Resmen su anda ayrıldık hemde neden??

çok tartısıoduk.gecmişimizi sorgulamaktan sürekli kavga ediyoduk.en son dedi bana bekaret raporu getir.gururuma yediremedim herseyi sindirmiştim ama bu olmadı ve dedi vijdanına bırakıorum kafamdakilerle yasıcama unuturum seni dedi.bende kendi halinde yasayan bir kızım öyle sewgililerim olmadı hep seviyeli ve kısa.oysa beni aldattı affettm askrde yanlz bırakmadım maddi destek werdm sevdim ama karsılı bu olmamalı.kızlar bu konuda ne düşünüyosunuz yanlşmı düşünüyorum

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• oha yaa.. seviyesizleşmiş..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu ısrarın nedenini sevgi olarak bağlamayın artık...kendinize saygınız yoksa başkası da saygı duymaz... adam aldatmış daha bunun açıklaması olur mu ya bunun üzerine birde bekaret raporu istiyor ... hiç mi saygınız yok kendinize...

0|0
    0|0
  • ya cidden ne kasıyorsunuz bu kadar namus ayağı falan.Gençiz olum sevişmekten güzel şeymi var?

0|3
    1|1
  • neoist söylemiş gerekenleri

bi gözü açık yaşamayı böyle böyle öğreniyor işte insan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fazla fedakarlık etmişsin karakter yoksunu olanlar kaldıramıyor işte böyle.İlle bir çiğlik yapıyorlar.

2|1
    0|0
  • Aldatmış bide rapor istiyor.. Ayrıl şundan.. Kişiliği bozuk insanlarla ömür mü çürüteceksin ya.. Derdin ne allah aşkına.

0|0
    0|0
  • Oha amk s*ktrgit deseydin ya

0|0
    0|0
  • Rapor nedir ya :(

0|0
    0|0
  • bir kere senden bekaret raporu istemekle haddini aşmiş, böyle biri icin üzülmeye deymez inan... sana inanmıyorsa böyle insanlara yol vermeli ayrica seni aldatmı s bu nasil bir mantı k

1|0
    0|0
  • Onu sana diyebiliyosa zaten ilişki çoktan bitmiş

1|0
    0|0
Yükleniyor...