Prezervatif alırken neye dikkat etmek gerek?

Bir kız olarak bu konuda pek cahilim. Beni aydınlatırsanız sevinirim :))))

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel. Bir kadının cüzdanından çıkan prezervatşf oldukça seksi olabilir. Erkeği de tanımak gerekli ama. Bence güvenilir markalardan herhangi birini al. Olmazsa sonra başkasını denersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kendi zevkine göre birşeyler alabilirsin. Renklisi var meyvalısı var. Kadın gözüyle bak bence :)))

2|1
    0|0
  • Tavsiyem "Sıcak Temas" türü prezervatif almandır. Bunların özelliği, temas ve sürtünme yoluyla normalden daha fazla ısınmasıdır. Gerçekten çok hoş bir duygu olabilir. (Garantisini veremem tabi ki.)

0|0
    0|0
  • bilinen ve güvenilen bir marka olmasına dikkat et diyeceğimde umarım geç kalmamışımdır

0|0
    0|0
  • maskeyle gül koklanır mı dicem ayıp olcak:)

0|0
    0|0
  • bir eczacı arkadaşım vardı...yanına takılırdım boş vakitlerimde...gelip prezervatif isteyenler değişik markaları görünce ''büyük olandan lütfen'' derlerdi..çok gülerdik.aslında hepsinin standart olduğunu sadece marka ve kalite farkı bulunduğunu biz bilirdik..

0|0
    0|0
  • boyu boyuna uygun olmalı!

1|1
    0|0
  • aslında prezervatifle cinsel ilişki tatsız. Penisin boyuna göre ve erken boşalma durumu varsa okey rötar olanı al..

0|0
    0|0
  • Markasına tabi bilindik bir şey olmalı.Şahsen ben bir erkek olarak bayan eczacıdan isterken eziliyorum,büzülüyorum.

0|0
    0|0
  • okeyden şaşma derim ama boyuna uygun al yoksa benim gibi yarı yolda kalırsın (küçük gelmişti)

0|0
    0|0
  • sitenin 69.sorusu 31. gibi fos çıkmadı.iyiymiş.

0|0
    0|0
  • Spiral.. Hem en sağlamı, hem en rahatı ;)

0|0
    0|0
  • Hassas olmasına.

0|0
    0|0
  • bayanlar genellikle tırtıklı tercih ederler...

0|0
    0|0
  • Okey mi :D Okey abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Prezervatif alırken güvenilir bir marka olmasına dikkat ederim. Onun dışında koku, doku, renk kişinin zevkine kalmış...

1|1
    0|0
  • en önemli şey, güvenli olması. o yüzden bilindik bir marka olması ve paketinin sağlam olması, yani ezilmiş büzülmüş yırtılmış olmaması gerekiyor. onun dışında da zevk artırıcı tırtıklı yüzeyi olan, veya renkli ve aromalı birlikteliğe heyecan katan, kayganlaştırıcılı gibi özel çeşitleri de var.

1|0
    0|0
    • bunları almak için eczanede bütün prezarvatiflere bakmak lazım,insan utanır o zaman yhaa :))

• sen niye alıyosun erkek arkadaşın alsın =)

1|0
    0|0
  • Spiral.. Hem en sağlamı, hem en rahatı ;)

0|0
    0|0
  • marka ve özelliğine

0|0
    0|0
  • kaç beden olduğuna dikkat edilmeli seneye de giyerim mantığı olmaz

0|0
    1|0
  • Paketin sağlam olmasına : )))

1|1
    0|0
Yükleniyor...