Bu durum sizi rahatsız eder miydi beyler ?

İlk seksini sizinle yapcak bir kız (tabiki bakire) seks sırasında inlerse size iltifatlarda bulunursa falan şüphelenir misiniz buna benden önce el değmiş daha önce bayağı tecrübesi olmuş falan der misiniz ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben sex esnasında sessizlikten yanayım. zaten geç boşalırım konuşunca dikkatim dağılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yok demem ben bağırsın konuşsun p*rno izlemiş oradan öğrenmiş derim :)

1|0
    0|0
  • Ona bu konuda güvendiysem yataktaki hiçbir hareketi fikrimi değiştirmez.Hatta hoşuma bile gider benden utanmadığını ve beni çok arzuladığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Zaten ozellikle tecrubesi olan kiszlari tercih ederim. Ki bu durum hosuma gider. Kim partnerinin ovmesini sevmez. Aksine yatakta ölü gibinyatan kizlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • bakire birisiyle seks yapmam, prensiplerime aykırı..

0|0
    0|0
    • eşin oldu diyelim

• bende ki tecrübe yeterli onun ilk kez yapıp yapmadığını anlarım, lafa söze bakmam hiç merak etme;)

• pekalaaa

• evet dusunurum tabıkı

0|0
    0|0
  • böyle boş bo düşünceleri anca türk insanı aklına getirir:) yani öyle yapsa neee yapmasa ne,hiç anlamıyorum sizi yaa

0|0
    0|0
  • İnlemesi bağırması normelde süpersin erkeğim falan derse şüpheli bir durum

0|0
    0|0
  • fazla abartırsa şüphelenirim.

sözlerine bağlı prof. birini rahatlıkla anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • kimse dokunmadı ilkse heycandan soyliyemez bişeyler ;)

0|0
    0|0
  • yok ya ben demem kız beni mutlu etmek için ugraşıyor ya da gerçekten dört köşe yaptıgımı sanırdım aklıma gelmez öyle şeyler bana sokar geçerim :)

1|0
    0|0
  • Çok mu önemli böyle bir olay mı yaşadın

0|0
    0|0
  • İlk olunca herşeyi ilk olması lazım yani bakire dedinde sacede kızlık aklına gelmesin yani bakire demek hiç öpüşmemiş vb şey yapmamışsa denir ve bize kandırsa bile allaha ne yapacak ki

1|0
    0|0
  • adamına bağlı :=)

0|0
    0|0
  • Kız gerçekten dokunulmamış olsun da, bizim ne dediğimizin-düşündüğümüzün önemi yok.

1|1
    0|0
  • Varya bu kızlar ne kadar uyanık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk ilişkide cinselliğe uzak bir kız pek rahat olamaz. hatırlıyorum da ilk ilişkimde kısık kısık inlemiştim sadece. inlememi duysa bile utanırdım o an yani. yavaş yavaş alışıyor seks esnasındaki konuşmalara, gaza getiren cümlelere falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...