Erken boşalma sorunu için önerilerinizi bekliyorum...

arkadaşlar ben de normal bir insan olarak sekse çok düşkünüm ama erken boşalıyorum normal mi karar veremiyorum ben ön sevişme süresini uzatıyorum 15 -20 dk felan sürtünme dokunma faslından sonra soyunduğumuzda vajinaya 5 dk sürtündüğüm zaman boşalıyorum erken boşalıyorum ama nasıl kontrol altına alınacak bir durum bekarım 24 yaşındayım 2. sefer boşalacağım tabi ki uzun sürüyor ama ilki gibi olmuyor biliyorsunuz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer boşalma refleksini kontrol edemeden istemsiz boşalıyorsan erken boşalma için terapi alman lazım.Bilişsel davranışçı terapi yöntemiyle sorun çözülüyor.Sana bunla ilgili bir link göndericem.Geciktirici sprey ,prezervatif kullanma gibi yöntemler çözüm değil. link

1|0
    0|0
    • tam açıklama yapmamış ama

• Açıklama derken 6-10 seans arası terapi alıyorsun.Terapileri doktor veriyor.Psikiyatristle görüşüyorsun ayrıntıyı.Ödevler filan veriliyor.Ayrıntı çok anlayacağın.

Kızlar Ne Diyor 2

• aman dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • aklına başka şeyler getir, tao ya bak, kamasutraya bak onlarda çözüm var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boşalacağını anladığın zaman ilyas salmanı düşün. ama dikkatli olmalısın, dozu ayarlayamazsan iktidarsızlığa da sebep olabilir:)

0|1
    0|0
  • Düzenli bir cinsel hayatın olunca süre uzar kegel kaslarını kullanmayı öğren

0|1
    0|0
    • birlikte olduğum kız arkadaşım var hani düzenli de acele de etmiyorum tecrübesiz de değilim

• kaygılarını yoket

0|0
    0|0
  • hergün aralıksız seks yap. geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...