Vajinamda 5-6 ay once sislik oldu sizce nedir?

5-6 ay önce banyo yaparken tüy dökücü sıktım vajinama

Sonra duruladım 60 sn içinde vajinamin iç sağ dudağı şişti ama kocaman oldu vajinanın dudaklarından dışarı çıktı. aşırı korktum. bakire değilim diye doktora gitmeye utandım. bakire değilim ama 2 yıldır seks yapmadım. sonra sabah uyandığımda şişlik inmişti. o gün bugün. o şişen yer deri şeklinde kaldıoncefen öyle bi parça yoktu. ama içi boş

Netten araştırdìm bartolin bezi diyor

Hergün korkuyorum siser diye. buna benzer bi şey yaşayan var mı yada bilen?

Güncellemeler:
Ya bu saglık konusu!

1|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• bence doktordan çekinme hem doktor bi bakışta senin bakire olup olmadığını anlamaz zar biraz içerde çünkü hiç rahatsız olma doktora git rahatla benimde bir ara şişmişti ama sağlıksız bir tuvalet kağıdı kullandığımdan olmuştu ama iz filan kalmadı doktora gitmiştim ben

1|0
    0|0
    • Bartolin bezine bakar mısınz netten sizinde orası mı sisti diye?

• aaa evet aynı inanmıyorum yaa resimler tam tarif etmiş aynı şişlik ilaçla geçmişti benimki bence seninkide geçer doktora git hiç çekinme sorarsa dersin yakın zamanda ilişkiye girmedim diye hem o bilmez hiç dert etme kafana

• Hadi ya cok sevindim umarım oyledir

Erkekler Ne Diyor 15

• sanırım int tende araştırmışsınız,kendiliğinden boşaldıgına göre şimdilik sorun gözükmez fakat ileride aynı yerde tekrar şişme olabilir,ve iç kısımda bir kesecik vardır,o tekrar şişerse cerrahi müdahele gerektirir,önlemek için hem vajınal bölgeyi hemde anal bölgeyinin hijyenini iyi saglayın,bakteri ve mikrop kapmamasını saglarsanız sanırım rahat edersiniz.ilişkilerinizde de hijyene dikkat edin.

0|0
    0|1
  • Yağ bezesi gibi bir şişlikmi? eğer öyle ise benim kolumda vardı yumuşak şişlik doktor yağ bezesi demişti

0|0
    0|0
  • Vajina ağzının alt bölümünde iki tarafta birer Bartholin bezi bulunur. Bunların ürettiği sıvı cinsel birleşme sırasında vajinanın kayganlaşmasını sağlar. Bazen bu bezler enfekte olur ya da bir kist nedeniyle şişer ve antibiyotik kullanmak ya da küçük bir ameliyat yapmak gerekebilir.

0|0
    0|0
  • Ve doktora gidin sağlık bu.. Merak etmeyin doktorlara her gün düzinelerce bakire olmayan genç kız gelmekte.. Onlar için normal bişi aaa sen bakire değilmişsin diyip megafonla ortalığa yayın yapmıyorlar...

0|0
    0|0
    • Ben cok utanıyorum .daha once gormeyen biri anlamaz ama

Ben gayet net o sonradan olusan yeri goruyorum

• Yok oyle bi arkadasım anlatm kimseye ozelimi.

:(

• O zaman doktora git diyorum başkada bir şey demiyorum öyle nette çözülecek şeyler değildir sağlık sorunları...

• Vajina mikrop kapmada cok hassas. Bikere doktora gitmen sart. Ikincisi o kabuk tutan yere dokundugunda hissediyormusun yoksa ölü deri haline mi gelmis?

0|0
    0|0
    • Sanki vajinanin bi parcası gibi igne batrsan acır ama

Deri yani ici bos.kabuk diil.sisi inince deri kaldı

• Allah kimsenn basına vermesin o andaki korku hiçbişeyde yok umarım öyledir tskler

• Rica ederim ama doktora bakire degilsin diye gitmemezlik yapma doktoru ilgilendiren o degil senin rahatsizligin.

• Genital herpes bulguları var sende anlattıklarına göre.

0|0
    0|0
  • doktora ne senin bakire olup olmamanla mı ilgilenecek

1|0
    0|0
  • Merhaba konu hakkinda bilgi aldi mi

0|0
    0|0
  • ablacım o tarz şeyleri genital bölgelerde kullanmamak gerek, ben bile biliyorum bunu.

Tahriş sürerse doktora görün.

0|0
    0|0
  • internet üzerinden haydar dümene sürmen daha faydalı

0|0
    0|0
  • hemen devreye girim ben sex açısından baktım olaya yanlış anlaşılmayayım tabiki beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz :)

0|0
    0|0
  • 5-6 ay once olmussa nıye doktora gıtmedın.Ayrıca tuy dokucu kremlerın yan etkılerı vardır ve oda sıze denk gelmıs.Bundan sonra vajınanısı tuy dokucu kremle temızlemeyın.

0|0
    0|0
  • kadin bir doktora git

0|0
    0|0
  • iyi bir penise ihtiyacı var o tontişin :)

0|0
    0|0
  • iyi temizlememişsindir belki ondan olmuştur

0|0
    0|0
    • yok o kanal zevk suyunun aktıgı kanal orası tıkandı akamayınca içerde şişlik yaptı

ama neden kaynaklandı onu bilmiyorum

cok dikkat ediyorum bi de:(

Kızlar Ne Diyor 3

• ya lütfen sağlık sorularına abuk subuk cevaplar yazmayın sapıkmısınız ya erkekler çok mide bulandırıcı olmaya başladı

5|0
    0|0
  • düzelir zamanla

0|0
    0|0
  • kuzenimde olmuştu kıl dönmesi demişti doktor antibiyotik verdi sonra o iltihabı akıttı şişlik kalmadı

0|0
    0|0
    • Orda kıl cikmiyo ama ic dudak

• benzeri bişi olabilir iltihap kapmış olabilir

bi git doktora

Yükleniyor...