Bu sorum erkeklere gelsinn bakalım :)

siz bakire olmayan bir bayanla evlenir miydiniz hayatında tek erkekle birlikte olmuş. Evlenir miydiniz ?

0|1
1|42

En İyi Erkek Görüşü

• Niye evlenmeyim ki, evlenmek için aradığım özellik bakirelik değil, aşktır...

4|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 41

• aşk önemli benim için zar değil her insan hayatında bazen hatalar yapabilir

3|2
    0|1
  • evlenirdim .anlaşmak ve karşılıklı sevgi anlayış önemli .

2|0
    0|0
  • Burada evlenirim diyen bile gerçekte değişebilir bence pek samimi cevap alman zor.

6|1
    0|2
  • Baydınız ey gizli kullanıcılar...

1|0
    0|0
  • seviyorsam bacak arasındaki zar benim için sorun olmaz... Allah beyninde zarı olan yobazlardan kadınları korusun

5|2
    2|3
  • zar denen seyin onemi yoktur benim gozumde kisiligi iyi temiz olsun ve asik oluyim yeter hele oyle adetler varki kanli carsafi millete gostermek icin balkona asanlar tam bir rezillik

3|2
    0|0
  • bu bayani yadirgamazdim cünkü kisiligini ve yasadiklarini bilmedigim icin belkide üzücü bir hikayesi vardir,kisiligi iyi olabilir,ideal bir este olabilir ama ben hic evlenmemis bekar bir erkegin bu kadinla evlenmesini tavsiye etmem,daha önce evlenip bosanmis iyi huylu bir erkege daha uygundur.

0|0
    0|0
  • Aşk varsa olabilir neden olmasın

2|1
    0|1
  • ben evlenmem dul biri ile evlenen biri vardı yani burada

0|0
    1|1
  • herşeyin ilkini beraber yaşamalıyız bence

1|1
    0|0
  • Evleneceğim kızın bacak arasını bir kriter olarak görmem

2|2
    1|2
  • Tek erkekte olsa bes erkekte olsa seviyosam dusunmem bile benimde birlikteliklerim old nasilki o benim gecmisime mudahale edemiosa bend onujnkine edemem zaten di ustunde gcmis sevmem ve guvenmem yeterli

0|1
    0|0
  • Benim için zar parçasının hiçbir önemi yok; buna ek olarak daha önce ilişki yaşamışsa bu onu ilgilendirir ve hata olarak da görmem

1|2
    1|0
  • evlenmem neden evleneyimki

1|2
    1|1
  • Sen zaten erkeksindir merak etme zarflı sorular bunlar..evlenecegım insan ilişkiye girmemıs olucak tabiki yanı bakırelıgı korumuş biri olması gereker ki ben ona doyasıya..benımkadınım diyebileyim...

0|1
    2|1
  • Kaç defa birlikde olmuşlar oda önemli tabi

Adam kanalizasyon açmadıysa kızın karakterine bakar.

0|2
    1|1
  • Ben evlenirim.

1|1
    0|1
  • evlenirdim

2|2
    0|1
  • evlense bile kafada her zaman soru işareti şüpe olur benım fıkrım :(

1|0
    0|0
  • Hicte umrumda olmaz bekaret, zaten mumkunse tecrubli insanlar istiyorum hayatimda

0|1
    0|0
  • tek erkekle olmuş sa belki ancak gerçekten pişman olucak ve evlenmek için bekaret dışında da sahip olaması gereken özellikler onda olucak...

0|1
    0|0
  • Ben evlenmem.

1|2
    1|1
  • Hayır asla.

1|1
    1|1
  • Ben evlenirim, sıkıntı yok...

0|0
    0|0
  • Seviyorsam tabii ki evlenirim. Zarın hiç önemi olmadı yaşamımda..

2|1
    1|2
  • sewiyorsak birbirimizi neden olmasın

2|0
    0|0
  • büyük konusmayım ama sevıyosam bıle o kızdan vazgecerım namus yoksa benım ıcın bıtmıstır

0|0
    0|0
  • bu tip sorular çok soruldu şöyle açıklayayım.bi çok erkek evleneceği kişinin geçmişte bir şeyler yaşadığını düşünür zaten.ama bakire olmaması evet ben açık açık birlikte oldum imajı veir.buda çoğu erkeği rahatsız eder.

0|0
    0|0
  • tevbe etmişse evet evlenirim:D

1|1
    0|1
  • nasibse olur olmaz diye bir şey yok yani bütün dullar evlenemiyomu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 kere mi nereden bilecvek erke onun 1 kere olduğunu vede 1 kadın onu yaptıysa 100000 kere yapmıştır

1|2
    5|5
Yükleniyor...