Sevgilimin daha önceden deneyimi var mıdır?

sevgilim bakire ve daha önce kimseyle ana oral yapmadıgını söylüyor ancak oral konusunda çok yetenekli ve tüm dölümü huylanmadan yutuyor. acaba daha önceden deneyimi olmusmudur ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• başka deneyimi olmadıysa da döl yutma deneyimi olmuş. aksini iddia etmesin kimse. oral yapmayı öğrenmek bile ne kadar zaman alıyor

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bnde hic yapmamistim ama sevgilim cok iyi oldugumu soyluyor ve bende hepsini yutabiliyorum .

0|2
    0|0
  • Ben de ilk yaptığımda yutmuştum. Zor bir şey değil ki?

1|1
    0|0
  • ne önemi var?

0|0
    0|0
  • Malı iyi kavradıysa

İleri geri salladıysa

Hocanın payını da ayırdıysa

Tecrübelidir oğlum

0|0
    1|0
  • Sevgiline inanmıyorsun ama burada hiç tanımadığın 10 kişi kesin tecrübesi var dese inanacaksın. Kıza yazık etme.

2|0
    0|1
  • Seni seviyosa mutlu etmek için yapmıştır.Daha deneymsiz olduğu için iğrendiği zaman senin hoşuna gitmiyceğini dşünüyodur.güven biraz sevgiline

2|0
    0|1
  • daha öncebaşkasına yapırdıysan anlarsın tecrübeli olup olmadığını

0|1
    0|0
  • öğykkkk demiyorsa yaş.

0|1
    1|1
  • kaç yıllık evliyim hala yapamıyorum o işi. Bu kadar profosyenel olması garipmiş.

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• bencede sperm yutmaktan hoşlanan çok kız var kesinlikle doğru. çok sevip de kaybetmemek için sırf sen onu bırakmayasın diyede seni mutlu etmek adına yapmış olabilir. hemen şüpheye düşme...kızlar erkeği sevmiyosa spermini asla yutmaz...

2|0
    0|0
  • Doğru söylediğine eminim :D

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyordur p*rno izliyorsa oradan bir şeyler kapması yüksek ihtimal.

1|0
    0|0
  • Genetiktir belki..

0|0
    1|0
  • bunun tecrübe ile değil mide ile alakası var tiksinmeyen kız yutabilir

0|0
    0|0
  • Deneyimi Olmamıştır Sana Neden Yalan Söylesinki Seninki Hoşuna gitmiştir Kendi Gözünden Başka bişey görüyodur Falan Filan

0|0
    0|0
  • benim nişanlım bırak yutmayı ağzına alamıyor yavaş yavaş alışıyo öpüyo kokluyo falan bence dikkat et birşey olabilir onda.

0|0
    0|0
  • canım bunda ne var bende bakirim :=) ama yemediğim halt yok

0|0
    0|0
  • Videolardan da öğrenmiş olabilir.

2|0
    0|0
  • döl vitaminlidir,isi biliyor demek :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...