Benden daha çirkin bir kadına nasıl tercih edildim ?

eski erkek arkadaşım evlendi . kadın yaşça benden büyük ve çok çikrin . gerçekten ya nerde ben nerde o . gören herkes şaşırıyor . kara birşey . birde bakire bile değildi evlendiğinde namusuda yok yani . neden böle yaptı anlamaya calışıyorum . .sizce neden olabilir

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• namus dediğin bacak arasındaki zarmı şimdi güzellik görecelidir sana ya da başkasına çirkin gelen o adama güzel gelmiştir ayrıca sende isteyipte bulamadığı ama onda olan bişey var demekki seni kötülemek için söylemiyorum bunu yanlış anlama ama kadına namussuz demen olmamış

0|0
    0|0
    • namussuz ama . insanın kocasının ilki olması başka birşey . ben o tip evliliklerin daha sağlam olduğunu düşünüyorum

• inşşş . herşeyi unutup sıfırdan başlarım . mutluluğu hak ediyorum artık

• Her insan mutlu olma yi hakedder kikmisi erken bulur kimisi gec ama illaki bulur

Erkekler Ne Diyor 28

• Her insan bir yağmur tanesi gibidir... Kimi çamura kimi gül yaprağına düşer... Hz.Mevlana hiç üzülmene değmez... büyük bir ihtimalle çıkar ilşkidende olabilir.. ama bu da bir gerçek... kimisi gül yaprağını bırakıp... çamura koşar. :)

3|1
    0|0
    • evet çok ilginç . allah sana güzel tertemiz bir kız çıkarıyor karşına . sen onu itip kaşarlanmış bir kara maşayı alıyorsun .

• bence haline şükret ve senin hakkında böyle hayırlıymış.. belki beraberliğiniz devam etseydi seni tahmin edemiyeceğin üzüntülere sokacaktı? bunuda böyle düşünmelisin..?

• guzellık ve bekaret hersey degıldır,ıyı bır dusun mutlaka senden farklı bır seylerı vardır ve o farklardır adamı cezbeden,bide atasozu var,allah çirkin şansı versin,tamamen şansda olabılır..

0|0
    1|0
  • Sen kendini bazı şeylere fazla kaptırmışsın, güzellik göreceli kavramdır. Belki sen ona uygun düşünce yapısına sahip değildin. Nedeni açık ve net aynaya bir bak ve düşün sor kendine neden diye burda sordukların seni kısa süreli tatmin eder en büyük soru kendine soracağındır.

0|0
    0|0
    • bilmiorum ayol göz var izan var . çok çirkin maymun gibi kapkapra

• şimdi gözle nizamla olacak bir iş değil bu öncelikle onu söyleyeyim kalp vücuda dokunandan çok kalbe dokunanı sever.

• Senden göremediği şeyi ondan görmüştür güzellik bir süre sonra para etmez.

İlgi,Sevgi,Yakınlık vs vs...

0|0
    0|0
  • gönül bu ota da konar b*ka da

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra bunların önemi yok demek ki..

0|0
    0|0
    • nasıl sevebiliorlar bu tip insanları onu anlamıyorum

• nedeni nasılı yok kalp bu .

• güzellik görecelidir 1

ikincisi güzellik erkeği etkilesede zeka ve kadınsal dürtüler güzelliğe bakmaz. bazen dünyanın en çirkin kadını bile bir erkeği ona köle yapabilir. bu onun yapısıyla ilgilidir.

0|0
    0|0
    • göreceli mi . bazı tipler vardır herkes beğenir . ben ortalama bir tipten bahsetmiyorum

• hayatta tek acı çeken sen değilsin dert etme, hoş geldin klübe

• değilim . ama kimin ne çekiceği belli olmaz dur bakalım .

• Belki de şuan senin o kadın için yaptığın yorumları, o kadın başkası için yapmıyordur. Bu bile onu tercih etmesi için yeterli bir sebep. Ayrıca artık evlenmiş olan bir kadın hakkında bu şekilde konuşman gerçekten hoş değil. Aynı şekilde birgün evlendiğinde, seninde arkandan bu tarz dedikodular yapılsa ne hissederdin ?

0|0
    0|0
    • ben çok güzelim çok şükür çirkin diyenini hiç görmedim şimdiye kadar .

• Sen güzel olduğunu iddia ediyorsun, bu göreceli bir kavram. Etrafındaki insanlar sana çok güzelsin falan dedi diye, seni herkesin güzel bulmasını beklememelisin :) Allah sahibine bağışlasın ne diyelim :)

• ya ben başka güzel kadınlar içinde güzel derim . mesela gıcık olduğum kızlar var ama güzeller yapıcak birşey yok . bu kadın güzel olsa güzel derdim . öyle bir insanım .göreceli diyorsun ama adriana lima mesela herkes için güzeldir . bazı insanlar herkes için güzeldir

• sence neden adamı psikolojik olarak öyle yıpratmışsın ki nalet olsun demiş bütün kafasındaki klişeleri tabuları yıkmış tabi ki senden intikam alma duygusunu tatminde cabası ama yazık olmuş bir süre sonra pişman olur huzursuzlukları başlar ne demişler öfkeyle kalkan zararla palamut

0|0
    0|0
    • evet olabilir . çok hakaret ettim aşağıladım vs . bir sürü şey dedim . ama nedenleri vardı . bu kadını bırakıcağını söylüyordu . kadın zamk gibi yapışmıştı . bende çekemedim ayrıldım . ama ayrılırken çok aşağıladım . intikam almış olabilir

• iki tarafı incelemek lazım . Bazen şahit olduğum olaylar oluyor örneğin kadın güzel eşi ile öyle bir konuşması varki , dünyadaki son kadın o kalsa yinede olmaz dedirtecek şekilde tiripler , havalar , ses tonları vb.. öyle kadınlarda varki güzellik yok ama ses tonundan tutun , kelimelerin kuruluşundan devam edin herşeyiyle hanım efendi bayanlar. Bana kızmayın belki böyle bir durum vardır.

0|0
    0|0
    • hehe çok hanım yatmadığı adam kalmamış

• her şey güzellikle ölçülmez ki...belki de başka şeyler vardır onu bağlayan...belki bir gülüşü bir bakışı hoşuna gittii...belki de adam güzel kızdan korkuyordur...güzel kızın aldatmasından endişe ediyordur...çirkin olsun hep benim olsun demiştir olamaz mı...belki de yatakta çoook marifetlidir...belkide çok zengindir...

0|0
    0|0
  • ah bu herşeyi güzellik, yakışıklılık sanan kadınlar...

0|0
    0|0
  • Kadın zenginmi ?

1|0
    0|0
  • Sen ona çirkin kendine güzel diyorsan iyi yapmış, kimin haddine düşmüş birine çirkin kara falan demek ya. Karakter ğnemli hanımefendi, kararkterrrrr

1|0
    0|0
    • hehe karakteri çok sağlam . yattığı adamlardan belli

• valla ya kadın error veriyor ama anlayana .

• Sen de öyle erkekleri boş ver, defolsunlar

• Erkekler sadece güzelliğe bakmaz. ama o bakire kısmı işi bozar.

0|0
    0|0
  • herşey güzellik değildir çirkin olabilir ama o kişiyi tatmin eden bir yönü vardır.

0|0
    0|0
  • Sen isteklerini karşılamamışındır o tüm ihtiyaclarını karsılamısdır bide ilk onla ilişkiye girdiyse onun için o melek gibidir o tadı unutmaz aklında kalır o* bile olsa kadın ilk onla yaptı diye o yüzden evlenmişdir.

0|0
    0|0
    • ilk onla yapmamış kadın . daha önce ilişkileri olmuş . adamında olmuştur

• bosuna dememişler aşk boktur yemeyen yoktur burasıda o olaya cıkıyor.Boşver artık onla giden gitmiş artık kendi yolunu çiz unut onları bak o seni unuttu demekkki degeerin kalmamış bence daha düşünme onları başka birini bul hayatına devam et kalan yerinden.

• zaten biri var hayatımda . onuda çirkin birine kaptrmak istemiyorum .

• sen bakiresin o değil sen ona istediini veremiyorsun ama o veriyor, yeterlimi ?

1|0
    0|1
    • iyide evlendikten sonra zaten olucak . onun kara maşası verse ne olur ne zevksizmiş

• İstediğini vermemekle en doğrusunu yapmış, helal olsun sorana

• heralde vermem . o verenlere gitsin

• kim ne hakettiyse onu yaşar.

0|0
    0|0
  • Onun gözüyle bakmadıgın için sana senden daha çirkin geliyor olabilir ;)

0|0
    0|0
    • yoo objaktif bakarım ben güzele güzel derim

• aşk işte otada konar

0|0
    0|0
  • yeterince değer vermiyordun belkide senin vermediğin değeri senden çirkini verdi...

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş olduğundan olmasın.

0|0
    0|0
  • benim tek bildigm sey senin zoruna gitmis :)

0|0
    0|0
  • Gönül işte ota da konar bkada takma kafan elini sallasan ellisi daha iyisini bulursun

0|0
    0|0
  • Bence senin bu çenen yüzünden adam ona kaçmıştır ;)

0|0
    0|0
  • güzelsin.peki gerçek bir kadın mısın?erkeğini erkek gibi hissettirebilecek bir kadın?!

0|0
    0|0
    • valla heerkes beğeniyor

• hehe çok çirkinim o kara fela çok güzel

• demekki senden iyi bir yanı varmış.

0|0
    0|0
    • püfff her yanı iyi yan olsa ne olur çok çirkin

• belki olaylar farklıdır

• olay bu işte .

Kızlar Ne Diyor 8

• acaba onun parasımı vardı ki? madem çirkindi diyon? ilk akla bu geliyor..

2|2
    0|0
    • bilmiyorum sanmıyorum da . ama benden yaşça büyük olduğu için kariyeri daha ilerdedir

• haklısın

• şimdi canım , kirpiye yavrusu yumusacık gelırmıs, birincisi bu adam o kızı tercih etmiş bakire olmamasına çirkin olmasına rağmen bence otur dua et kurtulmuşsun azgın teke den ,o bişeyinin derdine gitmiş salla gitsin ...

1|0
    0|0
  • Gönül bu kimi isterse sever

0|0
    0|0
  • Bakire olmak namuslu olmak demek değildir. insanları güzellikleri veya çirkinlikleriyle değerlendirmeye devam edersen daha çok başkasına tercih edilirsin

0|0
    0|0
    • bakire olmak namuslu olmak demek . bakire olmayan bir kız namuslu değildir . insan kendini korumalı ona buna oyuncak etmemeli kendini

• yaran avr gocundun . tamam namuslusun

• Ay ay ay alttan almayı da bilirmiş

• erkekler cirkin kadınları da tercih ediyorlarmıs cikinler daha cok ilgi gosteriyormus kibirlerine daha cok katlanıyormus erkeklerin ondan

0|0
    0|0
    • hmm olabilir . zaten pek bir ukalaydı kendisi .

• O değil soran bakire

• Katılıyorum

• ha bakirelik namustur yani

0|0
    0|0
    • tabikide namustur . onla bunla yatmış kadında ne namusu olcak

• sen bu kendi beğenmişliğinle daha çok evde kalın :P

0|0
    1|0
  • senin veremediklerini o kadın verioyorki onunla evlendi adam

0|0
    0|0