Yurtdışında bazı otellerde

masaj hizmetlerinde klitorise parmak ve dil masajı yapılıyormuş. bekarete önemveren ülkelerden gelen bakire kızlar orgazm olmak için bu masajı yaptırıyormuş. hangi otellerde yapılıyor bu masaj?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar para bayılmaya gerek yok. ben ücretsiz sosyal sorumluluk adına yapıyordum kız arkadaşlarıma

duygusuz olur onlar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• 1|1
    1|1
  • ben kız arkadaşımı yağlayıp aynen senin dediğin gibi masaj yapmıştım çok hoşuna gitmişti. öyle bir otel ya da masaj merkezi var mı ben bilmiyorum...

0|3
    0|0
  • Sen doktora git bir baktirsana beyin yerinde duruyor mu?

0|0
    0|0
  • erkekler için mutlu sonlu masaj hizmeti veren otellerdir sanıyorum. tam ben de bilmiyorum ama yardımcı olur belki diye cevap vermek istedim.

0|0
    0|0
  • tayland'da olabilir, öyle bir sormuşsun ki ciddi ciddi gideceğe benziyorsun :))

1|0
    0|0
  • bizler varken gönüllü neden öyle bir araştırma yapma gereksimi duyuyorsun anlamadık burdaki erkeklerden kime desen kızlıgına dokunmadan dil darbesiyse orgazm ulaştırırlar..

0|0
    0|1
  • senden duydum walla gidelim orda çalişalim bari...:)))

0|0
    0|0
  • böyle bir niyetin varsa sevgiline söyle yapsın. turkiyede bu hizmete para verene gülerler :D

1|0
    0|0
  • Ne gerek var ki?Kendi işini kendin gör?Canın başkasına elletmek istiyor sanırım

0|1
    0|0
  • Oralarda ne işin var sevgilin yapsın işte

0|0
    0|0
  • :) o tele gerek yok be o masajı herkes bedava yapar :)

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • aklınız bacak aranızda dolaşıyorusnuz :=) bide biz erkeklere laf ederseniz

0|1
    0|0
  • böyle masaj mı olur be saçmalık vücudun neresine yarar klitorise yapılan masaj bir boşalmaya yarar

resmen boşaltıyolar

0|0
    0|0
    • boşaltsınlar şte ne güzel

• o masaj burda yapılsa

düşünüyorum da

masajı yapar dilini atar penisi sokar :D :D :D :D

• ben hiç duymadım ama istersen ben sana yapabilirim masaj hiç kimsede şikayet etmedi masajımdan

0|0
    0|1
  • bunlar aşırı marjinalite. o kadar uzaklarda neden arıyorsun ki bu masajı ?

0|0
    0|1
    • çünkü orda bu işi yapanlar profesyonel.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tayland da dır

0|0
    0|0
  • Hiç güleceğim yoktu..teşekkür ederim güldürdün beni :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...