Bir arkadaşınızın cinsel tercihi sizinkinden farklıysa bu durumu nasıl karşılarsınız?

Herhangi bir arkadaşınızın lezbiyen, gey, biseksüel vb. olmasını nasıl karşılarsınız? Yani "Bu kız lezbiyen, bu çocuk gey, ondan uzak durmalıyım" gibi bir düşünceniz olur mu?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Banane cinsel tercihinden. Ben insanlığına bakarım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Lezbiyen ve Biseksüel kızlara sempati duyarımda, Gay'lerden uzak dururum..

Bana bu yaştan sonra oğlan yaptırtmasınlar!

1|0
    0|0
  • Bana hallenmediği sürece sorun yok .

1|0
    0|0
  • Hepsinden var zaten.. tahatsiz olmam tek hosuma gitmeyen durum, lezbiyen ciftlerdeki aktif karekterin cok erkek gibi, gay olanlarinda asiri feminen davranmasi. Helekide erkekler feminen davraninca sinirlerim bozuluyor. Ama aksine gay olupta canim cigerim diyecegim insanlarda var

0|0
    0|0
  • bel altı şakalar yaparım oda bunu kaldıramaz küser

0|0
    0|0
  • Kız lezbiyen olsa sorun yok benim için de.. Gey falan olan erkek müsvetteleri sakat :D Onlarla aynı ortamda nefes dahi almak beni rahatsız eder :)

0|0
    0|2
  • 1 hafta geçti geçmedi. Bir arkadaşıma söyledim gayet de olumlu bir tepki aldım. :)

2|0
    0|1
  • bunu düşünmek çok ahlaki değil fakat gay bir arkadaşım olsa onunla ilişkim nasıl olur, herhangi bir erkek arkadaşımla olduğu gibiolabilirmi bu konuda malesef kendime güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Onun cinsel tercihi beni ilgilendirmez. Erkek bir arkadaşım bana cinsel açıdan yaklaşmadığı sürece sorun etmem. Ama onunla çok fazla bir arada olmak ta istemem.

0|0
    0|0
  • lan top adamla ne işim var adımız düğmeciyemi çıksın gaylar tarafından eksi yağmuruna tutulcam şimdi kamoooonnnn

0|0
    0|1
  • Bana asılmadığı sürece ev arkadaşı bile olurum.

0|1
    0|0
  • benim için hiç farketmez.

sadece sevgilisi ile beraberken yanlarında olmak istemem o kadar :)

0|0
    0|0
  • kiz arkadasim biliyor biseksuel oldugumu

0|0
    0|0
  • tabiki deolur. olmalı.

0|0
    0|0
  • Gaylar uzakta kalsinda lezde sikinti yok gecinir gideriz :D

0|0
    0|0
  • lezbiyenlerde sıkıntı çekmem. gay larden uzak kalabilirim sanırım.

0|0
    0|0
  • öyleler le pek karşılaştığım söylenemez. ama uzak durmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantıgından yola cıkarak yanıt verıyorum hayır :)

0|0
    0|0
  • İyi karşılamam ama kendi seçimi, doğru yolu gösterirdim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bazı kızların yakın erkek arkdaşları var sorun yok, ama arkadaşı lezbiyen olsa "acaba bana yamuk yapar mı?" ... her eşcinsele sapık olarak bakıyolar. böylelerinden nefret ediyorum..:(

3|2
    1|0
  • kalkıp suratına sen busun demem . ama üstelerse kimliğini hele ki lezbiyense az öteye kay uzak dur derim. fikrimi sorarsa da söylerim.

0|1
    3|1
  • Onlardan hiç zarr gelmiyor ki yaa

2|0
    0|0
  • Ben birkaç ay önce yakın bir kız arkadaşıma söyledim, "ne güzel olum yaaa, keşke ben de eşcinsel olabilsem ama ne yazık ki kadınlara karşı birşey hissedemiyorum" diye karşıladı :D:D

2|0
    0|0
  • bilmem ki nasil karsilarim acaba (:

1|1
    0|0
  • gözümün önünde faaliyet olmazsa sorun da olmaz.

1|0
    1|0
  • Kendi bilir.

1|0
    1|0
Yükleniyor...