Evliliğin sizin için önemi nedir ?

Bakirelik kavramı zardan ibaret değildir cinsellik yaşamamakta önemlidir , her türlü zina yapılıyor çünkü .. sevgiliyle yapmak ne dir bu erkegin amacı bellidir genelde kızlar bunlara neden inanıyor seviyor diye kanıyorlar hemen bu bir bahane aslında kızda istiyor ki zaten .. Ben erkek halimle yapmadım hiç ama kızların cinsellik yapan oranı erkekleri daha da çok geçtiler 2-3 erkekle yatıyorlar falan üstelik bu sizin için bu kadar basit bir şey mi kocanızla yapsanız ne olur bunu çocugunuzun babası bir ömür olacagnız kişiyle evliligin anlamı kalmıyor o zaman evlenmeden sevgililerinizle birlikte olun ? bu bir sitem evet bazılarının bakire olmayanların zoruna gidicek çünkü benim karşıma tipi güzel iyi bir kız dersem kız bakire olmuyor ya böyle bişey var mı? napayım köyden bir kız mı alayım erkek yüzü görmemiş çirkin bir kız .

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• oda bişey mi çocukları başkasından yapan ve kocasına yutturan kadınlar var artık uyanın mutlaka DNA testi yaptırın :=)

ha kızların bahanesi bitmez :=) kime sorsan tecavüze uğradım diyecek :=) oda ayrı bir muamma yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Git köyden evlen o zaman çirkin birisini bul sen de rahat et geriye kalan kızlar da rahat etsin... :D

Bak güzel kardeşim çokk haklısın sonuna kadar hak veriyorum inan ki, ama endişen boşa, bakire olmayan kızlar kadar bakire kızlar da var, çevreni değiştirmeni tavsiye ederim. Çevreden çevreye değişiklik gösteriyor çünkü.

Elinden gelen herrr şeyi yap ama sakın ha kınama...

nasıl kanıyorsunuz

nasıl yapıyorsunuz

nasıl bu hataya düşüyorsunuz

falan filan, deme, niye biliyor musun neticede sen de bir insansın sen de yanılırsın.

Geçende bir arkadaşla konuşuyorduk arkadaş ortamında, diyordu ki "

"Ben çok dindar namazdan Kurandan başımı kaldırmayan birisiydim (bunu söyleyen bir erkek) etrafımda zina yapanlar olurdu şaşkınlıktan ölürdüm "Ahiretlerini nasıl yakabiliyorlar nasıl yapabiliyorlar bunu" diye feryat ederdim , ama sonra kızın birisi karşıma çıktı sevdim onu, yalnız kalmıştık öyle öyle bir kez zinaya düştüm geldim eve hüngür hüngür ağladım tövbe ettim ama ikincisini yapmak ilkinden daha kolay oldu ve zaman geçtikçe nefes almak kadar normal gelmeye başladı" dedi...

Yani anlayacağın bu ibretlik hikaye bana asla kınamamayı öğretti, şükürler olsun namusumuzla geldik bu günlere ama insanız, yanılabiliriz. Sakın diyim kınama. Git sadece namuslu bir kız bul ve evlen, gerisine karışma.. Laflarınla sınanmadan ölmezsin çünkü...

0|1
    0|1
    • samanlıkta iğne aramaya benzedi bu iş namuslu kız kavramı çok azaldı . 10 kişiden 8i cinsellik yaşamış ztn erkekleri geçtiler şimdiye kadar konustugum tüm kızlarda gördüm bunu ve sevgili olmaktan vazgeçtim hep .. kalan 2 ye gelince de ya hiç erkeklerin bakmayacagı biri falan yda en mal denilen kız tipleri okulda ..

• Tabii Allah'ın işi ilk olarak ben bilemem ama bunlarla ilgili ayetlerde var demekki affedilmeyecegini söylüyor Kur'anı kerim ve hadisler ..

Üç kişi vardır ki, Allah Kıyamet gününde onlarla ne konuşur, ne onlara nazar eder, ne de onları günahlarından arındırır, onlara elim bir azab vardır.. Affeder mi affetmez mi bilemiycem artık ama yazanlar böyle bilmeden konuşma sende ben günahsızım demedim ki zina yapmadım dedim onun harici namaz falanda kılmam bu yönlerim eksiktir benim ztn . ama bilgiliyim .

• sabrımı zorlamadan git bence ne biçim bir kızsın bakire mi değilsin üstünden 3-5 kişi mi geçti celalleniyorsun bu kadar . gerçek olan bu asıl kendini yüce göstermek için beni alçaltmaya çalışma sen kimsin Allah'ın söylediği şeye buna nasıl cesaret ediyorsun diyorsun Kur'an oku hadisler oku biraz istersen de öyle gel karşıma münakaşa edelim ! bilgisiz cahil insan kılığındaki mahlukat !

• Burda net soru ne?

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş senin dediğin bu konu bilim adamlarının çözemediği sırlar arasına giriyor.Ben ciddiyim!

0|0
    0|0
Yükleniyor...