Ne yapsam sizce? Yardım eder misiniz?

ya bu gün arkadaşlar bir gayın evine gitik tabikide para karşılığı birlikte oluyolar parada mevlasıda iyiydi benide çağırdı ben gitmek istemedim ve zorladı arkadaşlar odaya gitik i*ne herif sakso cekti bana 3 4 dk uraştı benim alet kalmadı allaha şükür kalmadı ama yalaması bile benim midemi bulandırdı duş aldım abdes aldım töbe etim napsam sizce ?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• töve et..bir daha da yaklaşma...

0|0
    0|0
    • hayatta ne o i*ne arkadaşlarımla görüşmem bile

• tabikide hayvan gibi bir herif oturup yalıo iğrenc bir durum seks hayatım bitmiştir evlenene kadar

• bak belki de sana ders oldu. ve Rabbim daha beter günahlardan korudu. üzme kendini. kararından dolayı tebrik ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• sapıtmayın arkadaşım.sizin o arkadaşların sonu kötü.bikere bir ömür yaptıklarına pişman olacaklar yahut o şekil rezilliğin içinde eriyip gidecekler.sen onlarla hiç takılma derim

1|0
    0|0
    • yok artık takılmam zati 2 dk yaladı kendimden soğudum allahtan başka bişe olmadı :s

• durum vahim

0|0
    0|0
  • Hemde ramazandayız yani bencede tövbe et aarkadaşlarınlada bir süre görüşme :/ kafanı dağıtacak şeyler yap varsa kız arkadaşlarınla falan takıl kafa dağıt

0|0
    0|0
  • çok vahim bir durum ya neden en başta gttn ne kdr zorlasalrda gtmemen gerekirdi

0|0
    0|0
  • ya kalksaydı O_o

0|0
    0|0
  • Neden kabul ettinki?

0|0
    0|0
    • etmicektim bizim mallar zorladı bişe olmaz git işte para alcaz yicez felan allahtan kalmadı alet

• Allahım öyle şeymi olur ya para karşılığı bak psikolojin bozulmuş ruhsal zararı ödeyebileklermi arkadaşların acaba.

• bilmiyorumda tek bildim kendimden iğreniyorum i*nelerle daha takılmıcam o ayrı bişe :s

• o arkadaşları çıkar hayatından normal erkeğin ki kalkar mı erkeğe yaa miden bulanır tabi sen şuan feci pişmansın belli ama hiç mi kız kalmadı arkadaşşşş

0|0
    0|0
    • hayır kız var tabikide para karşılı oluo bu bizim cocuklar gidip bunla ilişkiye giriyolar para alıyolar bu adam cok zengin ama gay tabiki

• kardeşim allah hepimizin çoluk cocuğunu buna benzer insanlardan uzak tutsun sen de tövbe ettysen hatırmamaya çalış bunu artık

• kalksa yemiştin y...ğı :d

0|3
    0|0
    • anlamadın şey adam pasif yani kendini sktiriyo para veriyo benim alet kalmadı ilişkide olmadı anlıcan

• olsun sen kolla kendini zaman kötü :D

• orası doru :)

• Yapmayin böyle şeyler uzak dur düşünme ülkede kadın kız mı yokda gidiyonuz?

0|0
    0|0
    • hayır gitmek diyil bu arkadaşlarım bu adamla birlikte olup para alıolarmış gitik oraya herkes girdi ben girmem felan dedim ikna oldum girdim 2 dk yaladı alet kalmadı allaha şükür hemen dışarı cıktım bide birlikte olsak öldürrdüm kendimi kesin :S

• Aman aman iyi ki dikkat et kendine tövbe edip dua et hemen geçer bence

• aynen allah yardım etsinde böle bir günaha girdim ya kendimden iğreniyorum şuan

• Bir daha o sapıkların yakınına bile gitmeyin.

0|0
    0|0
    • yok hayatta gitmem 20 yaşındayım onlarda bunlar 2 3 senedir böle şeylerden para kazanıolarmış allahtan hiç zevk almadım 2 dk sonra dedi olmu senle cıktım hemen

• töbe ettin ve bu kabus bitti kardeşim. İğrenmekte haklısın. Bir daha zaten yapmayacaksın, töbenin amacı da yanlıştan dönmek değil midir? Şimdi bir abdest alın ve namaz kılın. Emin olun bu çok iyi gelecektir...

• okudunuz değil mi yorumu?

• Travestimiydi ? O arkadaşlarında eşcinselmide neden gaya götürdüler seni bayan dururken anlamadımki:D

0|1
    0|0
    • yok adam gaydı bizim cocuklar bunun yanına gidip bunu bildin beceriyolar para alıyolar bende gitim alkol felan havada uçuyodu biraz içtikden sonra işte ısrar felan etiler sende gir seni istio felan allahtan alet kalmadı 2 dk sonra odadan cıktım

• Onlarınki nasıl kalktı zevk almışlar demekki

• ben almadım zati 2 dk uraştı kalmadı onların 20 30 dk cıktılar ben 2 dk sonra cıktım dedim kalmadı benimki

Erkekler Ne Diyor 14

• amma abartmışsın abdest alıp tövbe etmekte neymiş zevk almadıysan bir daha yapmazsın bu kadar basit. ben olsam zevk alırdım. hatta bende oral yapmak isterdim karşılık olarak.

0|0
    0|0
  • intihar etme cunku intihar etmek allaha sırk kosmak gıbıdır otekı dunyaya ınanıyosan ıntıhar edersen ısın zor tovbe etmen yeterlı kafana da takma bıdaha da olmaz boyle bısey zaten

0|0
    0|0
    • yok olmaz töbe etim arkadaş kurbanı olduk 2 dk dil attı i*ne allaha şükür kalma felan olmadı hemen cıktım odadan

• tovbe bıda yapılırsa cok buyuk gunah olur hadı kolay gelsın allah sana hıdayet versın

• amin

• bi bu eksikti karı kız demiyecem aşağılamak olmasın diye lan elindemi yok senin

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam keser atarım mk . Birdaha kafamı eğip aşşa bakamam ben . Pislik

0|0
    0|0
  • yapman gerekenleri yapmışsın . keşke dönse idin , neden izin verdin .

0|0
    0|0
    • biraz arkadaş kurbanı birazda içki kurbanı oldum ama 2 dk yaladı kalmadı cıktım odadan

• bunlar uzun zamandır bu adamla birlikte olup para alıyolarmış

• uzak dur arkadaşlarından . görüşme bir daha ..

• tövb et hatırlama bile sakın o anları allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • tövbe etimde hayatımın en berbat 2 dksını yaşadım :s

• iki rekat tövbe namazı kıl önemli olan nıyet allah yardımcn olsun

• Iğrenç bir vaziyet arkadaşlarına ne demeli iğrençliğin bu kadarıda olmaz yani

0|0
    0|0
  • çooook pis bir iş yapmışsın

0|0
    0|0
  • tevbe etmişsin konu kapanmıştır artık.

0|0
    0|0
    • zati hiç böle bişe yapmadım 2 dk yaladı iğrendim cıktım hemen eve geldim yıkandm tevbe ettim allahım inş afeder takılmıcam bundan sonra o i*ne arkadşlarımlada

• İğrendim senden.

0|0
    0|0
  • :))) kaç para ? veriyodu

0|0
    0|0
    • 150 tl :s

• 2 dk dil attı sadece kolay para ama iğrenç para bence :)

• sadece oralseks e mi 150 tl yoksa kaymada var mı içinde :)

• bu kadar kolay mı si*tir çek arkadaşlara daha da görüşme.

0|0
    0|0
  • mevla değil mebla o, çarpılacan dingil. bir de bu hatayı "koy g.tüne rahvan gitsin" de yapıyolar, rahvan yerine rahman diyolar tövbe estağfurullah

1|0
    0|0
  • yapacak birşey yok artık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...