Büyük prodüksiyonlu rüyamı yorumlar mısınız dostlarım?

önce büyük, beyaz bir boşluktayım, bir anda her yanımda smithler beliriyor üstüme doğru doğru koşuyolar, allahtan i know kung-fu da günlerini gösteriyorum neyse kahine gitmeye çalışıyorum bir anda açıklama bekleyerek, kahinini buluyorum ama kahin de edward nortonmış orda bir fuckyou resitali çekiyo bana sonra diyor ki beni hapise atacaklar git şu adresten michaelı bul diyo gidiyorum adrese tattoo dükkanıymış neyse ikna ediyorum michaelı hapise girmeliyiz önce diyor sonra al paçino(gay olduğu film vardı ya öyle yine) michael ben bir kaç kişi daha bankayı soyup kaçarken çatışma çıkıyor sadece ben hayatta kalıyorum, hayatın anlamını kavramış bir şekilde, aydınlanmak için tibete gidiyorum ordada brad pitt varmış vursana bir bana diyor önce yok mok diyorum, neyse kavga ediyoruz filan beni hastaneye götürüyorlar, hemşire de helena bonhemmış beni çalıştığı pastaneye götürüyor ama içerisi pislik böcekler filan, kek zorla yediriyo bana sonra ordanda çıkıyorum bir araziye doğru ilerliyorum karşıma tesla çıkıyor gel sana bir şey göstercem diye tutturuyor gidiyorum bir makineye giriyorum sonra bir anda büyük bir gücün içinde kayboluyorum..öyle şarhoş olsamki bir daha ayılmasam, herşey bir rüya olsa unutarak uyansam..böyle rüyamı olur çok sıkıldım ben ya, sıkıcısınız ve ayarlarım bozuldu yine benim sanırım..öptüm hepinizi..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...