Ben hep cinsellik düşünüyorum anormal miyim?

ya sürekli aklım fikrim cinsellikte e yaşım geldi 24 oldu sadece yüzeysel seviştim ama artık ciddi ciddi bir şeyler yaşamak istiyorum, sürekli aklım fikrim cinsellik. kimine göre çok geç kalmışım kimine göre evlenmeyi beklemeliymişim bende arada kaldım ama deli gibi istiyorum n'apmalı ne etmeli vallaha çatlıycam ya yalan değil dalga geçmeyin sakın :((( evlen demeyin en az 4 yıl evlilik yok ufukta.

Güncellemeler:
ya ben bide akrep burcuyum neye ne kadar dayanabilirim ki doğam gereği imkansız gözüküyo

0|1
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• Valla cinsellik insanın en doğal ihtiyacıyken, işte tabularımız ve sosyal engellerimiz nedeniyle böyle oluyoruz, aslında insanlığımıza aykırı yaşıyoruz. Gayet normal bu isteğin. Bekaret diye birşey çıkarmış eskinin erkekleri, sırf kadınları sınırlamak için. Cinsellik insanın temel ihtiyacı ve büyük bir mutluluk aracı. Sevdiğin birisi yok mu?

0|0
    1|0
    • erkek arkadaşım var

• öyle ama işte ne bileyim yapmadım ya hiç çok büyük merak uyandırıyo bende :(

• yüzelsel sevişmelerinizi adım adım ilerletin. Yalnız belli ki farkında olmadan içine örülmüş duvarlar var. bunlar, ki niyeyse cinselliği hep ayıp görserdiler bize, aşması bazen zor şeyler. farkında olmadan bekaretin ne kadar hatayını kısıtladığının farkındasın değil mi? umarım aşarsın içindekileri, sevişerek veya sevişmeyerek. Kendini kontrollü bir şekilde serbest bırak, her seferinden bir adım bir adım.. birgün çok yol gitmiş olduğunu göreceksin.. ben ne desem olmuyor ki..

Erkekler Ne Diyor 26

• Evlenmeden ilişkimi düşünüyorsunuz, arzuların sanırım dorukta, ama düşünüyorsanızda tecrübeli olsun ki sizi uçursun

0|0
    0|1
    • ya evlenmeden istemiyorum ama evlenmeme de çok var ve hiç iyi değilim valla uyanık kaldığım her an cinsellik var aklımda

• hayak kurarmısınız fantazileriniz var mı hep

• isterseniz ekleyin

• normal yaşına göre sende bizdensin :D

1|0
    0|0
  • duvara tırman iyi gelir

0|0
    1|0
    • spider man değilim ben niye dalga geçiyosun ki

• peki o zaman teşekkürler

• önemli değil

• biride gelip bunu yüzüme dese ya :)

1|0
    0|1
  • Arkadaşım merhaba, senin tek ilacın Namazdır, hiç boşuna hem bu dünyanı hem ahiretini karartmaya gerek yok. Ben çok ciddiyim. Düşünmelisin derim. Hatta oruç tutarsan eğer sorumluluk duygusu varsa çok daha diner. Erkenden başına kalmasın.

1|0
    0|0
  • Dayanma bırak suları

0|0
    0|1
  • Madem erkek arkadasin var kendini bukadar kasmana gerek yok. Ama anlamadigim o neden sana bu konuda acilip biseyler yapmayi dusunmuyor? Ileriye donuk dusunmuyorsunuz galiba. Cok arzulayip bunu surekli ertelemek hic ssglikli degil

0|0
    0|0
    • ya zarar vermek istemiyo istediğimi ama korktuğumu biliyo üstüme gelmiyo iyi de yapıyo çok seviyorum ama onunla evlenebileceğimi sanmıyorum

• Evlenmeden biriyle iliski yasiyabiliyorsan ben kendine daha fazla haksizlik etme.

• Ben yap dayanamiyorsan. Bide evlenmeyi dusunmuyorsan.

• son derece normal sopnuçta sen de innsansın.eskiden insanlar 15 yaşında evleniyorlarmış ve böyle bir sorun yokmuş .şimdi eğitim iş kariyer derken en temel ihtiyaç olan cinsellliği ya yaşamıyor yada evlenmeden yaşıyor

0|0
    0|0
    • evettt :(

• nedir son düşüncen ?her halükarda yanındayım :)

• :) sağol

• daha cocuksun 1 senindusundugun senin yasinda ve diger yaslarda her insanin aklinda gecer bir anlik zevek hayatini mah vedebilir akilliol gonlunu dinle o hic yalan soylemez nefsinle gonlunu karistirma

0|0
    0|0
  • Merhaba;yaşın 24 ise normal bu duyguları hissetmen kaliteli biriyle birisi ile bu güzel duyguları yaşamalısın neticede insanız ve bazı şeylere karşı koyamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre normalsin, sakinleş

0|0
    0|0
    • sakinleşemem :( içim kaynıyo

• Hangimizin kaynamıyor ki?

İleride özleyeceksin bu hallerini, tadını çıkar bence :)

• hiç bir cinsellik içeren şeye bakma. uzak dur, aklından bi şekilde çıkacaktır. kendini başka şeylerle meşgul et. Fuhşiyattan, sapıklıktan uzak dur

0|0
    0|0
  • nap biliyomusun bir sevgili bul onla imam nikahı yap imam nıkahı yapatıktan sonra zina olmuyor sonra sevgili gibi takılırsın ayrılmak istersen çok kolay

0|0
    0|0
    • sevgilim var zaten ama bana zarar vermek istemiyo

• hmmm :(

• aynen öğle çok istekliyim

• Dogal bir his zaten onune gecmeye calisman hata ?

0|0
    0|0
  • Abazanlar toplanmış yine. Olm buradan hatun düşüreceğinizi mi zannediyorsunuz?

1|0
    0|2
  • azmışş bu düz duvara tırmanıyor :D ateş alıcı insanlar varr kime söylesen yatar kızlıgım bozulmasın diyosan git bitane vibratör al titreşimli ateşini alır ;)

0|0
    0|1
    • dışardan belli etmiyorum içimde kıpırtılar var öyle her önüne gelenle de olamam

• tanışak o zaman belki ilerde olur

• valla bende hep cinsellik düşünüorum aklım şeyime vurdu 31 çekmediğim gün yok bende anormalmiyim ki :D

0|0
    0|1
  • kararın nedir yani:) olacak galiba

0|0
    0|0
  • Biyolojik saat diyorlar buna. Ve sana kalmış bir durum...

0|0
    0|0
    • vaktim gelmiş yani

• e yanii

• Yanisi ne? Ya birisini bulup yaşayacaksın, ya da evlenene kadar bekleyeceksin. Sonuçta senin ilkin olacak özel olmalı değil mi?

• Hemen tel numaranı gönder ben de abazayım :D

Not: Abaza abazanın ilacıdır

0|1
    1|0
  • fikrin neyse zikrin de o olur, bence bekleyerek kendini kandirma ozaman

0|0
    0|0
  • normal davranış değil psikoloğa gitmelisin

0|0
    0|0
  • O zaman sızı ıncıtmeyecek doğru olduuğuna gercekten ınandığın bırısı ıle ilişkiye gir :/

0|0
    0|1
    • bir erkek arkadaşım var ama ondan ayrılmayı düşünüyorum ama onunla yaşamak istiyorum yaşarsam ayrılamam ayrılıp başkasıyla başlasam ona güvenene kadar yıllar geçer

• tek gecelik tanıdığım biri de kibar davranmaz ki onun için bir önemi olmaz

• O erkegınden erkegıne degısır tek gecelık ılıskı yasayan kıbar erkekler de vardır bence.

• kendinle çelişecek bir şey yapma derim yani az çok kuralların vardır bunula ilgili doğru ya da yanlış buluyorsundur eğer yanlış buluyorsan ve pişman olacağını düşünüyorsan yaşamamalısın kesinlikle ama zaten sana ters bir şey değildir evlenmeyi beklemek gibi bir amacın yoktur o zaman duruma göre bakarsın ama hiç kimsenin teklifini çok çekici bir insan ya da cinsel anlamda seni mutlu eder diye kabul etme derim bekle yani evlenmeyceksen de seni asıl üzen yanlış kişiyle yaşamak olur eğer yanlış bulmuyorsan bile ama yanlış buluyorsan ne olursa olsun bekle derim.

0|0
    0|0
    • ya zaten uzun süredir erkek arkadaşım var ama benden böyle bir talebi olmadı bende hiç belli etmedim bu denli olduğunu yani kafam karışık gerçekten bişeyler yaşamayı çok istiyorum ama pişman olmaktan korkuyorum :(

• ya ben hep ilgiliydim zaten herkes sen bu kadar meraklısın da hala niye bakiresin diyo tabiki evlenmeyi düşünmüyorum erkek arkadaşım var çok seviyorrum ama evlenemeyiz muhtemelen :(( ondan başkasını da istemem alışamam ki kabullenemem

• anladım sen istiyrosun ki sevdiğim biriyle olsun zamanında olsun özel olsun ancak her zaman denk gelmiyor işte bir defa evlenmeyecğini bildiğin bir insanla yaşarsan bunun devamı da gelebilir sevgilin yokken daha da istek duyabilirsin ve bu durum daha sonradan daha çok pişman olacağın şeyler yaptırabilir sana sadece anlık heveslerine kapılmadan hareket etmelisin bence yani doğru ya da yanlış bulmana göre.

• sen patlak lastıkmı olmak ıstıyorsun XDDD

bilirsin eskıye talep olsaydı bıt pazarına nur yagardı sen sıfır km de dur bence patlak lastıgı kımse tercıh etmez :) içten bir cevaptı

0|0
    1|0
    • hee patlak lastik olmak istiyorum

• bende takılıyorum zaten yoksa burdan yenı tıfıl bırısını tutupta kaboladan gıdıp lastık yapacak halım yok sevgılın bellı oda amator lıgde istiyorsan sen super ligde oynayanlara takıl ama tavsıye etmem patlagı bırak elek lastık yaparlar senı sen kocana sakla kenını

• neyse özür dilerim ama bu tur seyelr soruma gıdıyor yanı ne var sexkte bekle ve gor ılere yasacaksın elbet kocana layık bırııs ol bence

• sende suç yok anormal olan hormonların, ama sana düşen isteğini bastırmak, bu zordur ama doğru olan bu bence, çünkü hiçbir kadına aşırı cinsel isteği yakıştırmıyorum. hem dinimizcede zina olarak değerlendirilen evlilik dışı cinsel ilişki yanlış bi şey, ama bi yandanda anlıyorum seni vücudunun emilmesini istiyorsun, sevişirkenki o sıcak terlemeyi yaşamak istiyosun... daha ne söyliyim hayat senin hayatın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mastürbasyon yap yani hakikaten aç bir film otur izle,sakinleşirsin...Sonradan beraber olduğuna pişman olmayacaksan git seviş,sevişken şey seni :)

0|0
    0|0
    • :d ajhahaha elimle ilişkim var o derecee bağlıyızz

• Ayy kıyamam zor valla,ben 1 hafta yapmadığımda ölüyorumm çatlayacak gibi oluyorum...Tabi tadını alıpta sonradan kendine hakim olmak çok çok daha zor

• bazen diyorum evlenmeden bulaşmayayım hiç her canım istediğinde sevgilim yanımda olamaz evlenince kocam hep yanımda istedikçe yaparım diyorum sonrada evlenmeye çok var diyorum off :(

Yükleniyor...