Kapat

Erken boşalma sorunu bizdede oluyor mu?

evet sorum belli kadınlarda da erken boşalma oluyor mu? durum şu ki eskiden boşalmam 15-20 dk falan sürerken şimdi 5 dkkda bir boşaldığım oluyor sevgilim bi kere boşalana kadar defalarca boşalıyorum ve o boşaldığında nerdeyse ölü gibi oluyorum yerimden kalkamıyorum ... bu normalmi ? özellkle 2.den sonra çok kısa sürüyo eskiden böle değldi sizce doktora gitmeli miyim?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda doktora gerek yok kadindan kadina deyisiyor. Sen sansli olanlardansin. Cok gec bosalan kadinlar genelde bu zevkten mahrum kalirlar. Cunku erkek kadindan once bosaldimi durur ve kadinda zevke gelmEden sex biter. Rahat ol sen anormal degil sanslisin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence stabilite noktasına doğru geliyorsun, sorun yok. Başlarda uzun sürmesi doğal, zamanın makul noktalara gelmesinde yanlış ne var ki.. yalnız partnerin maşallah tao ustası mı ya öyle bir betimlemişsin ki :)

1|0
    0|0
    • hımm normal yani...evet sevglm birazşey ...1 buçuksaat sürdüğü nile oluyor ve artık 3-4-5 boşalmaktan ağzım burnum yer değiştiriyor komşular şikayet etcek yakında seslermden :S ama bu durumdan hiç memnun değilim...

• valla kadın olarak 30dk da orgazm olmak kötü bence. Tamam başından sonuna 30 normal de gerçi.. Senin şansın birden çok sefer orgazm olabiliyor olman. Yalnız zor yani 1 saatte otursam yorulurum, bırak sevişmeyi.. ne diyeyim ki.. senlik bir sorun değil , garip değişik bir durum

• Sen normalsin ve her erkegin istedigi kadinsin. Biz erkekler kadinlarin bizdn once bosalmasini isteriz.. biz kadindan once bosalirsak kendimizde sorun arariz. Sen ideal ve erkeklerin hayallerindeki kaeinsin :-)

1|0
    0|0
    • iyide bu durumdan memnun deiimki :S

• Bu durumdan memnun olmalisin ama... 10 15 dakikada bosalirsan ve partnerin senden once bosalirsa cinsel hayatiniz kotuye gidebilir. Bir cinsel iliskide erkek bosalana kadar kadinin 2 3 kez bosalmasi gayet normaldir... bence kafana takma. Gercekten cok saglikli bir cinsel duzenin var... keyfini cikar orgazm oldugun anlarin...

• Doktora gıtmene gerek yok.Normal bır durum.

1|0
    0|0
  • bu tür durumlar değişkendir bence doktorluk bir durum yok :S

1|0
    0|0
  • kadının erkeni makbuldür ki sayısal olarak çok olabilsin.

0|0
    0|0
  • gayet sağlıklısın...sorun yok...

0|0
    0|0
  • oooooo neler var dünyada

0|0
    0|0
  • normal 5 dk 3 yapsanız yeter

0|0
    0|0
  • Nema problema

0|0
    0|0
  • olur tabiki sizdede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence süren oldukca iyi bende aynıyım başından bu yana bildim bileli her seferinde heyecanlı ve sanki yeniden keşfediyorum kendimi bu duygu bile bana haz vermeye yetiyor. Tabi bilemicem ama belki öncesinden bu yana Bir takım şeylerde fantazilerinizde dokunuşlarınızda hayatınızda bir fark olmuştur farkedememişsindir yada yeni yeni daha iyi olduğu kanısına varmışsındır. psikolojiktir herşey olabilir ama bence kafana takılacak bir sorun değil. Cunki ne kadar geç orgazma ulaşırsan oda erkeğin kendinden şüphe etmesine neden olur bunalımada girebilir :D

0|1
    0|0
    • Bende aynisini yazmistim... kendimizde problem arariz aksi durumda :-)

• Carmella...On sevisme cok onemli ve once vajinadan baslamali ve ayni anda analida kremleyip parmakla hazirlamali. Hazir olduktan sonra yaparsa sen cok zevke gelirsin. Heleden analdan sonra tekrar vajinaya gecmek sana apayri zevk verecektir.

• Anal zevkli birşey değildir zaten

• aynı durumu bende yaşıyorum ve en çokta anal sex yaparken bu durm gerçekleşiyo çok erken boşalıyorum çok fazla sorun ediyordum kendime ama öğrendiğime göre pek sıkıntılı bir durum değil ...

1|2
    0|0
    • evet anal sex ten sonra vajnal sex yapnca özellkle direk boşalıyorum (yalnız anal sexten sonra vajinala geçerken hijyen şartlarını unutmayalım :D )

• Pek degil hic sikintili degil... hatta kadinlarin %25 lik kisimindasiniz siz... cunku kadinlarin %75i orgazm olduklarini ya anlamiyorlar yada olamiyorlar. Ama siz mukemmel cinsel hayatlari olan kadinlarsiniz...:-)

• bu kadar kısa sürdüğü oldu ancak geneli 20 dk dan aşağı olmaz.

0|0
    0|0
    • 20 dk süre çok iyi uzun süre ama peki biriyle seks değilde mastürbasyon yaparken ne kadar sürüyor bayanlarda acaba erkeklerde en fazla 5 dk sürüyor kadınlarda aynımı acaba

Yükleniyor...