Evlilik eşinize karşı cinselliği bitiriyor mu bekarlar daha mı ateşli?

evlenmeden önce cinselliği çok önem veriliyor evlilikten belli bir müddet sonra sanki bekarlıktaki gibi olmuyor bekarlık ta çok ateşliyken ve hiç utanma gibi bir durum yokkken cinsellikte hemen hemen akla gelen her şey yapılırken evlenince bunlar artık olmuyor gibi..evlenince sanki eşe karşı bir utangaçlık başlıyor ve cinsellik çok monotonlaşıyor. bekarlıktaki gibi ateşli günler fanteziler olmuyor,

kızlar birşeyler yazın özellikle evli bayanlar

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin yazdıüı cevaplara baktım da bilgisizlik olsa gerek..bekarlar cevap vermeseymiş iyidir..merak dürtün ortadan kalkıyor ama bu sefer de hayal gücünü gerçeğe çeviriyorsun..nasıl her gün aynı yemek yenmiyorsa her seferinde farklı pozisyonlarla tatmin olabiliyor.nişanlılık zamanında da bir şeyler yaşadım yüzeysel olarak olsa da..ama evlendiğimde nirvanaya ulaşma moduna giriyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne ilgisi var demek yeterli bir yanıt olur sanırım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok güzel bir konuya değinmişsin öncelikle soru için tebrik ediyorum :)

Şöyle ki bana göre;

İnsanın doyumsuzluğundan kaynaklanıyor. Eşini bütünüyle keşfettiğini düşünüp merak dürtüsünü kaybediyor. E merak olmayınca keşfedecek birşey olmadığını düşünüyor ve sıradanlaşıyor.

Ve yine bu yüzdendir ki cinsellik tek başına anlam ifade etmiyor. Gerçekten son nefesinize kadar sevebileceğiniz tahammul edebileceğiniz biriyle evlenin.

0|0
    0|0
  • aynen bitiriyor her bokunu görüyorsun hep aynı ortamdasın bir cazibesi kalmıyor işin evlilik saçmalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...