında sorabileceğin en zor soruyu sordun,başlarlar şimdi ;

+Bakirelik bacak arası değil,akıldadır,

+Bi bitmediniz artık

+Ne kadar cahil bir zihniyet

+Benim vücüdum,benim kararım

+vs .vs vs.

Kezbanlar ı bekliyorum eksileyen elleriniz dert görmesin :D

0|0
    5|1
    • 4 kezo eksilemiş elleriniz dert görmesin :D :D

• arkadas kimse vazgecilmez değildir zamanla unutursun ayrılırsan ama evlendiğini farzet aklını yer bitirir hayat sana zindan olur kızmı yok olum

0|1
    1|0
Yükleniyor...