Bu bekaret kimde var?

Yahu hangi konuya girsem bakire olan kız nerdeyse yok denecek kadar az kalmış noluyo hanımlar tamam burda günah şu bu demiyorum yanlış anlamayın ama biraz sakin ya yatma yarışınamı girdiniz bir nefes alın .

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi şöyle bir durum var herkes adına konuşmycam kendi adıma söylüyorum. Sevdim güvendim bişeyler yaşadım.Bedenim bakire ama o zar var diye kendime bakire demek istemiyorum. Sonuçta o dudaklar öpüldü bişeyler yaşandı.. Tek sebebide gerçekten sevdiğim içindi. Şimdi sevgilim olsa yaşar mıyım? HAYIR. Bi daha kimseye böyle güvenmem çünkü.

2|1
    1|2
    • değerli hemcinsim güzel arkadaşım belirli bir yaşa gelmiş insan isen birilerine aşık olacak aşık olunacak ve bir şeyler yaşayacaksın bunlar senin fiziksel ruhsal ve zihinsel gelişimin için şart olan şeyler balım benim. ben sana bu yüzden suçlu hissettiren moronların o minicik beyinlerine patlıcan sokmak istiyorum canım bebeğim benim sen normalsin ve harika bir şey yapmışsın

• Aynen güzel anlatmışsın miele904 :)

• Seni Seçtim Pikachu !

Kızlar Ne Diyor 4

• bekaretı yıne kızlarda bulursun surusuyle de

su yorumlara bakıyorum da

erkeklerın hıcbırıne guven olmayacagı anlasıldı

nasıl bır zıhnıyettır bu hala anlayabılmıs degılım.

Namus ahlak gıbı terımlerden bıhaber bır nesıl var resmen

sen oylelerınden koru Yarabbim.

1|0
    0|0
  • ben varım yahuu :)

1|1
    0|0
  • Biz ne güne duruyuoz la? :S:Ss.S:S:S.S :D.Dd.d.D.d

Kimsenin hayatına laf getiremezsin ki, bakire olsun bakire olmasın.

1|1
    0|1
  • Ne bekareti yaa millet her b*ku yiyo afedersin ama önden vermiyo.. O beyinsizlere bir çift lafım var NAMUS SADECE İKİ BACAK ARASINDAN AKACAK OLAN İKİ DAMLA

KANA BAKMIYO KIZLAR! Aklınızı kullanin aklınızi! İffetinizi koruyun iffetinizi!

0|7
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kızlık zarının önemi ne hala anlayabilmiş değilim

1|1
    0|0
  • her türlü şeyi yapıp bakireyim diyen kızlar saolsun

1|0
    0|0
  • la bir saçmalama ya, ortalığı senin gibiler karıştırıyo zaten. madem kızlar yatma yarışına girdi, o zaman niye türk erkekleri hala abazan ? ortada seks manyağı bir tane bile erkek olmaması lazım ama bir kız seks deyince elli tane yorum oluyo hepsi de erkek . merak etme hala çoğunluk bakire ve kezban, sakin ol.

2|0
    0|0
  • biz istediğimizle yatıyoruz onlarda haklı tabi:))

0|0
    0|0
  • napıcaksin son kalanlari da senmi yoketceksin :D bakire soykirimi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...