Bakire kız arkadaşlar soruyorum. Erkek arkadaşınız ilk defa vajinanıza dokunsa veya dokunduğunda ?

Bakire kız arkadaşlar soruyorum. Erkek arkadaşınız ilk defa vajinanıza dokunsa veya dokunduğunda, Heyecanlandınız mı ya da heyecanılır azar mısınız ?

Güncellemeler:
Bir defa ellendikten sonra hep istek oluyor mu ? Daha once masturbayon yapmıyorsa yapmaya baslar mı ya da dokunulmasını vajınaya tekrar ıstermı

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• gayet güzel bir histi insan tekrar istiyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dokundurmam

0|2
    0|0
  • Heycanlanirim tabi istek gelir

0|1
    0|0
    • dokunmadı yanı kımse dokunsa sımıdene hıssedeıoymrsun heyecalancagını yanı ? :)

• Heyecanlanirim azarim tabi ama tabi izin verirsem ona ;)

0|0
    0|0
    • yanı hıc oldu mu olmadı mı :) olduysa soruyorm :

• Olmadı cesaret edemedi:)

• tabiki olur ya kimin canı istemez veya azmaz acaba

0|0
    0|0
  • önce korktum biraz ama çok sevdgm ve gvndigim için bıraktım kendimi çok gzl bir heyecan ve mutluluk verdmişti

0|0
    0|0
    • teşekkur ederım cevap ıcın . Sonrasında bısıler degısıtmı pekı vucudunedena ben korkurom kız arkım mastubasyon yapmıor yapar dıe azar vs dıe hatta

• ahaha :D yakında ve ev boşsa cok ıyı :

• :)

• Sulandım içim bir hoş oldu:(

0|0
    0|0
  • Heyecandan tir tir titremem için tek bir dokunuşu yeter.

0|1
    0|0
  • Güzeldi ama çok tedirgindim parmağını falan sokar diye. Onun için kastım kendimi

1|0
    0|0
  • Utanıp kendimi geri çekmiştim.

0|1
    0|0
    • sonra bı daha temas olmadı mı ?

• anladım daha sonrakı sevısmelerınızde canın cekıtmı dıyorum yanı ? Ya da sen elınle oynadın mı orayla

• Hayır. Hep çekingen oldum . Bana dokunmasına pek izin vermiyorum bu yüzden

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonradan sorun olmuyor hacı istekleri artıyor. Ama tahmin ediyorum ki onlarda artık /daha önce yapmıyoduysa/ dokunuyordur kendine. Çünkü bir süre sonra oda istiyo dokunmanı. Hoşuna giden bir şeyi kendi kendinede yapabilir.

0|0
    0|0
    • sonradan sorun olmuyor demıssın D sonra kendı kendıne bıseler yapar dıosun sorun ıste o benım ıcın :)

• Hacı inan anlıyorum seni :D Kız artık saf değil diye düşünüyorsun sanırım. Başkasınıda düşünürse falan mevzuları :D

• Genelde ilk başlarda çekimser oluyorlar ama sonra alıştıkça karşılıklı olarak istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • dokunduğumda kız arkadaşım boşalmıştı:p

0|0
    0|0
    • kızın ılkımıydın ?

• oral başka yaf D dokununca bosaldı demısıtn D

• dokununca boşalacak kız arıyorumm 10 bin tl vericem:d

• gecenin sorusu budur işte

0|1
    0|0
Yükleniyor...